Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] Plugin PandaPickup - Automatyczne podnoszenie itemow jak u skkf.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Wielki Powrot!!! Już w poniedziałek w godzinach porannych dodam PandaObsydian - Plugin dzieki ktoremu obsydian bedzie wybuchac! Do PandaPickup dodam skrypt, ktory tj. bedzie zamiennikiem dla OtherDrops.

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Plugin mi się bardzo przydał, zawsze chciałem mieć automatyczne podnoszenie przedmiotów :D

Lubię to

 

 

 

 

 

 

Oto moje teorie:

2+2=9

4:1=2

1x1=1

Woda jest bezbarwna bo soki itp mają kolor

Opublikowano

@Wielki Powrot!!! Już w poniedziałek w godzinach porannych dodam PandaObsydian - Plugin dzieki ktoremu obsydian bedzie wybuchac! Do PandaPickup dodam skrypt, ktory tj. bedzie zamiennikiem dla OtherDrops.

dodaj jeszcze aby woda wybuchala.

Opublikowano

@up Ta wersja działa z 1.6, ale i tak niedlugo update.

 

@all W piątek plugin PandaObsidian - wybuchanie obsydianu.

Opublikowano

@up Ta wersja działa z 1.6, ale i tak niedlugo update.

 

@all W piątek plugin PandaObsidian - wybuchanie obsydianu.

 

Nie działa na 1.6, wywala błędy w konsolce.

Opublikowano

@up Spróbuje to naprawic, ale moze to byc wina Twojego craftbukkita. Sciagnij sobie najnowszego Spigot'a.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Niedziała na Craftbukkit #2838 1.6.2-R0.1 Beta Build przy niszczeniu jakiegoś klocka pisze mi w konsoli:

 

 

19:51:23 [sEVERE] Could not pass event BlockBreakEvent to PandaPickup v1.2
org.bukkit.event.EventException
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:427)
at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:62)
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.fireEvent(SimplePluginManager.java:477)
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:462)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.PlayerInteractManager.breakBlock(PlayerInteractManager.java:279)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.PlayerInteractManager.a(PlayerInteractManager.java:203)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.PlayerConnection.a(PlayerConnection.java:550)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.Packet14BlockDig.handle(SourceFile:46)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.NetworkManager.b(NetworkManager.java:296)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.PlayerConnection.e(PlayerConnection.java:116)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.ServerConnection.b(SourceFile:37)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.DedicatedServerConnection.b(SourceFile:30)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.MinecraftServer.t(MinecraftServer.java:590)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.DedicatedServer.t(DedicatedServer.java:226)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.MinecraftServer.s(MinecraftServer.java:486)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:419)
at net.minecraft.server.v1_6_R2.ThreadServerApplication.run(SourceFile:582)
Caused by: java.lang.NoClassDefFoundError: net/minecraft/server/v1_5_R3/Block
at me.Ethris.Pickup.Main.getDrops(Main.java:205)
at me.Ethris.Pickup.Main.playerBrokeABlock(Main.java:162)
at sun.reflect.GeneratedMethodAccessor409.invoke(Unknown Source)
at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(DelegatingMethodAccessorImpl.java:43)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:601)
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:425)
... 16 more

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

noooo w końcu znalazłem ten plugin! ;3 Like dla Ciebie, dzięki :D

Jeśli chcesz abym ocenił Twój serwer napisz do mnie na PW!


Mogę pomóc w tworzeniu ŁADNEJ prezentacji Twojego serwera. PW :)


Jeśli masz jakiś problem napisz do mnie, postaram się Ci pomóc.


Wesołych Świąt ! ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...