Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam



Chce
Zostać Gm/Technikem znam sie na tym umiem zrobic forum servera i w
sprawach technicznych servera . Eventy też umiem robić . a tu coś o mnie
wink.png




Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Eryk i
mam 15lat ,pochodzę z Warszawy.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie
.Poświęcam około 3-4 godziny dziennie na siedzenie przed
monitorem.Interesuje się sportem ,obecnie 3-letni staż w sztuce walki
"Krav-Maga".





O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie
na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i
pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze
służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie
faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się
życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim
miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do
celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić
dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze
tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o
którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w
tym zadaniu.Interesuje się też grafiką .




Co bym robił jako Technik/GM :

  • Bym Pilnował porządku na serverze
  • Banował Hakerów
  • Pomagał Innym
  • Potrafił Bym Wyjasnić każdą Sytuacje
  • Pomagał Bym Administracij W sprawach technicznych Navi Itp .

Oczekuje:

  • Rangi Tech Gm w grze .
  • Saczunek do moiej osoby
  • Informowanie mnie o Nowościach,

Kontakt:

-E-mail: [email protected]

-GG:45368558



Dziękuje wszystkim ,liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

ws8v08oh84mv.png

Opublikowano

Szukam Sponsora na Serwer Metin2.

 

Oferuję :

 

- Licencję IPB!

- Autorskie Systemy,

- Szczupły Team (Mało osóB),

- Profesjonalnie wykonanego Clienta oraz Pliki,

- Lojalność, Szczerość, Rzetelność,

 

Oczekuję :

 

- B. Dobrego Dedyka z zabezpieczeniami,

- WWW,

- Domena + Hosting,

- Wolne zapasy gotówki na potrzeby serwera,

 

Pliki NIE SĄ GOTOWE więc proszę nie pisać na GG : "Masz gotowe pliki? Oh to super! <3".

Pliki skończymy, gdy uznamy sponsora za dobrego i uczciwego.

 

Kontakt GG : 34324962

Opublikowano

Witam

 

Poszukuję ludzi na serwer metin2

- Administratora ts3

- Administratora Forum

- technika

- questera

- CM

- WebMastera

 

Szukamy profesjonalnego teamu !

 

Posiadamy już pieniądze na serwer !

 

kontakt gg : 35871092

 

Zasponsoruję serwer metin2, wymagam gotowych plików, strony itp.

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Witam !


 


Poszukuje ludzi do Team" u nowego serwera SakuMT2.


Uważam, że mam ciekawy pomysł na serwer na którym zagra dużo ludzi :)


 


Poszukuję :


ClientMastera (Który wykona oryginalnego wyraźnego clienta)


Technika (Osoba, która pomoże mi przy dopracowaniu serwera)


 


Miło widziany byłby także SPONSOR .

Początkowo potrzebowali byśmy VPS (koszt około 50zł) W późniejszym

etapie pomyśleli byśmy o Dedyku, ale to dopiero, gdy będę pewny, że

serwer jest gotowy w 100%


 


Wymagania:


- Wiek 15+ (Nie poszukuje dzieci, wiem, że to mało, ale zdarzają się wyjątki . Przykładem jestem JA


- Poczucie humoru


- Zapał do pracy, szukam tzw. "zapaleńców"


 


Wynagrodzenie :


- Ranga w grze + gdy serwer wystartuje premie . (Zależy to od zarobków serwera)


 


Kontakt


GG - 25648807 (Pisać nawet gdy mnie nie ma)

83623117812142826139.png

Opublikowano

WITAM!


Chciałbym zostać GM/Technikiem Umiem zrobic strone , Umiem obslugiwać Navicat , Znam wszystkie komendy GM bo sam kiedys mialem serva ,


- Poświęcał bym dla servera 5/6 godzin dziennie


- Pomagał bym Administracji



Kontakt:


Skype: ziolostanikziom



AKTUALNE

Pomogłem daj +

Opublikowano

Zostanę technikiem TS 3 / Administratorem Forum (ew GM / Technikiem) !

Coś o sobie ?


Mam 18 lat, jestem świeżo po maturze dlatego też posiadam dużo wolnego czasu. Co do Metina, gram już w niego około 4 lata, stąd posiadam sporo doświadczenia w tej grze.

Posiadałem kilka serwerów TS 3, nie mam problemu z ustawianiem, konfigurowaniem (uprawnienia ITD), stawianiem go na VPS.

Konfiguracja forum także nie stanowi dla mnie problemu, choć nie jestem obeznany we wszystkich silnikach, to potrafię wszystko ogarnąć w krótkim czasie.

Chciałbym też kiedyś w przyszłości, zostać GM'em lub Technikiem MT2. Choć nie miałem z tym styczności (ale w tym roku rozpoczynam studia informatyczne na kierunku programowania), mam wielką ochotę by rozpocząć właśnie taką naukę w tej dziedzinie, na początek u osoby (teraz), która posiada lub posiadała ów taki serwer i ma pojęcie co i jak. Wiem, że konfigurowanie, pisanie qestów dla serwera MT2 wiąże się z mnóstem komend z języka angielskiego. Akurat tak się składa, że moja znajomość tego ów języka jest na poziomie, można powiedzieć ponad zaawansowanym. Posiadałem kiedyś kilka serwerów MC, wiem, że nie ma to nic do rzeczy, ale tam także zdałem sobię sprawę, z czym wiąże się prowadzenie serwerów online.

Jestem osobą bardzo ambitną, informatyka (mówiąc ogólnie) jest moją pasją. Szybko się uczę oraz nabywam co raz to nowe umiejętności.

Co więcej na pewno w trakcie przyszłych studiów będę w stanie pisać co raz to nowe, lepsze skrypty. Programowanie, konfigurowanie do dziedzina w której, choć jest i może trudna, jest dla mnie interesująca i motywująca.

Nie wymagam żadnego wynagrodzenia czy czegoś podobnego. Za amatorszczyznę się nie płaci. Ponadto mam wiele pomysłów na serwer MT2, który jeśli spotkałby się z poparciem "przyszłego Teamu" (którego mam nadzieję spotkam) mógłby by hitem na obecnym rynku.

Jestem skłonny składać się na taki ów serwer. Jak wiadomo nie posiadam dochodów dlatego też, składki te nie były by wysokie. Pieniądze nigdy nie były dla mnie wszystkim i nigdy to się nie zmieni. Co do hostingów pod serwer MT2, mam kilka propozycji, które można by wziąć pod uwagę.

Jeśli zainteresowała CIę moja skromna oferta pomocy napisz do mnie !

Kontakt :

GG : 7339882 (pisz nawet gdy niedostępny, na pewno odpiszę !)

Adres mojego serwera TeamSpeak : rs30.teamspeak.pl:5800

ew Skype.


STATUS : AKTUALNE !

Opublikowano

Chce Zostać GM/MODERATOR FORUM .


Mam na imie Andrzej , mam 16lat .


Jestem Przyjazny lubie poznawać nowe znajomości i pracować w dobrym zepsole .


Interesuje się komputerem,sportem i muzyką .




AKTUALNE!!!!!!!!!


Kontakt: GG:1176429 /pw tutaj i e-mail: [email protected]


ys1zqn8dbbwf.jpg


Opublikowano

Szukasz Sponsora? Dobrze trafiłeś. Jeżeli jesteś kompetentną osobą, szukasz współpracy i jesteś gotowy stworzyć coś wyjątkowego? Zapraszamy. Posiadamy dobrze profesującą działalność, więc nie będzie problemu z pieniędzmi.

 

Jesteśmy zespołem, który chętnie wspomoże Twój serwer w opłaceniu dedyka, stworzy strone, wraz z domeną, hostingiem, serwerem TS3 i innymi.

Poszukujemy ludzi, którzy znają się na rzeczy, a gdy pojawi się problem, potrafią sobie z nim poradzić. Mówimy nie osobą ze 'słomianym zapałem', szukamy ludzi, którzy są wstanie siedzieć w tym do końca. Jesteśmy w stanie sponsorować nawet te wygórowane wymagania, lecz działa to w obie strony - jeżeli wymagasz, my także oczekujemy owocnej pracy.

 

Więcej szczegółów pod nr.gg - 3952010.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, napisz ;)

 

Poszukujemy,

 

'Clientmastera',

Technika,

Grafika,

etc.

>> Dołącz do grupy MPCForum na WhatPulse<<

Opublikowano

Przypominam, że obowiązuje Zakaz handlu.

Kara: 10% Warn + Ban na 7 dni.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Witam


Poszukuję kilku ogarniętych osób do wspólnego stworzenia jak i prowadzenia serwera Metin2.


Planuję uruchomić porzadny serwer na bardzo długi okres czasu.


O dedyk nie ma co się martwić, ponieważ posiadam najlepszy jaki jest możliwy z firmy hostingowej Cuddihosting (24GB RAM)


Współwłaściciel otrzymuje : Dostęp do FTP (obeznani wiedza o co chodzi) + GM (Czyli dostęp do wszystkiego)


+


Dzielę się zarobkiem z każdym współwłaścicielem (50%/50%)


___________________________________



Zainteresowanych proszę o napisanie do mnie na gadu : 10074295


W wiadomości proszę podać : Dana dziedzina, w której się wywyższa, wiek oraz doświadczenie.


Czekam na wiadomości !

Opublikowano

Zostanę GM/Technikiem

o36yeh7anw59.png

Szukam dobrego oraz zgranego Teamu serwera Metin2 .
Chciałbym zostać Technikiem na serwerze Metin2 .

Jakiego typu metin2 ? Najlepiej jakby był to :

- Hard

- Medium
- Lekki Easy

Te trzy typy serwera mi się podobają .

ii51r9tiimax.png

Pewnie zastanawiacie się co potrafię ?
Potrafię naprawdę bardzo dużo .

1. Umie dodawać :

- Bronie

- Zbroje

- Ulepszcze

- Nowe Metiny

- Nowe Moby

- Nowe KD

- Mapy

- Bossy

- Oraz wiele wiele innych .

2. Umie zrobić :

- Grafikę ( Dosyć dobrze )

- Klient Gry ( Edycja Klienta całego )
- Questy ( Powoli się uczę potrafię kilka zrobić )

- Ogólnie to technik serwera .


0gneg0kdz7f8.png

Aby się ze mną skontaktować wystarczy napisać mi na skrzynkę ( PW )

Proszę opowiedzieć też coś o sobie oraz jaką maszynę chcesz wykupić , aby postawić serwer .
Czekam na wsze wiadomości !
Szczała !


xq0lgJF.png

Opublikowano

cooltext1039045374.png



Witam serdecznie w moim podaniu na Mistrza Gry.


Na wstępie zacznę od tego, że nie jestem jakimś nie ogarniętym dzieckiem co nie ma pojęcia o tej posadzie.



cooltext1039048060.png



Mam na imię Mateusz pochodze z okolic Warmii i Mazur dokładnie Olsztyn.


Jak na wstępie powiedziałem proszę o rozpatrzenie mojego podania nie dyskryminując mnie wiekiem.


Mam 15 lat, dokładna data 15.09.97 ( tak we wrześniu będę miał już 16 lat ).


Interesuje się sportem, grami komputerowymi i dziewczynami ( tak jak każdy chłopak w tym wieku biggrin.png )



cooltext1039054110.png



W Metina gram od dobrych 4 lat. Zaczynałem przygodę na PL jak powstawały pierwsze prywatne serwery aczkolwiek nie pamiętam już jakie.


Zaczynałem swoją przygodę na serwerze Twierdza jako sura BM, dobiłem nim 64 poziom i grać przestałem. Konto sprzedałem razem z itemami ale nie o tym tu mowa. Przeniosłem się później na serwery prywatne, inspirowała mnie gra na nich bez itemshopu, osiągałem na niektórych maksymalne poziomy jak bardzo dobre i unikalne przedmioty. Po pewnym czasie sama gra mnie znudziła i zastanawiałem się jak stworzyć swój własny prywatny serwer. Ktoś na mpcforum zaproponował mi współpracę na prywatnym serwerze jednakże był to serwer Hamachi gdzie grało ok. 20 osob. Wtedy nie miałem zielonego pojęcia o komendach ani o mysql czy ftp. Później zrezygnowałem z posady GA ponieważ nie chciałem psuć serwera swoim doświadczeniem. I zacząłem tworzyć swój serwer. Z początku moją lekturą był temat na m*cforum z komendami. Czytałem go i czytałem ( tylko te podstawowe id starałem się zapamiętać ). Oczywiscie tworzyłem swój serwer na czystych plikach raina. Po mojej owocnej pracy z swoją maszyną - serwer tworzyłem Hamachi. W godzinach szczytu grało 40 osób ( więcej komputer uciągnąć nie mógł ;/ ) Komendy obeznałem, niestety z powodu moich ocen musiałem zaprzestać hostowaniu swojego serwera i upadł jak to hejterzy mówią. Po jakichś 2 tygodniach dostałem prywatną wiadomość o współpracy jako Game Master na prywatnym serwerze, niestety jego Właściciel zaprzestał ze mną kontaktu nie wiadomo z jakich przyczyn. Moje doświadczenie jako Game Master sięga już roku.



cooltext1039064054.png



Tytuł słabo dobrałem ale chcę tutaj opisać co będę robił jak dostanę tą posadę.


Oczywiście nie będę pisał jakichś bezsensownych rzeczy jak pilnowanie m1 bo to zwykłe fake.


Mam zamiar wyłapywać boty na /inv takie jak ninja hack, wh , fishbot, switchbot itp.


Gra w nocy nie ma znaczenia, żaden bot nie da rady w nocy bocić chyba, że będę bardzo senny ^^.


Organizacja różnych konkursów oczywiście za zgodą Head Admina takie jak OX, ZUO - zrzut ulubionych obiektów. I jakie sobie gracze zapragną.


Na serwer mogę poświęcić około 3 - 4 h dziennie ( zależy od szkoły + kolegów i dziewczyny )


cooltext1039067677.png



TeamSpeak - podasz ip ja wchodze i gadamy :)


Gadu Gadu : 31210151


Skype : na pw podam.


1382793664-U576448.png


Opublikowano

Cześć.

Szukam człowieka, który zajmie się wszystkim od strony serwera. Szukam poważnej, pełnoletniej osoby, która wie co robi, jest ambitna oraz uczciwa. Oczekuję wysokich umiejętności, począwszy od stworzenia własnego klienta po robienie questów oraz map.

Moim zadaniem będzie zrobienie wszystkiego od strony webowej (stworzenie skryptu strony i forum, wraz z IS'em).

Oferuję dobrego dedyka oraz zyski 50/50.

Miło by było podpisać z takim kimś jakąś umowę.

gg: 6664564

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...