Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

cooltext1039045374.png



Witam serdecznie w moim podaniu na Mistrza Gry.


Na wstępie zacznę od tego, że nie jestem jakimś nie ogarniętym dzieckiem co nie ma pojęcia o tej posadzie.



cooltext1039048060.png



Mam na imię Mateusz pochodze z okolic Warmii i Mazur dokładnie Olsztyn.


Jak na wstępie powiedziałem proszę o rozpatrzenie mojego podania nie dyskryminując mnie wiekiem.


Mam 15 lat, dokładna data 15.09.97 ( tak we wrześniu będę miał już 16 lat ).


Interesuje się sportem, grami komputerowymi i dziewczynami ( tak jak każdy chłopak w tym wieku biggrin.png )



cooltext1039054110.png



W Metina gram od dobrych 4 lat. Zaczynałem przygodę na PL jak powstawały pierwsze prywatne serwery aczkolwiek nie pamiętam już jakie.


Zaczynałem swoją przygodę na serwerze Twierdza jako sura BM, dobiłem nim 64 poziom i grać przestałem. Konto sprzedałem razem z itemami ale nie o tym tu mowa. Przeniosłem się później na serwery prywatne, inspirowała mnie gra na nich bez itemshopu, osiągałem na niektórych maksymalne poziomy jak bardzo dobre i unikalne przedmioty. Po pewnym czasie sama gra mnie znudziła i zastanawiałem się jak stworzyć swój własny prywatny serwer. Ktoś na mpcforum zaproponował mi współpracę na prywatnym serwerze jednakże był to serwer Hamachi gdzie grało ok. 20 osob. Wtedy nie miałem zielonego pojęcia o komendach ani o mysql czy ftp. Później zrezygnowałem z posady GA ponieważ nie chciałem psuć serwera swoim doświadczeniem. I zacząłem tworzyć swój serwer. Z początku moją lekturą był temat na m*cforum z komendami. Czytałem go i czytałem ( tylko te podstawowe id starałem się zapamiętać ). Oczywiscie tworzyłem swój serwer na czystych plikach raina. Po mojej owocnej pracy z swoją maszyną - serwer tworzyłem Hamachi. W godzinach szczytu grało 40 osób ( więcej komputer uciągnąć nie mógł ;/ ) Komendy obeznałem, niestety z powodu moich ocen musiałem zaprzestać hostowaniu swojego serwera i upadł jak to hejterzy mówią. Po jakichś 2 tygodniach dostałem prywatną wiadomość o współpracy jako Game Master na prywatnym serwerze, niestety jego Właściciel zaprzestał ze mną kontaktu nie wiadomo z jakich przyczyn. Moje doświadczenie jako Game Master sięga już roku.



cooltext1039064054.png



Tytuł słabo dobrałem ale chcę tutaj opisać co będę robił jak dostanę tą posadę.


Oczywiście nie będę pisał jakichś bezsensownych rzeczy jak pilnowanie m1 bo to zwykłe fake.


Mam zamiar wyłapywać boty na /inv takie jak ninja hack, wh , fishbot, switchbot itp.


Gra w nocy nie ma znaczenia, żaden bot nie da rady w nocy bocić chyba, że będę bardzo senny ^^.


Organizacja różnych konkursów oczywiście za zgodą Head Admina takie jak OX, ZUO - zrzut ulubionych obiektów. I jakie sobie gracze zapragną.


Na serwer mogę poświęcić około 3 - 4 h dziennie ( zależy od szkoły + kolegów i dziewczyny )


cooltext1039067677.png



TeamSpeak - podasz ip ja wchodze i gadamy :)


Gadu Gadu : 31210151


Skype : na pw podam.

1382793664-U576448.png


Opublikowano

Robimy pliki na zamowienie, szkoda sie tutaj rozpisywac kontakt gg 19863039

Opublikowano

Tworze napisy 3D na obrazach. Chodzi o tla logowania i tym podobne.

introm.png

Jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac na gg.

12199431

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Witam ,poszukuję sponsora na swój serwer 4-fun ,co oferuje? Przyjemną współpracę ,szybki i spory zysk ,oraz posadę gm. Więcej info na pw. ,gg:107127 lub skype:DamjanEkK -koszt serwera do 200 zł!

794_sygna.jpg
Opublikowano

Poszukuje moderator do nowo powstającego portalu.

 

jak na razie moderator szuka na mpcforum epvp itp różnych difów i dodaje je do tej listy:

http://strona.icm.waw.pl/#id-20

Oczywiście portal się rozwija i moderator będzie miał lepsze przywileje niż zwykły użytkownik.

 

W przyszłości będzie również spis questów itp...

 

kontakt PW forum :)

Opublikowano

Zostanę sponsorem



Oferuję:


-maszynę dedykowaną


-zabezpieczony serwer


-spore doświadczenie


-reklamę na innych forach



Oczekuję:


-Team'u + 17 lat


-gotowej strony


-gotowych plików



Zainteresowany?


GG: 756765

Opublikowano

Szukam Technika.

 

- Wiek 16+ lat.

- Doświadczenie

- TS3

 

 

Oferuje opłacenie wszystkiego, i mam zamiar stworzyć kilka serwerów.

 

Pisac na gg 31964192 lub pw.

Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwer 4FUN/PVP. Może być nawet najtańszy dedyk z kimsufi za 50zł ! Więcej info PW , GG: 42269225

x.jpg
Opublikowano

Poszukuję osób które wykonują prezentacje ( GamePlay, Prezek ) na DEDYKA


- Video Master


- Game Master


- Moderator Forum




Wymagam: Poświęcenia, Dużo czasu na grę, Wiek bez różnicy


Komunikator Głosowy w przypadku GM czy też MOD Obowiązkowy



Oferuje: Ranga w grze oraz inne korzyści



Kontakt


gg: 22595071


Oraz poprzez strone Mandzuria.com



Typ serwera : Easy


DEDYK


Opublikowano

Poszukuję Questera!

 

Witam! Poszukuję dobrego questera do DOBRZE PŁATNEJ pracy przy prywatnym serwerze dedykowanym.

Płacę za każdą napisaną pracę!

 

Proszę o kontakt pod numerem gg : 6014623

Opublikowano

cooltext1050703521.png

cooltext1050700095.png

Mam na imię Piotr.Jestem w wieku 17lat.

 

Zostanę grafikiem na dedykowanym serwerze Metin2,w ostateczności na serwerze hamachii.

 

Jestem żetelną,miłą osobą oraz docenianym grafikiem.

 

Postanowiłem pomóc z grafiką tym osobom którym grafika jest obca.

 

Pracuję na programach:

 

-Blender

 

-Gimp

 

-3DMax

 

-Cinema

cooltext1050701791.png

 

-Wykonanie profesjonalnych banerów promujących serwer.

 

-Utworzenie prezentacji serwera.

 

-Wykonanie emblematów,tzn obrazów rang na forum.

 

-Zedytowanie M1.

 

-Tła logowania w grze.

 

-Oraz wiele wiele więcej!

cooltext1050702823.png

 

Oczekuję;

 

-Miłej atmosfery

 

-Rangi GameMastera oraz grafika na forum

 

-Rangi GameMastera oraz grafika w grze

 

-Pełnoletności teamu

 

-Poczucia humoru teamu

 

-Szybkiego startu serwera.

cooltext1050703149.png

14wau7l_th.pngGG:31214648

Skype udostępnię na Prywatnej Wiadomości na MPCForum..

cooltext1050727126.png

 

1375732994-U592769.png

Opublikowano

Witam.



Poszukuję techników którzy potrafią założyć serwer Metin2 na Dedyku, ponieważ posiadam dedyk opłacony na 9 mieś.


Czekam na wszelkie propozycję, kontakt podany niżej.



Parametry Dedyka :



Procesor i7 3.4 ghz x4


16gb ram.


Dysk SSD



Oczywiście gdy to wypali planuję kupić coś lepszego.



Gadu Gadu : 43186385


Skype : pawlos1233211


Opublikowano

 

Witam,

 

zostanę moderatorką forum / Administratorką forum o tematyce Metin2,

 

potrafię robić forum, ale więcej w podaniu i na PW/GG :)

 

 

 

 

 

 

 

-Imie : Natalia

 

 

 

 

-Wiek: 16

 

 

 

 

-TS3: tak / nie: Jak będę miała mikrofon to TAK, aktualnie NIE :c

 

 

 

 

-Czy gdzieś już pełniłeś tę funkcję:Tak, na wielu forach CS, i miałam też swoje forum tongue.gif

 

 

 

-Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcać na forum:od 4 do 6 godzin dziennie

 

 

 

 

-Co nowego wniósłbyś na forum - jakie zmiany: Podawałabym różne pomysły

 

 

co dodać/zmienić itd. a jako moderator to pomoc graczom, oczyszczenie

 

 

forum z przyszłego spamu i wiele innych! :3

 

 

 

 

 

-Coś od siebie:Mam na imię Natalia, lat mam 16, mieszkam w Poznaniu, w

 

 

wolnych chwilach gram w siatkówkę, mc, mt2, surfuję po internecie,

 

 

tworzę serwery MC.

 

 

 

Lubię spamować na forach tongue.gif

 

 

 

 

- Co wyróżnia Cię od innych?:

 

 

 

Jestem osobą kreatywną, bardzo szybko oraz chętnie się uczę, jestem

 

 

osobą cierpliwą oraz systematyczną, zawsze staram się być dokładna oraz

 

 

perfekcyjna w tym co robię, mam bardzo silną psychikę ciężko mnie

 

 

wyprowadzić z równowagi, jestem dojrzała emocjonalnie, jestem osobą

 

 

której można zaufać, potrafię pracować w grupie jak i samodzielnie,

 

 

potrafię zachować dystans ale tak że mam bardzo duże poczucie humoru,

 

 

jestem osobą sympatyczną oraz otwartą na nowe znajomości realne jak i te

 

 

wirtualne .

 

 

 

A przede wszystkim jestem kulturalna oraz opanowana w każdej sytuacji .

TaRAWgG.png


Opublikowano

Poszukuję profesjonalnej osoby z stażem na innych serwerach

która odpowiednio zabezpieczy clienta metin2
Jeśli jesteś taką osobą skontaktuj się
PW lub na nr. GG: 46586318


Zakaz umieszczania gifów


Opublikowano

Projekt Director.eu poszukuje zaufanego sponsora, który jest w stanie zaoferować serwer dedykowany za pośrednictwem hosteam, licencje silniku I.P Board oraz inne drobniejsze opłaty typu domena etc.

Oferujemy doskonale dopracowane pliki z poziomu serwera, jak i clienta gry. Serwer będzie międzynarodowy zrobiony w trzech podstawowych językach ( Polski/Angielski i Niemiecki)- client+strona+ questy. Do naszych obowiązków należy również reklama serwera w postaci dopracowanych video, prezentacji. Fabuła przemyślana do najmniejszych szczegół.

 

GG; 40598120/TS3/Skype ;)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Szukam odważnego oraz umysłowo mądrego sponsora.

Oczekuję od niego:

a )

- zakupu serwera do prac (vps),

- zakupu serwera do startu z dobrym łączem,

- firewall zewnętrzny & wewnętrzny,

- reklama i kilka innych niespodziewanych a potrzebnych wydatków.

b )

- team speak 3 / dyspozycyjność,

- kultury osobistej

- troszkę czasu, pomocy - gdy potrafi :)

- ciekawych i innowacyjnych pomysłów.

 

 

Dobra więc tak, serwer będzie serwerem z klimatem reklamowany od początku (wiecej informacji mogę podać na gadu gadu bądź porozmawiać).

 

Kontakt:

GG> 47325157

PW>

http://www.mpcforum.pl/user/935288-theaconcagua/

 

Best Regards

22731530111406977812.jpg

Opublikowano

Serwer NightCore.Pl Poszukuje Osoby Która Potrafi Taką Rzecz Jak

 

Potrafisz Dodać Do Clienta Gry Misje Zielarstwo Wraz Z Questem I Edytowanym Biologiem ? Zapraszam Na GG - 47437997

Zaplata W Polskich Złotówkach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...