Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odpalić SwitchBot V3 na prywatnym serwerze?


Immoral

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak loczekk napisał wyżej mu chodziło o pandore ale już mu wyjaśniono ja mam tena sam błąd na Ethana a po filmiku jaki ogladałem i po ty po radniku mam taki sam błąd ja ww .PLS o odpowiedz co jest tego przyczyna wcześniej sie pluł o jakieś pythona 22.ddl dałem to to mam ww błąd pozdrawiam

 

 

Podpinam się pod to. Mam ten sam błąd ale na estiusie

Ten sam problem co panowie wyżej :P

Opublikowano

Moim zdaniem to jest żałosne grać na hackach .. Nigdy ale to nigdy nie grałem na hackach.

Gra jest po to zeby grac a nie zeby ktos za mnie grał.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam serdecznie ; )

juz sporo czasu uzywalem switchbotow ;D wszystko ladnie pieknie chulalo. Lecz mam niestety jeden problem ; ) bocik nie chce mi kupywac zmianek ;X ( tak, wiem, jest TuT jak znalezc item ID ) wiem jak sie znajduje item id ; ) znalazlem wszystko pieknie elegancko lecz bocik nie chce zmienaic bonow ( nie kupuje je wgl ) . X.X

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam problem dotyczący tego SB,ponieważ nie działa mi on na serwerze AlvadorMt2 a powinien działać gdzyż w większości są to pliki Aline na którym mi bez problemowo śmigał. Ma ktoś jakiś pomysł czemu się tak dzieje?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Robię wszystko tak jak na poradniku ( gram na invorii ), wyskakuje mi błąd Exception: main.cpp|78|InitModule  i coś tam o Facebooku, klikam OK i wyłącza mi gre, co mam zrobić ?! Proszę o pomoc, HELP !

 

Wyskakuje taki błąd : 

http://scr.hu/11u1/kv5vx

 

Mi też taki błąd wyskakuje ale na ProMT2

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...