Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] Kwadratowa Masakra [25 slotow] [Sezon 5] [Plecaki odrzutowe , LifeMC . LogBlock , LWC , i wiele innych] [Zapraszamy]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

85880326789352802540.png


 

 

 


 

 

Kwadratowe Zycie


 

 

61990680.png

193.111.140.179:25590


 

 

typserwera.png

Kwadratowa Masakra 5


 

 

iloscslotow.png

25


 

 

wersjaserwera.png

1.5.2


 

 

bialalista.png

tak


 

 

premiummy.png

nie


 

 

potwory.png

tak


 

 

zwierzeta.png

tak


 

 

nethers.png

 


 

 

testcb.png

tak


 

 

ekipapv.png

JeBeKtv , Fantastic12345


 

 

dodatkoweinfou.png

Witamy oto serwer Kwadratowe Zycie.Udalo sie nam znalesc sponsora wiec serwer bedzie stal dopoki swiat sie nie skonczy :D Na serwerze jest kilka pluginow ktore was chronia , na przyklad plugin LWC blokuje dostep innym graczom do waszej skrzynki chyba , ze im ja udostepnicie.Naszym zabezpieczeniem przed grieferami jest plugin LogBlock.Dla waszej wygody mamy plugin dodajacy plecak odrzutowy dzieki ktoremu mozna latac :D Mam nadzieje ze spodoba sie wam nasz serwer , jesli masz jakies propozycje/uwagi dotyczace serwera albo jest cos co bys chcial zmienic w naszym serwerze prosze o powiedzenie nam tego przez GG 46047855 . Zapraszam na serwer panuje mila atmosfera !

 

http://sonda.hanzo.pl/sondy,194995,dr5t.html

Wzor dodania na WL

Nick -
Wiek -
Ile grasz w Minecrafta -
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -
Czy bedziesz griefował -
Cos o sobie -

 

 

 

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zobaczymy jak wyjdzie glosowanie jak bedzie wiecej glosow za to bedzie nowa edycja :D Glosowanie jest do 20:00 .

Opublikowano

Padl ? Z tego co wiem nie padl a jestem wlascicielem :D

Dokładnie jak się nie mylę była aktualizacja pluginów :)

Opublikowano

Wiec nie padl.Gdyby padl teraz bysmy tutaj nie rozmawiali.



Pewnie jestescie ciekawi co chcemy wprowadzic w kolejnej edycji ;D

- exp ze stone

- wiekszy drop

- wiecej mobow

- kolorowe nicki nad glowa

- ladniejsza mape

- poprawione pluginy

- nowe druzyny

 

Masz jakas propozycje pisz na PW lub GG 46047855

Opublikowano
Nick - Lejtos

Wiek - 17

Ile grasz w Minecrafta - od poltora roku (cos takiego)

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - tak nawet 2

Czy bedziesz griefował - nie

Cos o sobie - jestem uczniem w technikum informatycznym ;P tyle :)

xxx

Opublikowano
Nick - PavlluS

Wiek - 16

Ile grasz w Minecrafta - 2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - nie

Czy bedziesz griefował - nie.

Cos o sobie - lubię jeździć na rowerze i grać na kompie :D

Moje TuTki
[Team Fortress2]

http://www.mpcforum.pl/topic/539257-tutjak-zdobyc-bron-za-darmo/


Jeśli ci pomogłem proszę daj "Lajka"
deadspace2signaturebylz.png

Opublikowano

JeBeK sory, że tak shejtuje ale przedwczoraj była nowa edycja, a wczoraj już był koniec. A jak dla mnie na KM zabawa ma się nigdy nie kończyć, a nie tak jak tu po 2 dniach i cały chat zapełniony chejtami przez cały dzień. Ty sobie max na 30min w ciągu dnia wbijesz i myślisz, że wszystko ogarniesz. -.-

Opublikowano

PavlluS dodany

xtray5050 wcale tak nie mysle , chce zrobic nowa edycje bo widze ze sklady sa nierowne , gracze sie skarza i chca miec lepiej zrobione pluginy itd.A teraz mam czas i chce to zrobic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...