Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] Kwadratowa Masakra [25 slotow] [Sezon 5] [Plecaki odrzutowe , LifeMC . LogBlock , LWC , i wiele innych] [Zapraszamy]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick - theblooes

Wiek - 14

Ile grasz w minecrafta - 3 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - tak TheBlooes ( http://www.youtube.com/user/TheBlooes Mozecie subskrybowac ;D )
Czy bedziesz griefował - Nie

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick - GibbonQUQ
Wiek - 14
Ile grasz w Minecrafta - Od Bety
Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie
Czy bedziesz griefował - Nie
Cos o sobie - Mam na imię Tomek i mam 14 lat. Nie griefuje i nie zabijam bez powodu.Jeśli jest powód i ktoś mnie wkurzy,to oczywiście zabiję.

@Propo nowej serii, chciałbym się ubiegać on Unbana,ponieważ dostałem go za to,że zabiłem 1 gościa,któremu się to należało,bo zabrał nam itemy ze skrzynek .
Opublikowano

No to spróbujmy jeszcze raz, tylko teraz bez dawania itemków :P (nie sypne Cię :D )

Wrzucam stare podanie:

Nick - vjbenek
Wiek - 14
Ile grasz w Minecrafta - od wersji 1.8.1 beta
Czy masz kanał na YT(niewymagane) - nie(nie ten sprzęt)
Czy bedziesz griefował - nie
Cos o sobie - Nazywam się Szymon. Uwielbiam spaghetii :) Od niedawna zaczęły mnie interesować takowe servery, więc pomyślałem dlaczego by nie spróbować. Myślę, że urozmaicę nie jednemu graczu grę ;)
Opublikowano

eee nie trzeba pisac na nowo podan :D (ja nie dawalem itemow tylko fanatastik).

UNBAN dostana wszyscy.

 

A co wy na to aby zrobic 3 chaty ? Chat blue , red i glowny ?

Opublikowano

@Jebek propo tych chatów to bardzo dobry pomysł

Inne pytanie : Będą gildie?
Drop będzie ze stone?
Czy mógłbyś zrobić exp ze stone i żeby leciał szlam i tnt/gunpowder i skóra z stone ? :) Taka propozycja

@EDIT

Kiedy start ? :)

Opublikowano
Nick - Nyaxize12

Wiek - 14

Ile grasz w Minecrafta - od beta 1.5_01

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - tak

Czy bedziesz griefował - nie

Cos o sobie - Grałem już na tym serwie a ty JeBek pewnie mnie pamiętasz :))

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Przeczytaj na 1 stronie pisalem co dodam , gildie beda bo to sezon 5 :D Wlasciwie beda druzyny.Osoby ktore pisaly wczesnie podanie i zaakceptowalem ich nie musza pisac znowu podan bo WL bedzie ta sama :D

Opublikowano

Nie wyrobie sie :D

Najpozniej jutro kolo 17:00 otworze , ale postaram sie dzis :D



Ok ja biore sie do pracy , a Pushy zrobi spawn.

Opublikowano

Na fly? Jetpack to był... Jakbym na fly zapierdzielał to bym nie miał założonej żelaznej klaty tylko diaxową.

I właśnie przyznałeś w podaniu że od adm mieliście itemy :)

Opublikowano

Chcecie sie kłócić idzcie na TS albo na GG prosze o nie robienie zamieszania w temacie.

Co do serwera mamy juz :

- spawn w 60 %

- kolorowe nicki

- wyzerowane lifemc , wasze itemy oraz grupy (bedziecie na nowo przydzielani)

- poprawiony otherdrops (exp ze stone , wiekszy drop)

Opublikowano
Nick - VViDm03009 (PREMIUM)

Wiek - 14 Lat.

Ile grasz w Minecrafta - Od wersji Alpha.

Czy masz kanał na YT - Shogun Craft

Czy bedziesz griefował - Nie,nie popieram takich ludzi,odrazu ban.!(perm)

Cos o sobie - Uwielbiam walki na serwerach,gildie,ale także budowe..Umiem robić dobre mechanizmy,pułapki i wiele wiele więcej..



Z góry Gratulacje Dodanemu...!

mca.png

Opublikowano
Nick - KonowaL

Wiek - 14 lat.

Ile grasz w Minecrafta - Ponad 2 lata.

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - ---

Czy bedziesz griefował - Nie.

Cos o sobie - Moimi hobby jest programowanie, sport i Minecraft :)

=============== Poradnik do zaawansowanego PvP Minecraft ===============


============  http://www.mpcforum.pl/topic/941290-tut-zaawansowane-pvp/  ============

Opublikowano

KonowaL dodany

LWC juz nie ma od 2 dni dla twojej onformacji.



Uwaga dzis godzina 19:00 START !


Piszcie co chcecie zmienic , dodac lub poprawic .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...