Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] HopperCraft Powraca ! Zapraszmy [Nowy Dropy] [Krew] [Exp x4] [Exp ze stone] [Pety] [Statystyki] [Nowy system oświetlenia] Zapraszamy !


GoonZ6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gracze mogą zakładać sklepy?

Jest jakiś system umiejętności? (typu mcmmo, xlevel)

Jaki wiek posiada administracja?

Jaki staż administrowania mają dane osoby z teamu?

Jak często serwer będzie odwiedzany przez administracje?
Czy przekleństwa są zablokowane?

 

Odświeżamy co 24 godziny...

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Długo jeszcze? Bo zaraz będę szukał innego serwera. Przez tą całą konwersacje tracicie graczy.

Opublikowano

Prosił bym admina albo kogoś o jakieś informacje co się dzieje dokładnie z serverem lubię być na bieżąco jak chyba każdy :) Może wspólnymi siłami jakoś sobie rade damy z tym problemem :P

Opublikowano

Możecie już zapomnieć o tym serwerze. Admini coś zjebali i nie ma tam nic, oprócz czystej mapy na wersji 1.5.1. Na prawdę współczuje osobom które zakupiły tam Vipa, wyjebaliście kasę w błoto.

Opublikowano

Szkoda bo był to naprawdę serwer co ma przyszłość :(

 

Bardzo fajnie się grało no ale szkoda ze sprawa się jebła :P

 

Jednymi słowy NICE TRY :D

Opublikowano

Możecie już zapomnieć o tym serwerze. Admini coś zjebali i nie ma tam nic, oprócz czystej mapy na wersji 1.5.1. Na prawdę współczuje osobom które zakupiły tam Vipa, wyjebaliście kasę w błoto.

 

Nie, jutro rano powinno być wszystko okej,a ci co zakupili vip'a będą go mieli ;)

Dla tych którzy myślą że serwer upadł, to się mylicie, jutro od rana będzie włączony.

Opublikowano

@up

 

Koleś ja cie normalnie już kocham :D XDD

 

Jak ten serwer bd działał to Super !

 

No i liczę na ten start :P

 

Pozdrawiam irvo :D

Opublikowano

Nie, jutro rano powinno być wszystko okej,a ci co zakupili vip'a będą go mieli ;)

Dla tych którzy myślą że serwer upadł, to się mylicie, jutro od rana będzie włączony.

 

Jak na razie, to serwer jest kompletnie skasowany, a wątpię że macie jakąś kopie zapasową.

Opublikowano

I co z tym serwerem czekam od wczoraj :D

 

No szkoda ze nie ma :P

 

 

@edit

 

Nie obawiajcie się serwer niedługo ruszy bd wszystko od nowa totalnie czysta i oficjalna 1 edycja wiec super :P

 

A co do ludzi którzy zakupili vp niech się nie obawiają bo będą je mieli :D

 

Serwer ruszy coś około godziny 13 wiec bez obaw jeszcze dzisiaj wszyscy się nagramy :)

 

I jeśli nadal uważacie ze bd lagi to się mylicie bo ilość ram na 1 slota została zwiększona co powstrzyma lagi :D

Opublikowano

Co do tego startu to jeszcze nie wiadomo kiedy on bd ale na pewno dzisiaj :P

 

Gdyż admini chcą ustawić wszystko raz a dobrze więc musimy trochę poczekać ale dzisiaj na pewno jeszcze zagramy o to się nie obawiajcie :)

Opublikowano

Jak idą prace? Wystartuje jeszcze dzisiaj? Bo nie mogę znaleźć żadnego serwera!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...