Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neveria - napompowany serwer PvP by BR3ND! [Dedyk] [150 slotów] [No-Premium] [1.5.2] [Bez żadnego pobierania] [STATYSTYKI] [PISTOLETY] [KARABINY]


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam serwer, bo BR3ND. A ja go kocham, ponieważ jest cudny i w ogóle. :D

 

TO PISAŁ BR3ND!

 

@Down

BR3ND'a u mnie nie ma. Ma magiczną moc edycji postów. :P

Opublikowano

Polecam serwer, bo BR3ND. A ja go kocham, ponieważ j

est cudny i w ogóle. :D

 

TO PISAŁ BR3ND!

Co BR3ND robił u ciebie? xD

@TOP

Najbardziej w naszej pracy podobają mi się karabiny i ich textury. Sam, jeśli nie będzie nic do roboty na serwerze i na MPC sobie postrzelam :D

@edit @up Aha, już wyszedł? ;>

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano

Takiego serwera Minecraft jeszcze nie widziałem. Jeszcze trochę i zrobisz serwer Minecraft na podstawie Metin2. Polecam.

Opublikowano

Czekamy, czekamy..../Szukam klana ;D

 

Serwer będzie najlepszy bo robił go BR3ND i tyle. ;)

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Myślałem że sam płacisz za serwer ;_;.

Sponsorowany przez craft serve.

Dlatego nie wbiję.

Opublikowano

zmniejszcie te lvl'e.. 1500 poziom na strzelbe III ? 2 lata to będę wbijał.

 

Już jakiś gracz bez vipa ma 200 lvl. :D

Opublikowano

Serwer byłby fajny, gdyby nie to, że jest Pay 2 Win
VIP ma dostęp do karabinu którym można luzem położyć 3-5 gości z pistoletem... na raz.
Jakby karabin był troszkę znerfiony, to myślę, że grało by się dużo lepiej :)


Podczas walki zbiera się dużo itemów i trochę brakuje opcji wyrzucenia ich (np. nie potrzebne mi 3 komplety zbrojek >_> mam kilka kompletów zbrojek a potrzebna mi jest amunicja...)

Levele na stopnie są ciut za duże , ale to się da przeżyć :P
Osobiście doradzam, żeby levele zrobić tak:
0 - Szeregowy
400 - Kapral
800 - Porucznik
1200 - Kapitan


2000 - MiniVip (możliwość używania karabinu + inny kolor nicku)

Przez co osoba napierdalająca miesiąc będzie miała szanse równe VIP'owi :)

shoob.png

Opublikowano

Proponowałbym zmniejszenie mocy karabinu VIP'a.

Wczoraj wbijam na Western, dostaję parę strzałów i padam, widzę VIP'y lecą.

Wystarczy zmniejszyć nawet o te 1-2 DMG.

A tak to, serwer godny uwagi.

Dawno nie widziałem tak dopracowanego serwera ;)

Opublikowano

Serwer byłby fajny, gdyby nie to, że jest Pay 2 Win

VIP ma dostęp do karabinu którym można luzem położyć 3-5 gości z pistoletem... na raz.

Jakby karabin był troszkę znerfiony, to myślę, że grało by się dużo lepiej :)

 

 

Podczas walki zbiera się dużo itemów i trochę brakuje opcji wyrzucenia ich (np. nie potrzebne mi 3 komplety zbrojek >_> mam kilka kompletów zbrojek a potrzebna mi jest amunicja...)

 

Levele na stopnie są ciut za duże , ale to się da przeżyć :P

Osobiście doradzam, żeby levele zrobić tak:

0 - Szeregowy

400 - Kapral

800 - Porucznik

1200 - Kapitan

2000 - MiniVip (możliwość używania karabinu + inny kolor nicku)

Przez co osoba napierdalająca miesiąc będzie miała szanse równe VIP'owi :)

 

Karabin u VIP'a wczoraj w nocy został osłabiony. Przedmiotów nie można wyrzucać, ale można ja usuwać z eq wyrzucając. :)

 

 

Proponowałbym zmniejszenie mocy karabinu VIP'a.

Wczoraj wbijam na Western, dostaję parę strzałów i padam, widzę VIP'y lecą.

Wystarczy zmniejszyć nawet o te 1-2 DMG.

A tak to, serwer godny uwagi.

Dawno nie widziałem tak dopracowanego serwera ;)

 

Tak jak już pisałem, karabin u VIP'a został w nocy osłabiony. ;)

 

Wyskakuje mi błąd z proxy jak wchodzę na serwer...

 

Problem naprawiony. :)

Opublikowano

Tzn "wyklikując" poza okienko eq?
Nie jestem pewien, czy mi to działało...



Co myślisz o systemie rang jakie napisałem?
Osoby które grają na serwerze aktywnie będą miały równe szanse co VIP.
(poprzez Mini-Vipa i posiadanie przez to karabinu)

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...