Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] Kwadratowa Masakra [25 slotow] [Sezon 5] [Plecaki odrzutowe , LifeMC . LogBlock , LWC , i wiele innych] [Zapraszamy]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spawn gotowy 100 %

Sa kolorowe nicki nad glowami.

Dalismy wiekszy drop.

Mamy plugin anticheat.

Range VIP.

I wiele innych !

Wszystko poprawione :D



Otwieramy juz o 19:00 :D

Opublikowano
Nick - ProVexGaming

Wiek -16

Ile grasz w Minecrafta -2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Tak 1 film :) w środę będę miał świetny sprzęt ( laptop ) do nagrywania

Czy bedziesz griefował - nie

Cos o sobie - Jestem Łukasz i marzę o karierze YTbera . Mam nadzieję , że Wy mi w tym pomożecie , a ja będę mógł się wybić ( oczywiście z funem ) z Wami . Lubię football i wszystkiego rodzaju gry z nim związane , a także RPG ,FPS . Mogę CZĘŚCIOWO opłacać server
Opublikowano
Nick -xavierxminecraft

Wiek -16

Ile grasz w Minecrafta -2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -

Czy bedziesz griefował - Nie

Cos o sobie - Nazywam się Sergiusz . Pochodzę z Poznania i interesuję się sportem , grami komputerowymi . Zawszę chciałem mieć swój serwer ale niestety mi się to nie udało ;/ .

+ KUZYN


Nick -reksio1

Wiek -14

Ile gra w Minecrafta -2 lata

Czy twój kuzyn będzie griefował ? : Nie

//

Opublikowano
Nick - tengapalka

Wiek - 6 (sijostra mj pise0

Ile grasz w Minecrafta - tzy dni

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - a co to

Czy bedziesz griefował - co to snaczy

Cos o sobie - iestem osimiolatek barteg mam rzezc lat

Opublikowano

Siemka Jebek! xD Znowu stawiacie serwer KM? To świetnie.

 

Nick - Therion
Wiek - 15
Ile grasz w Minecrafta - Od bety 1.3_01
Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie.
Czy bedziesz griefował - Nie/
Cos o sobie - Lubię KM'y ze względu na możliwość rywalizacji, oraz ciekawych i zabawnych rozmów na TS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...