Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]3 pomysły na serwer : Metin , Anno , Naruto


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiedzę że wszyscy stawiają na serwer naruto, ale ja już wyżej napisałem iż taki serwer już jest, podam raz jeszcze ip: 5.9.123.147:25608

A dla nie rozumiejących początków gry, najpierw musicie iść do pomieszczenia gdzie znajduje się krótki quiz przechodzicie go, i robicie krótki tutorial na którym uczycie się jak obsługuje się tzw."czarami" potem przechodzicie krótkiego parkoura i zostajecie geninami. Gra polega na szukaniu i wykonywaniu questów (misji) np.Znalezienie kryjówki Orochimaru. W każdą sobotę o nie znanej godzinie odbywa się test na chonnina, czyli walki pomiędzy graczami. Kiedy zdobędziecie range chonnin w niektóre niedziele odbywa się test na jonina. Między czasie możemy zostać medical-ninja którym to tylko chonnin może zostać. Kiedy ma się już range jonnin dla najlepszych (przyznawane tylko przez adminów) można zostać ANBU. Dzięki ostatniemu updatowi można zostać Akatsuki lecz wtedy nie można mieć żadnej rangi typu genin czy jonin. To chyba wystarczająca informacja dla początkujących, jeżeli mielibyście jakieś problemy to proszę zgłaszać.

 

Piszę to o 23 godzinie więc nie wiem czy czytelnie napisałem :P

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...