Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam





Chce

Zostać Gm/Technikem znam sie na tym umiem zrobic forum servera i w

sprawach technicznych servera . Eventy też umiem robić . a tu coś o mnie
wink.png



Moge też zostać/zrobic :

Admin Tsa

Admin Forum

Prezentacje servera

itp prosze pisać na GG powiem czy sie podejme





Kilka słów na wstęp:


Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Eryk i

mam 15lat ,pochodzę z Warszawy.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie

.Poświęcam około 3-4 godziny dziennie na siedzenie przed

monitorem.Interesuje się sportem ,obecnie 3-letni staż w sztuce walki

"Krav-Maga".








O sobie:


Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie

na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i

pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze

służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie

faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się

życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim

miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do

celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić

dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze

tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o

którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w

tym zadaniu.Interesuje się też grafiką .







Co bym robił jako Technik/GM :


  • Bym Pilnował porządku na serverze
  • Banował Hakerów
  • Pomagał Innym
  • Potrafił Bym Wyjasnić każdą Sytuacje
  • Pomagał Bym Administracij W sprawach technicznych Navi Itp .


Oczekuje:


  • Rangi Tech Gm w grze .
  • Saczunek do moiej osoby
  • Informowanie mnie o Nowościach,

Kontakt:


-E-mail: [email protected]


-GG:45368558





Dziękuje wszystkim ,liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

ws8v08oh84mv.png

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

witam jestem technikiem serwera którego chce zrobić 4 przyjaciół poszukuję dobrego technika do pomocy wymagam wiedzy i zaufania wzamian za range GM otrzymana ranga nie będzie do zabawy leczy do pilnowania porządku na serwerze jak i od strony technicznej serwera więcej na GG .

Opublikowano

Szukam osoby która postawi mi serwer no hamachi na moim pc (mam gotowe pliki clienta itp ) moje parametry

6GB ram 1600 MHz DDR3

i5 x4 3.2 Turbo 3.7

itp

mam ruter,modem, dwa internety

kontakt : gg : 47039438


 


napisz ,a się na pewno dogadamy

Opublikowano

Dojdę do projektu:
Co oferuję:
- Zrobienie strony WWW
- Zrobienie forum na IPB z moją licką
- Zrobienie serwera TeamSpeak3 na mojej maszynie
- Poprawnie działający ItemShop na stronie
- Zrobienie grafiki pod serwer
- Zrobienie Zapowiedzi/Prezentacji
- Zrobienie LayOuta
- Szukanie rozwiązań na problemy związane z serwerem
- Wiek 18+
Co oczekuję:
- Ogarnięcie w plikach
- Serwer VPS do testów
- Wiek 18+ (Ogar)
- Wiedza o tym co się robi
- Współpraca na dłużej


Kontakt GG : 43699580

YtWnUHH.png

Opublikowano

Witam zostanę Technikiem, ClientMasterem

CLIENTMASTER

-Dodawanie nowych Przedmiotów

-Konfiguracja rootów, npc, locale

TECHNIK

-Dodawanie itemów, map

-Podstawowe rzeczy

-I wiele więcej. Nie da się opisać;]

Informacje o mnie

-Wiek : 15 lat

-Miejscowość : Lublin

-Imię : Konrad

-Nick : Mazurashi, Sahan

KONTAKT

Gadu-Gadu : 3285836

Opublikowano

Witam !



 



Poszukuje ludzi do Team" u nowego serwera SakuMT2.



Uważam, że mam ciekawy pomysł na serwer na którym zagra dużo ludzi :)



 



Poszukuję :



ClientMastera (Który wykona oryginalnego wyraźnego clienta)



Technika (Osoba, która pomoże mi przy dopracowaniu serwera)



 



Miło widziany byłby także SPONSOR .


Początkowo potrzebowali byśmy VPS (koszt około 50zł) W późniejszym


etapie pomyśleli byśmy o Dedyku, ale to dopiero, gdy będę pewny, że


serwer jest gotowy w 100% ( co do zarobków dogadamy się )



 



Wymagania:



- Wiek 15+ (Nie poszukuje dzieci, wiem, że to mało, ale zdarzają się wyjątki . Przykładem jestem JA



- Poczucie humoru



- Zapał do pracy



 



Wynagrodzenie :



- Ranga w grze + gdy serwer wystartuje premie . (Zależy to od zarobków serwera)



 



Kontakt



GG - 25648807 (Pisać nawet gdy mnie nie ma)

PW na forum

83623117812142826139.png

Opublikowano

Witam, szukam sponsora na serwer, działanosc dwu osobowa, posiadam w 100% skonczone pliki, clienta, zostalo ogarnac strone i startowac . Serwer medium . gg 35352293 .

Opublikowano

Witam!

 

Poszukuję serwera metin2, na którym mógł bym zostać GM lub technikiem.

Stawiałem wiele swoich serwerów lecz niestety nie mam już dobrego sprzętu pod swój serwer.

 

Kontakt: gg 6640463

Opublikowano

Witam,
zostanę moderatorką forum / Administratorką forum o tematyce Metin2,
potrafię robić forum, ale więcej w podaniu i na PW/GG :)


 


 


 


-Imie : Natalia



-Wiek: 16



-TS3: tak / nie: Jak będę miała mikrofon to TAK, aktualnie NIE :c



-Czy gdzieś już pełniłeś tę funkcję:Tak, na wielu forach CS, i miałam też swoje forum tongue.gif


-Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcać na forum:od 4 do 6 godzin dziennie



-Co nowego wniósłbyś na forum - jakie zmiany: Podawałabym różne pomysły

co dodać/zmienić itd. a jako moderator to pomoc graczom, oczyszczenie

forum z przyszłego spamu i wiele innych! :3




-Coś od siebie:Mam na imię Natalia, lat mam 16, mieszkam w Poznaniu, w

wolnych chwilach gram w siatkówkę, mc, mt2, surfuję po internecie,

tworzę serwery MC.


Lubię spamować na forach tongue.gif



- Co wyróżnia Cię od innych?:


Jestem osobą kreatywną, bardzo szybko oraz chętnie się uczę, jestem

osobą cierpliwą oraz systematyczną, zawsze staram się być dokładna oraz

perfekcyjna w tym co robię, mam bardzo silną psychikę ciężko mnie

wyprowadzić z równowagi, jestem dojrzała emocjonalnie, jestem osobą

której można zaufać, potrafię pracować w grupie jak i samodzielnie,

potrafię zachować dystans ale tak że mam bardzo duże poczucie humoru,

jestem osobą sympatyczną oraz otwartą na nowe znajomości realne jak i te

wirtualne .


A przede wszystkim jestem kulturalna oraz opanowana w każdej sytuacji .

TaRAWgG.png


Opublikowano

Witam

Tworzę z kolegą serwer mt2 typ medium .

Mamy wykupiony serwer dedykowany w ovh zlokalizowany we Francji.
Ping<50

 

Poszukujemy :

-Technika który posiada doświadczenie i dobre pliki serwerowe w jezyku polskim.

-Moderatora Forum

-GM

-Grafika

Więcej informacji gg:3607751

Pozdrawiam

Piotrek

Opublikowano

poszukuje osoby która wykupi serwer vps do robienia plików

na serwerze będą takie poważniejsze projekty jak np:

> nowy poziom skilli "x"

> w ekwipunku będzie można założyć nowy item - rękawice

> możliwe że będzie wprowadzony system umożliwiający granie w piłkę nożną (w związku z tym będą kluby piłkarskie)

to właśnie takie większe projekty które jestem w stanie spokojnie zrobić
będą również przeróżniejsze dodatki jak nowe logowanie , nowe wybieranie postaci , różne statystyki oraz wiele nowych mobów i broni i zbroii (które mam już dodane)



gg: 40122731

Opublikowano

Witam,

zostanę moderatorką forum / Administratorką forum o tematyce Metin2,

potrafię robić forum, ale więcej w podaniu i na PW/GG :)

 

 

 

-Imie : Natalia

 

 

 

-Wiek: 16

 

 

 

-TS3: tak / nie: Jak będę miała mikrofon to TAK, aktualnie NIE :c

 

 

 

-Czy gdzieś już pełniłeś tę funkcję:Tak, na wielu forach CS, i miałam też swoje forum tongue.gif

 

 

-Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcać na forum:od 4 do 6 godzin dziennie

 

 

 

-Co nowego wniósłbyś na forum - jakie zmiany: Podawałabym różne pomysły

 

co dodać/zmienić itd. a jako moderator to pomoc graczom, oczyszczenie

 

forum z przyszłego spamu i wiele innych! :3

 

 

 

 

-Coś od siebie:Mam na imię Natalia, lat mam 16, mieszkam w Poznaniu, w

 

wolnych chwilach gram w siatkówkę, mc, mt2, surfuję po internecie,

 

tworzę serwery MC.

 

 

Lubię spamować na forach tongue.gif

 

 

 

- Co wyróżnia Cię od innych?:

 

 

Jestem osobą kreatywną, bardzo szybko oraz chętnie się uczę, jestem

 

osobą cierpliwą oraz systematyczną, zawsze staram się być dokładna oraz

 

perfekcyjna w tym co robię, mam bardzo silną psychikę ciężko mnie

 

wyprowadzić z równowagi, jestem dojrzała emocjonalnie, jestem osobą

 

której można zaufać, potrafię pracować w grupie jak i samodzielnie,

 

potrafię zachować dystans ale tak że mam bardzo duże poczucie humoru,

 

jestem osobą sympatyczną oraz otwartą na nowe znajomości realne jak i te

 

wirtualne .

 

 

A przede wszystkim jestem kulturalna oraz opanowana w każdej sytuacji .

ref

TaRAWgG.png


Opublikowano

cooltext1050703521.png

cooltext1050700095.png

Mam na imię Piotr.Jestem w wieku 17lat.

Zostanę grafikiem na dedykowanym serwerze Metin2,w ostateczności na serwerze hamachii.

Jestem żetelną,miłą osobą oraz docenianym grafikiem.

Postanowiłem pomóc z grafiką tym osobom którym grafika jest obca.

Pracuję na programach:

-Blender

-Gimp

-3DMax

-Cinema

cooltext1050701791.png

 

-Wykonanie profesjonalnych banerów promujących serwer.

-Utworzenie prezentacji serwera.

-Wykonanie emblematów,tzn obrazów rang na forum.

-Zedytowanie M1.

-Tła logowania w grze.

-Oraz wiele wiele więcej!

cooltext1050702823.png

 

Oczekuję;

-Miłej atmosfery

-Rangi GameMastera oraz grafika na forum

-Rangi GameMastera oraz grafika w grze

-Pełnoletności teamu

-Poczucia humoru teamu

-Szybkiego startu serwera.

cooltext1050703149.png

14wau7l_th.pngGG:31214648

Skype udostępnię na Prywatnej Wiadomości na MPCForum..

cooltext1050727126.png

1375732994-U592769.png

Opublikowano

Witam. Poszukuje ClientMastera na serwer hamachi. Chciałbym żeby ta osoba co się zgłosiła potrafiła w 100% bez żadnych problemów dodać zbroje bronie i biżu ze strony Clienta. W zamian za wykonanie tej pracy mogę zaoferować rangę [GM] lub [CM] ze wszystkimi prawami ... Chętni pisac PW !!!

76989123606991442937.png


Opublikowano

Zostanę WebMasterem. Posiadam już swoją stronkę.
Chętnych pisać GG. Ogarniam forum na silniku IPB, TS3 itd.

YtWnUHH.png

Opublikowano

Zasponsoruje serwer metin2


Wymagane ukończone 16lat sprowany mikrofon


Pliki serwerowe i client skończone minimum 90%.


Zainteresowani proszeni są o kontakt pod numerem gg 1236509.

33748387117269464751.png

Opublikowano

Szukam odważnego oraz umysłowo mądrego sponsora.

Oczekuję od niego:

a )

- zakupu serwera do prac (vps),

- zakupu serwera do startu z dobrym łączem,

- firewall zewnętrzny & wewnętrzny,

- reklama i kilka innych niespodziewanych a potrzebnych wydatków.

b )

- team speak 3 / dyspozycyjność,

- kultury osobistej

- troszkę czasu, pomocy - gdy potrafi :)

- ciekawych i innowacyjnych pomysłów.

 

 

Dobra więc tak, serwer będzie serwerem z klimatem reklamowany od początku (wiecej informacji mogę podać na gadu gadu bądź porozmawiać).

 

Kontakt:

GG> 47325157

PW>

http://www.mpcforum.pl/user/935288-theaconcagua/

 

Best Regards

22731530111406977812.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...