Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[JUŻ WYSTARTOWAŁ!][1.5.2][40 SLOTÓW][8GB RAM][NOWY TYP ROZGRYWKI][AUTORSKIE PLUGINY][SERWER TYPU JAIL] - » Crafter »


Quilt

Zmieniłbyś coś na serwerze?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmieni?by? co? na serwerze?

    • Tak (napisz w po?cie)
    • Raczej nie, wszystko wydaje si? spoko ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serw niby wystartowal a jest whitelista -.-

 

Nie jest, nie ma whitelisty ;-)

 

Może zły port wpisujesz?

 

crafter.maxc.pl:25970

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Reklama bardzo czytelna prosta i ładna dodaj parę ss serwer też nawet spoko

 

Będą z czasem, niedługo uzupełnię całą prezentację :)

Opublikowano

Sam bardzo oczekiwałem serwera, autorskie pluginy itp mnie zachęciły, ale wszedłem i co się ukazało moim oczom?

 

Jak każdy Jail :

- sklepy na półplytkach

- MineReset

- RankUp

i wiele innych pluginów...

 

Jak spytałem admina o autorskie pluginy, zaczęli mówić że "plugin na sektory" jest niby autorski. Ile w tym prawdy? Nie wiem.... Była lekka kłótnia o to, i w końcu dostałem bana "Admin ma zawsze racje"

 

A strefy są malutkie...

Jak na pół roku znacznie za mało zrobili...

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Sam bardzo oczekiwałem serwera, autorskie pluginy itp mnie zachęciły, ale wszedłem i co się ukazało moim oczom?

 

Jak każdy Jail :

- sklepy na półplytkach

- MineReset

- RankUp

i wiele innych pluginów...

 

Jak spytałem admina o autorskie pluginy, zaczęli mówić że "plugin na sektory" jest niby autorski. Ile w tym prawdy? Nie wiem.... Była lekka kłótnia o to, i w końcu dostałem bana "Admin ma zawsze racje"

 

A strefy są malutkie...

Jak na pół roku znacznie za mało zrobili...

 

Typowy napinacz.

 

Wbiłeś na serwer, po pół minutach zacząłeś się spinać, mówiąc ''co to za serwer? ukradliście bedrock!''.

 

Po prostu pograłeś dokładnie:

 

 

 

Czas:

Ix06ThZ.png

 

 

 

 

I już oceniłeś serwer jako jeden z najgorszy, no bo przecież w 4 minuty da się wszystko ocenić, no tak!

 

Pozdrawiam, nie sugerujcie się takimi osobami jak On, czyli tymi, którzy grali... parę minut.

Opublikowano

Nie mówiłem nic takiego...

Zapytałem co dodają te "autorskie pluginy"

ty powiedziałeś że autorskie są niby "sektory"

wtedy zacząłem mówić że pewnie po prostu RankUp z aliasem, a ty powiedziałeś:

"Tak? A ten plugin co napisałeś jest po polsku? ;D"

a ja odpisałem:

"Spolszczyć jest jeszcze łatwiej niż stworzyć alias"

Potem zacząłem pisać:

"Może to jest rankup z aliasem (tu dostałem bana, a dalej co chciałem napisać :), a może po po prostu autorski działający jak on"

 

Jeżeli było inaczej - daj SS logów z konsoli jak było...

 

Po za tym nie mówiłem że jeden z najgorszych...

A adminów da się poznać w czasie krótszym niż 4 minuty....

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Nie mówiłem nic takiego...

Zapytałem co dodają te "autorskie pluginy"

ty powiedziałeś że autorskie są niby "sektory"

wtedy zacząłem mówić że pewnie po prostu RankUp z aliasem, a ty powiedziałeś:

"Tak? A ten plugin co napisałeś jest po polsku? ;D"

a ja odpisałem:

"Spolszczyć jest jeszcze łatwiej niż stworzyć alias"

Potem zacząłem pisać:

"Może to jest rankup z aliasem (tu dostałem bana, a dalej co chciałem napisać :), a może po po prostu autorski działający jak on"

 

Jeżeli było inaczej - daj SS logów z konsoli jak było...

 

Po za tym nie mówiłem że jeden z najgorszych...

A adminów da się poznać w czasie krótszym niż 4 minuty....

 

Okej, proszę:

 

 

 

2013-06-10 15:14:44 [iNFO] [sektorA] kotkowski: czesc
2013-06-10 15:14:57 [iNFO] [Zalozyciel] xFrothize: Czesc! ;)
2013-06-10 15:16:32 [iNFO] [sektorA] kotkowski: jakie sa tu niby autorskie pluginy?
2013-06-10 15:16:48 [iNFO] [Zalozyciel] xFrothize: Np... Na kupowanie sektorow
2013-06-10 15:16:59 [iNFO] [sektorA] kotkowski: tak tak pewnie sciagniety
2013-06-10 15:17:10 [iNFO] [Zalozyciel] xFrothize: Autorski, wpisz sobie /kup i zobacz... ;)
2013-06-10 15:17:23 [iNFO] [sektorA] kotkowski: pewnie aliasy dodane
2013-06-10 15:17:30 [iNFO] [Zalozyciel] xFrothize: Aliasy? Wpisz sobie /kup i zobacz chociaz co pisze, to tylko przyklad.
2013-06-10 15:17:45 [iNFO] [sektorA] kotkowski: tak tak rownie dobrze mogles spolszczyc
2013-06-10 15:17:57 [iNFO] [Zalozyciel] xFrothize: Akurat ten jest autorsko napisany ;)
2013-06-10 15:18:19 [iNFO] [sektorA] kotkowski: gralem na wielu serwerach i wiem co to pluginy, ten serwer to gowno
2013-06-10 15:18:34 [iNFO] [Zalozyciel] xFrothize: Jak nie chcesz to nie graj...
2013-06-10 15:18:47 [iNFO] [sektorA] kotkowski: jeszcze admin nie ogarniety ja pierdole...
2013-06-10 15:18:59 [iNFO] xFrothize issued server command: /ban kotkowski Nie chcesz, nie graj! Zegnaj! ;)
2013-06-10 15:18:59 [iNFO] §c§cxFrothize zbanowal kotkowski za Nie chcesz, nie graj! Zegnaj! ;).

Wyciąłem to co pisali gracze, myślę, że nie potrzebne.
Opublikowano

Ta consola została zedytowana, to nie jest prawda...

Zrób SS'a a nie...

 

Dowód m.in na to że to fake?

Zmieniona wiadomość po panie

 

Nie pisałem nic takiego, to jest poprostu "podszywanie" - edytujecie moją wiadomość

Powtórzę: ZRÓB SCREENSHOTA

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Ta consola została zedytowana, to nie jest prawda...

Zrób SS'a a nie...

 

Dowód m.in na to że to fake?

Zmieniona wiadomość po panie

 

Nie pisałem nic takiego, to jest poprostu "podszywanie" - edytujecie moją wiadomość

Powtórzę: ZRÓB SCREENSHOTA

 

Skąd mam wziąć ss, logów z notepad++?

 

Nie mam ss z minecraft'a, po prostu się boisz przyznać ;p

 

Ogólnie dzisiaj na serwerze o 20:00 event oraz niedługo dodamy ''zadania'', które będziecie mogli wykonywać, za które będą nagrody! A więc zapraszamy serdecznie! :)

Opublikowano

Nie boje się przyznać

a SS -> PRint Screen i w paintcie ctrl + V. Po prostu ty boisz się znieść krytyki i tego, że ktoś odkrył że te "autorskie pluginy" nie są autorskie...

 

Ja tylko wyraziłem opinie, a ty od razu banujesz

 

Chodzi mi o to, że mam swoją godność - nie obrażę serwerów póki ich nie poznam, rozmawiam w kulturalny sposób..

Spytaj admina z któregoś z innych serwerów, które komentowałem

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Nie boje się przyznać

a SS -> PRint Screen i w paintcie ctrl + V. Po prostu ty boisz się znieść krytyki i tego, że ktoś odkrył że te "autorskie pluginy" nie są autorskie...

 

Ja tylko wyraziłem opinie, a ty od razu banujesz

 

Chodzi mi o to, że mam swoją godność - nie obrażę serwerów póki ich nie poznam, rozmawiam w kulturalny sposób..

Spytaj admina z któregoś z innych serwerów, które komentowałem

 

 

Szkoda, że nie mówisz tutaj prawdy.

 

Mówię Ci, że nie zrobiłem SS w Minecraft, a SS z Notepad++ chyba sensu nie ma, czyż nie?

 

Ja was serdecznie zapraszam na serwer, niedługo nowości ;)

Opublikowano

Troszke prawdy z tego co pamietam

 

Pan wlasciciel nie zaufany ;d nie bede tutaj mowil co i dlaczego

Ile tego jaila robilsicie ? Pol roku ?

Mapa zbudowana w bedrocku nic fajnego nie ma ceny sa troszke nie zbalansowane ,

Podsumownaie

3/10 ; ) te 3 to za tego bana co mi dales xD

Opublikowano

Dla mnie serwer dobrze wykonany.

 

 


@ UP A czegoś się spodziewał, więzienie jest zawsze z bedrocka!!!

 

 

 

JEST JEDYNA BARDZO PRZESKADZAJĄCA I WK*******CA SPRAWA NA TYM SERWERZE, A MIANOWICIE:

 

-Z*****A WHITELIST(A) ODPALAJACA SIĘ CO RESTART SERWERA!!!

 

 

Wstałem bardzo wcześnie bo o 4:00 lupałem sobie piaskowaca aby dostać się wreszcie dalej, kopie, kopie robi się 5:30 a tu bach, SERWER się zrestarował -.-

 

Po restarcie włączyła się WHITELISTA!!! no omg, to po co ja wstawałem tak wcześnie!!!

 

 

NO I POWIEDZCIE NIE K**********CIE SIE !!!

 

 

 

Na razie moja ocena to 6/10 zmienie jak tą ZJ****Ą WHITELISTE usuniecie !!!

 

1 godz. i 30 min straty, a byłbym już sektorze C i szykował się do D :/

 

 

 

Niechciał bym być nie miły, ale liczyłbym chociaż na jakąś rekompensatę. Jak by nie było 1 godz i 30 min piechotą nie chodzi! A to nie ja zawiniłem z WL!

 

 

 

@ PS Co do tego Eventu, to on nie mógł by być wcześniej np 17:00 - 17:30, ewentualnie 18:00

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

aha czyli chcesz mi powiedziec ze wiezienie ma byc na "odpierdolsie"?

Opublikowano

aha czyli chcesz mi powiedziec ze wiezienie ma byc na "odpierdolsie"?

 

 

Tak dokładnie tak!!!

 

 

Czy więzienie ma być tak ładne aby gracze chcieli w nim być :D NIE SĄDZĘ !!! :P

 

 

Jak ci się nie podoba to idź i nie wracaj.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Troszke prawdy z tego co pamietam

 

Pan wlasciciel nie zaufany ;d nie bede tutaj mowil co i dlaczego

Ile tego jaila robilsicie ? Pol roku ?

Mapa zbudowana w bedrocku nic fajnego nie ma ceny sa troszke nie zbalansowane ,

Podsumownaie

3/10 ; ) te 3 to za tego bana co mi dales xD

 

Pół roku? Gdzie takie coś wyczytałeś?

 

Widzę, że oceniasz tak, ponieważ dostałeś bana, achh... ;)

 

Serwer robiony wraz z pluginami niecały tydzień ;)

 

Ogółnie pracujemy nad troszkę większymi zmianami, a co do WL to dzięki za uwagę, naprawimy :)

Opublikowano

Pół roku? Gdzie takie coś wyczytałeś?

 

Widzę, że oceniasz tak, ponieważ dostałeś bana, achh... ;)

 

Serwer robiony wraz z pluginami niecały tydzień ;)

 

Ogółnie pracujemy nad troszkę większymi zmianami, a co do WL to dzięki za uwagę, naprawimy :)

 

 

 

Co do WL, w razie znowu takiego numeru prosiłbym o dodanie nicku Renekton do WL, dziękuję.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Co do WL, w razie znowu takiego numeru prosiłbym o dodanie nicku Renekton do WL, dziękuję.

 

W proporties było dodane ''whitelist true'', nasz mały błąd ;p

Opublikowano

Ip tego servera: crafter.maxc.pl:25970

oznacza to:

-Jest to host pukawki.

-Jest to oferta MAX, ponieważ przy chmurze sam wybierasz port.

-Chmury mają albo 5GB ram albo 10GB ram więc twój RAM to blef.

-Najwięcej ramu przy ofercie MAX to 4GB do 40 slotów.

 

Ten twój "8GB ram" to jedno wielkie oszustwo!

A powiesz może na co Ci to?

Opublikowano

Ip tego servera: crafter.maxc.pl:25970

oznacza to:

-Jest to host pukawki.

-Jest to oferta MAX, ponieważ przy chmurze sam wybierasz port.

-Chmury mają albo 5GB ram albo 10GB ram więc twój RAM to blef.

-Najwięcej ramu przy ofercie MAX to 4GB do 40 slotów.

 

Ten twój "8GB ram" to jedno wielkie oszustwo!

A powiesz może na co Ci to?

 

Chmurka zakupiona warta 100 zł, stoi aktualnie na tej chmurce inny serwer i jest taki port.

 

Niedługo będzie normalne IP, bez portu ;-)

 

Właściwie, mamy 10 GB ram, ale na serwer ustawione 8 (na tamtym drugim wykorzystywane 2).

Opublikowano

@ edit.

 

 

Quilit dzięki, że zająleś się Wl moja ocena serwera to 9/10 z powodu dzieci neo, ale to nie problem. Wyjątek to 1 gracz :/

 

 

PS Wysłałem ci wiadomość PRYWATNĄ

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Zmieniona moja ocena serwera:

 

 

3/10 Powód (mam wiele):

-Dzieci neo (widziałem nawet 8 letnie dziecko spamujące jakieś wiadomości)

-Nieogar graczy zabierjących itemki, a poszkodowanemu wlepianie bana na 5h + jail perm, ze zalogowac sie nie można.

-Zjebany plugin do kickowania i banowania graczy za cheaty. Banuje czasem i kickuje graczy nie mającyh cheatów.

-Brak cel, pomieszczeń czegokolwiek prywatnego!!!

-Mozolne i długie zbieranie kasy (to akurat ok, ale z teraźniejszymi warunkami na serwie to utrudnienie)

-Admin nieogar mówię tu o BakuTV, który zamiast wesprzeć rozdziela bany i kicki niewinnym.

-małe sektory, surowce szybko się konczą przy zaledwie 10 graczach.

 

 

 

Bardzo fajny serw, ale też bardzo wkurwiające błędy.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

@ Edit 2

 

Gracze którzy grają na tym serwerze chciałbym poprosić aby powiadomili jednoego z adminów, że moja kara się odbyła a JAIL nadal trwa!!! na dodatek mam tą karę niesłusznie!

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...