Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[JUŻ WYSTARTOWAŁ!][1.5.2][40 SLOTÓW][8GB RAM][NOWY TYP ROZGRYWKI][AUTORSKIE PLUGINY][SERWER TYPU JAIL] - » Crafter »


Quilt

Zmieniłbyś coś na serwerze?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmieni?by? co? na serwerze?

    • Tak (napisz w po?cie)
    • Raczej nie, wszystko wydaje si? spoko ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okej, beta-testy wystartowały! Aktualnie mapa jest gotowa w 60%, ale myślę, że wam na razie wystarczy. Beta-testy trwają do jutra do godziny 12:25, każdy kto gra minimum 1h dostanie na start serwera mały upominek. Start serwera jutro (sobota) godzina 18:50. Zapraszamy serdecznie! :)

 

IP: crafter.maxc.pl:25970

 

Zapraszamy bardzo serdecznie do miłej rozgrywki ;-)

 

Wszelkie błędy zgłaszać mi tutaj na PW lub w grze, nick: xFrothize.

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aktualnie jest błąd za błędem na serwerze, wszystko staramy się ogarnąć.

W ciągu 2 godzin wyłapaliśmy wraz z graczami aż 16 błędów i to naprawdę poważnych!

 

Jutro - wraz z startem będzie restart kont i brak błędów, możliwość kupna rangi VIP.

 

Aktualnie wystarczy grać na serwerze 15 minut, aby dostać jutro mały upominek na start :)

 

Pozdrawiamy i życzymy miłej gry!

Opublikowano

Oficjalny start będzie w poniedziałek, godzinę jeszcze podam. Dlaczego? Jest masa błędów, które byśmy chcieli naprawić.

 

Zapraszam do wypowiadania się w temacie! ;)

Opublikowano

juz 8 czerwiec !!! otwierac :D chcialbym napewno moderatora bo chcialbym policjanta jestem odpowiedzialny ale to sie zobaczy w rozgrywce :D czeeekam



o dobra w poniedzialek :D szkoda :C

Opublikowano

Chce na beta testy ale jest white lista

 

Beta-testy aktualnie zamknięte, w niedziele oficjalne otwarcie. :)

Opublikowano

Można się pośpieszyć ? Nie ma takich serwerów dużo :D

 

 

Niestety jest od groma bugów na serwerze i nie damy rady tego ogarnąć. Ewentualnie możemy zorganizować jutro beta-testy, które będą trwały ok. 7-8 godzin. I tutaj jest pytanie do was: Chcecie takie coś? Serwer nie byłby do końca zrobiony, a więc nie zdzwicie się, że za dużo na spawnie nie znajdziecie. Ogólnie też się zastanawiamy, że jakbyśmy mogli zrobić takie beta-testy, to czy robić restart kont czy nie? Piszcie!

Opublikowano

Błędy z pluginami czy tworzenie mapy/bugi z mapa ?

 

Ogólnie... to wszystko :/ Z pluginów najmniej właściwie.

 

 

Kurde dzisiaj miał byc oficjalny start

 

Przepraszamy, jednakże to nie jest już nasza wina - nie spodziewaliśmy się takiego czegoś. W poniedziałek będzie na 100%.

Opublikowano

Odświeżam! :)

Możliwe, że dzisiaj jeszcze będzie start, niedługo was o tym poinformuję czy się wyrobiliśmy!

 

//Start dzisiaj na 100%, godzina jeszcze nie znana, podamy ją w godzinach popołudniowych ;)

Opublikowano

Kurde no spinajcie się trochę z tym serwerem. Jest niedziela, a chętnie bym pograł.

Napisałeś, że dzisiaj na 100%...
Jak dziś serwer mimo wszystko nie wypali odpuszczę sobie ten temat i zgłoszę do moderacji jako zwykłe nabijanie sobie postów.

Sam jestes!

Opublikowano

Kurde no spinajcie się trochę z tym serwerem. Jest niedziela, a chętnie bym pograł.

 

Napisałeś, że dzisiaj na 100%...

Jak dziś serwer mimo wszystko nie wypali odpuszczę sobie ten temat i zgłoszę do moderacji jako zwykłe nabijanie sobie postów.

 

Serwer bądź co bądź wypali, dzisiaj na 100%, jednakże godzina może się przesuwać, a więc z tym musicie się liczyć.

 

Ogólnie parę nowości:

Przy celach będą strażnicy (NPC),

Na dziedzińcu również,

Regulamin na książce na start,

Ubranie więzienne

 

Nad tym wszystkim pracujemy już naprawdę długo czasu, jednakże co 24 godzinny event będzie dopiero w wtorek/środę (musimy plugin dopracować, bez bugów).

 

Prawdopodobny start będzie o 18:30, ale godzinę dokładną podam później.

Opublikowano

Otwarcie serwera przesunięte z 18:30 na 19:45 - o tej godzinie start już powinien być! :)

 

Musimy jeszcze parę rzeczy dodać, naprawić :)

 

//Przepraszam za double post (mój post jeden pod drugim).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...