Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][Launcher][Modyfikacje][NewFreeBuild na Modach] Takiego serwera jeszcze nie widziałeś | StrikeCraft - Żyjemy z pasją do gier


KAMIKADZEKKS

  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak powiedziałem . Kamik zmobilizował drużyne pierścienia . I powrocił w szeregi polskich serwerów . Gratulacje . Miejmy nadzieję że za miesiąc nie będzie tej samej niespodzianki :-) . Serwer już dzisiaj był full . Gratuluje . Ale mam parę propozycji . Jak już zrobiliście serwer na modach z pluginami . To możecie dodać other drop . Bardzo zachęci to graczy . Typowych "x-ray-owców" . Bo ten hack nie działa u Was , a po prostu

każdemu będzie łatwiej wpaść na kopalnie i kopać stone :-) . Zaproponować też muszę usunięcie pistoletów . Są zbyt op .

P.S Mam prośbę :-) . Daj mi jakiś kontakt z twoimi budowniczymi . Bo zajebiście odwalili robotę. Oraz ta broń tnt , to jedna z adminek dach zniszczyła . Wyłącz tnt :-) . To na tyle czekam aż odpiszesz. :-)


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Tomek, spróbuję załagodzić te modyfikację, co do innych spraw został wgrany kolejny mod " Thaum Craft" co do solarów poszukam jeżeli będzie ten mod na 1.5.2 to wgram ;)

Opublikowano

jeśli chodzi o mnie pomogę w każdym kontekście :-) tylko zapytajcie . Pw macie , jak nie to sygnaturka .


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Dzisiaj wprowadzę parę zmianek ;) co do konfiguracji pluginów ;) Co do modów zgłaszać się do Matrixa

 

Dziękuje za opinię oraz za 15 pozytywów w ankiecie ^^

Opublikowano

Emm, launcher mi niestety nie działa, wpisuje wszystko prawidłowo, launcher się wyłącza nic więcej (korzystam z wersjii Launchera XP)

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Na Windows 7 wiem, że wszystko działa perfekt. Jednak są jeszcze problemy na Windows XP, jednak jutro będzie prawdopodobnie już w sprawni działający Launcher na jedno jak i drugie oprogramowanie, które macie na komputerach.

Opublikowano

Emm, launcher mi niestety nie działa, wpisuje wszystko prawidłowo, launcher się wyłącza nic więcej (korzystam z wersjii Launchera XP)

wejdź do %appdata% znajdź tam folder lostlands poszukaj .minecraft i wrzuć go do %appdata% i odpalaj przez zwykłego mc. :]

Opublikowano

ZAPRASZAM!

Naprawdę EPICKI serwer, mimo niewielkiej ilości modów :D

Miła i ogarnięta administracja, czasem nawet dadzą kilka bryłek węgla czy sztabek żelaza :D

 

Tak więc:

- Serwer jest epicki (sam nie lubię FreeBuildów, a ten mnie zaciekawił)

- Niestety gra tu mały ludzi

- Super administracja

- Mody można proponować na forum

 

W skrócie - ZAPRASZAM NA SERWER :D

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

ZAPRASZAM!

Naprawdę EPICKI serwer, mimo niewielkiej ilości modów :D

Miła i ogarnięta administracja, czasem nawet dadzą kilka bryłek węgla czy sztabek żelaza :D

 

Tak więc:

- Serwer jest epicki (sam nie lubię FreeBuildów, a ten mnie zaciekawił)

- Niestety gra tu mały ludzi

- Super administracja

- Mody można proponować na forum

 

W skrócie - ZAPRASZAM NA SERWER :D

 

Dziękuje za opinię ;)

Tak jak kolega tak i ja ;)

 

Zapraszam na serwer.

 

Już niedługo pojawi się nowa mapa, głównie nowemiasto, na które będzie można się teleportować poprzez wpisanie komendy /nowemiasto lub /nm

Więcej informacji na forum.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...