Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki jest wasz ulubiony klub?


cro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

GKS Katowice& Górnik Zabrze<3

nienawidze kibiców którzy mają kluby z zagranicy.. wspieraj swój lokalny/ ukochany klub!!!!

GKS Katowice ??

 

Kurwa co to II liga :D ? czy orliki :p ?

Opublikowano

Chelsea & Liverpool

 

Liverpool obecnie jest w takiej formie jak Man City a nawet i większej bym powiedział :)

Szkoda że nie ma ich w lidze mistrzów bo byliby zdecydowanie moim faworytem

Opublikowano

zza granicy to Real Madryt (sentyment dzieciństwa)

z naszej ojczystej piłki to Wisła Kraków z popularnych i jakby nie rodzimy klub Unia Tarnów

2u40wi1.jpg

Opublikowano

Real to mój ulubiony klub. Lubię też Chelsea, Athletic Bilbao, Villareal.

Z polskich: Lech Poznań, Korona Kielce.

Opublikowano

Oczywiście Real (barca to płaczki...) !

 

Niech są płaczkami, jednak Real musi dużo hajsu wydawać by skład zrobić. Ja jestem za Borussia, jednak nie widzę w niej przyszłości. Ale Everton na 5 miejscu :D.

Opublikowano

Chelsea od 7 roku życia :D. Głównie dlatego, że lubiłem kolor niebieskie a jak mieszkałem jeszcze w Irlandii(był hajs) to spodobała mi się koszulka tego klubu i mama mi kupiła. Całkiem sporo ta koszulka kosztowała.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...