Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zwierzaki walczące i Maksio


Bodzio230000000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poco pytać się kogoś zawracać mu dupe...

Najlepiej wejść tu i kliknać w linka nic nie czeba wpisywać ani czekać na odpowieć ...

 

Tu zamieszczam linki do informacji na temat zwierzakow walczacych i maksia

 

Misiek

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Drapie%C5%BCny+nied%C5%BAwied%C5%BA

 

Puma

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Drapie%C5%BCna+puma

 

Panda

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Drapie%C5%BCna+panda

 

Alsvid i Selto

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Alsvid+i+Selto

 

Legwany

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Legwany

 

Dziobak

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Dziobak

 

Orzeł

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Orze%C5%82

 

Słonik

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/S%C5%82onik

 

Maksio

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Maksio

 

Wszystko dla zwierzaka walczącego

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Wszystko+dla+zwierzaka+walcz%C4%85cego

 

Statystyki bazowe zwierzaków

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Statystyki+bazowe+zwierzak%C3%B3w+walcz%C4%85cych

 

Zdobywanie doświadczenia przez zwierzaki

 

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Zdobywanie+do%C5%9Bwiadczenia+przez+zwierzaka

Ożywienie martwych zwierzaków

 

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/O%C5%BCywienie+martwego+zwierzaka

 

Nadanie imienia dla zwierzaka

 

http://polski-lastchaos.wetpaint.com/page/Nadanie+imienia+zwierzakowi

 

 

Myśle że pomogłem gdyż nasze forum jest bardziej znane niż wetpaint :)

Opublikowano

Fajnie, fajnie... Jednak, jeżeli mam być szczera, to dużo ciekawiej byłoby jakbyś sam je opisał. :) Dodał własne spostrzeżenia i rady, bo sucha teoria na WP nie każdego zadowoli.

Opublikowano

Ale SUUUUSZZZAAAA!!! Pfff...

 

 

Temat przydatny, choć jest to naprawdę niedługa robota. Wcześniej szukałem page ze słonikiem i nie znalazłem, dzięki, że dałeś link. :p

zSCFQrN.png

 

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...