Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zasponsoruję serwer metin2

 

Daję do 200/250 Euro ( 800/1000+zł )

 

wymagam :

- rangi GA/HA dla mnie i kolegi

- mały % z is

- szybki start

 

 

 

więcej na gg : 35871092

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Poszukuje questera na dedyka od zaraz :>

Możliwa zapłata w $ lub posada gm na serwerze

 

 

Kontakt 31816109

 

 

 

Tylko powazne oferty..

Opublikowano

Sponsoruje serwer Metin2



Wymagania Gotowy Projekt


Start w ciągu 7 dni


Ogarnięta Osoba




Oferuje


Serwer + AntyDDOS



Kontakt PW


Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwer MT2 4FUN/PVP dla zabawy. Może być najtańszy dedyk za 50zł! GG: 42269225

x.jpg
Opublikowano

Poszukuje youtubera który posiada odpowiednią ilość subów i mógłby wrzucać/kręcić filmiki z dedykowanego serwera celem jego zareklamowania :)

Więcej informacji PW, obowiązkowo prześlij mi swój link do kanału, pozdrawiam :)

Opublikowano

Oferuje calkowite wykonanie forum na silniku ipb oraz zajecie sie calym forum. Posiadam licencje IPB

 

Oczekuje posady na serwerze. Do uzgodnienia.

 

gg 2765288

Opublikowano

Witam otóż Poszukuję Sponsora Do Serwera Metin2 Typu :4Fun/Easy

Bądz Lub Też Zostane Technikiem Sa Serwerze Metin2

Mam 18Lat Nazywam SIę Michał i postanowiłem Spełnić Swoje Marzenie Dotyczące Serwera MEtin2 Więc Zaczynajmy

Czego Oczekuję??

-Na Początek Vps Bądz Dedyka

-Ogarniętej Osoby

-Bycia Online Przynjamniej Przez 3/4h

-TeamSpeak3

-Skype-niekoniecznie

-GG

-16+

-Cierpliwości

-Stronki jak mozna

Co Mogę od Siebie dać??

Stronke:

 

http://daskeryt2.pl/

 

Mocne I Stabilne Zabezpieczenia Przed atakami takimi jak DDoS, Dos

To jest Przykłd

19833331326455880429013.jpg

-Gwarantuje Mocne i stabilne Pliki

-Zabezpieczenia Bazy Danych Inaczej Mysql

-Dużo Wolnego Czasu

-90% Znajomość Systemu FreeBsd

-Dodawać Nowe :

-Bronie

-Zbroje

-Mapki

-Pety

-Wierzchowce

Oraz Edycje Taką Jak

-Npc

-Mapek

-Bossow

-Broni

-Zbroji

-Dropu

-Pliku Game

-Haseł Do Konta Root Mysql/SShD

-Oraz Wiele Innych Żeczy Nie chce się Zbytnio Rospisywac :)

Edycja Clineta postronie Locale tzn Bony

Zainteresowanych Pisać na GG

-GG:4330303

Opublikowano

Zostanę GM Na serwerze dedykowanym/hamachi Mt2

Co potrafię:

-Edycja Clienta (rooty)

-Ustawić wymagany exp

-Drop

-Dodawać handlarzy,itemy do nich,zmiana cen itemow, usuwać danego npc`ta

-Ulepszanie kowal na 100% mogę ustawić

-Zajmowanie się serwerem

-Eventy

-Posiadam ts3/skype

-Resztę umiejętności opisze na gg 26566946

-Pracę wykonuje bardzo solidnie

-Mój czas na Serwer 5/6h BY Mentol

Opublikowano

cooltext1039045374.png



Witam serdecznie w moim podaniu na Mistrza Gry.


Na wstępie zacznę od tego, że nie jestem jakimś nie ogarniętym dzieckiem co nie ma pojęcia o tej posadzie.



cooltext1039048060.png



Mam na imię Mateusz pochodze z okolic Warmii i Mazur dokładnie Olsztyn.


Jak na wstępie powiedziałem proszę o rozpatrzenie mojego podania nie dyskryminując mnie wiekiem.


Mam 15 lat, dokładna data 15.09.97 ( tak we wrześniu będę miał już 16 lat ).


Interesuje się sportem, grami komputerowymi i dziewczynami ( tak jak każdy chłopak w tym wieku biggrin.png )



cooltext1039054110.png



W Metina gram od dobrych 4 lat. Zaczynałem przygodę na PL jak powstawały pierwsze prywatne serwery aczkolwiek nie pamiętam już jakie.


Zaczynałem swoją przygodę na serwerze Twierdza jako sura BM, dobiłem nim 64 poziom i grać przestałem. Konto sprzedałem razem z itemami ale nie o tym tu mowa. Przeniosłem się później na serwery prywatne, inspirowała mnie gra na nich bez itemshopu, osiągałem na niektórych maksymalne poziomy jak bardzo dobre i unikalne przedmioty. Po pewnym czasie sama gra mnie znudziła i zastanawiałem się jak stworzyć swój własny prywatny serwer. Ktoś na mpcforum zaproponował mi współpracę na prywatnym serwerze jednakże był to serwer Hamachi gdzie grało ok. 20 osob. Wtedy nie miałem zielonego pojęcia o komendach ani o mysql czy ftp. Później zrezygnowałem z posady GA ponieważ nie chciałem psuć serwera swoim doświadczeniem. I zacząłem tworzyć swój serwer. Z początku moją lekturą był temat na m*cforum z komendami. Czytałem go i czytałem ( tylko te podstawowe id starałem się zapamiętać ). Oczywiscie tworzyłem swój serwer na czystych plikach raina. Po mojej owocnej pracy z swoją maszyną - serwer tworzyłem Hamachi. W godzinach szczytu grało 40 osób ( więcej komputer uciągnąć nie mógł ;/ ) Komendy obeznałem, niestety z powodu moich ocen musiałem zaprzestać hostowaniu swojego serwera i upadł jak to hejterzy mówią. Po jakichś 2 tygodniach dostałem prywatną wiadomość o współpracy jako Game Master na prywatnym serwerze, niestety jego Właściciel zaprzestał ze mną kontaktu nie wiadomo z jakich przyczyn. Moje doświadczenie jako Game Master sięga już roku.



cooltext1039064054.png



Tytuł słabo dobrałem ale chcę tutaj opisać co będę robił jak dostanę tą posadę.


Oczywiście nie będę pisał jakichś bezsensownych rzeczy jak pilnowanie m1 bo to zwykłe fake.


Mam zamiar wyłapywać boty na /inv takie jak ninja hack, wh , fishbot, switchbot itp.


Gra w nocy nie ma znaczenia, żaden bot nie da rady w nocy bocić chyba, że będę bardzo senny ^^.


Organizacja różnych konkursów oczywiście za zgodą Head Admina takie jak OX, ZUO - zrzut ulubionych obiektów. I jakie sobie gracze zapragną.


Na serwer mogę poświęcić około 3 - 4 h dziennie ( zależy od szkoły + kolegów i dziewczyny )


cooltext1039067677.png



TeamSpeak - podasz ip ja wchodze i gadamy :)


Gadu Gadu : 31210151


Skype : na pw podam.

1382793664-U576448.png


Opublikowano

Witam otóż Poszukuję Sponsora Do Serwera Metin2 Typu :4Fun/Easy

Bądz Lub Też Zostane Technikiem Sa Serwerze Metin2

Mam 18Lat Nazywam SIę Michał i postanowiłem Spełnić Swoje Marzenie Dotyczące Serwera MEtin2 Więc Zaczynajmy

Czego Oczekuję??

-Na Początek Vps Bądz Dedyka

-Ogarniętej Osoby

-Bycia Online Przynjamniej Przez 3/4h

-TeamSpeak3

-Skype-niekoniecznie

-GG

-16+

-Cierpliwości

-Stronki jak mozna

Co Mogę od Siebie dać??

Stronke:


 

Mocne I Stabilne Zabezpieczenia Przed atakami takimi jak DDoS, Dos

To jest Przykłd

19833331326455880429013.jpg

-Gwarantuje Mocne i stabilne Pliki

-Zabezpieczenia Bazy Danych Inaczej Mysql

-Dużo Wolnego Czasu

-90% Znajomość Systemu FreeBsd

-Dodawać Nowe :

-Bronie

-Zbroje

-Mapki

-Pety

-Wierzchowce

Oraz Edycje Taką Jak

-Npc

-Mapek

-Bossow

-Broni

-Zbroji

-Dropu

-Pliku Game

-Haseł Do Konta Root Mysql/SShD

-Oraz Wiele Innych Żeczy Nie chce się Zbytnio Rospisywac :)

Edycja Clineta postronie Locale tzn Bony

Zainteresowanych Pisać na GG

-GG:4330303

Opublikowano

1507553.jpeg

Witam wszystkich!

Mam Wam do zaoferowania moją pomoc dot. serwerów metin2 i jego integralnych częsci.

Do rzeczy.

Grafika

 

- Wykonuje drobne prace dot. serwerów.

- Wykonuję prezentacje gildii

- Wykonuję loga/napisy

- NIE WYKONUJE LAYOUTÓW.

 

GameMaster

 

- Jestem odpowiedzialną osobą.

- W świecie Metin2 jestem w miare rozpoznawalny.

- Posiadam mikrofon oraz kupe wolnego czasu.

- Jestem kreatywny, co skutkuje ciekawymi pomysłami na eventy itp.

- Jestem doświadczony w "byciu gamemasterem"

- Nie toleruję faworyzacji, więc i tego u mnie nie będzie.

- Zawsze chętny do pomocy.

 

 

Admin TS3.

- Potrafię zrobić serwer TS3 od zera.

- Znam się prawie, że na wszystkich czesiach teamspeaka

- Potrafię zrobić specjalne rangi, kanały itp.

- Posiadam mikrofon.

- Nie mam piskliwego głosu.

- Dobrze dogaduję się z ludzmi

 

 

O mnie...

 

Jestem Piotrek, 17lat. Interesuję się sportem, grafiką, informatyką, motoryzacją.

W czasie wolnym lubię pograć na serwerach, posiedzieć na ts3 czy poudzielać się na mpc.

Myślę, że jestem osobą godną zaufania, nie jestem również osobą co rzuca słowa na wiatr.

Kontakt: gg 41416079, ts3 (podam na pw) pw mpcforum

Opublikowano

Zostanę Technikiem/ Technikiem Teamspeaka, Technikiem forum, ClientMasterem

 

 

 

Kontakt GG: 47552662

 

 

 

AKTUALNE

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Poszukujemy do projektu serwer'a metin2 hamachi z własnym ts'em osoby , która potrafi dodawać mapy.. Wchodzić na Hamachi.

 

Projekt-MT2 hasło 123.

sygnatura3.png

Dobro i zło nie istnieją.


Są tylko wybory i ich konsekwencje .

Opublikowano

Poszukuję technika do serwera metin2 dedykowanego... (Dedyk za 1500zł- b. dobre parametry) Dodając, iż technik powinien robić własne projekty, a nie kopiować.. Zysk z is.. Zapewnione rzeczy potrzebne do pracy. Jeżeli ktoś zainteresowany(Wszystko do dogadania się) to zapraszam na gg: 47094524

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...