Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] MachinesCraft [Launcher][DEDYK][MODY][50SLOTÓW][IndustrialCraft2,BC3,ThaumCraft3]Nowe rudy, maszyny, zwierzęta i setki nowych itemów...] [][]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak kurwa,pięćdziesiąta edycja tego serwera. Kiedyś tam grałem,ale po tym ,co sie stało to chuj. To,że totalnie w dupie miałeś serwer bartku,to tylko twoja wina. I co,znowu serwer pociągnie 3 miechy?

unibag.png


Opublikowano

Niestety wymagany launcher do polaczenia który nie oszukujmy się wielu osobom poprostu nie działa ;D

Testowany net framework 2.0 /3.0 /3.5 /4.0

i chuj (mam XP) Jak nic z tym nie zrobicie to poprostu online będzie mniej bo niektórzy nawet jak chcą to nie wbiją.

Pozdrawiam

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

pisz na pw jaki masz problem z launcherem ja też mam pewien problem :

jeżeli mogę już włączyć grę gra uwaza że gram bez launchera i tam JEST NAPISANE :) ''no ale jak tak bez launchera :( ''

@edit za 20 razem zadzialal mi launcher :D

@edit działało 5 sekund i znów to samo >.<

baaardzo proszę o pomoc

Sbf3Sty.png


Opublikowano

To nie wymówka.

Lagi są spowodowane renderowaniem mapy. Po za tym to nie wiem po co wstawiasz tutaj swoją biografie -_-.

 

Specyfikacje maszyny pisałem już bardzo dużo razy i nie mam zamiaru odpisywać każdemu na głupie pytania skoro są ważniejsze sprawy do ogarnięcia.

 

Skan dodam.

 

 

Będzie do kupienia na dniach jak ogarniemy lagi.

 

 

 

i

 

 

 

Sloty są zmniejszone do czasu ogarnięcia lagów -_-.

Czytać się nie chce ale pisać głupie posty to można, nie ?

 

Robić się nie chce, ale na chujowej maszynie wystawiać to można, nie?

u2q6.jpg

Opublikowano

Można prosić o jakieś informacje na temat włączenia serwera? niby dziala od wczoraj czy tam od kiedys, a chcialem sobie zagrać, a serwer wylączony.

Opublikowano

napisz do kilku różnych hostingów. ciągle mpc zawala ta reklama enderchest.pl może zobaczysz ?

i przed ponownym startem mogę renderować mapę :)

Sbf3Sty.png


Opublikowano

Bierzcie CraftServe jedyny porządny hosting -.- Może i drogi ale najlepszy.

a opłacisz serwer ? :)

 

kiedy będzie otwarty serwer ???

i jest jakaś możliwość naprawy launchera lub pomocy w błędzie ?

Sbf3Sty.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...