Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sjsro


Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z tego co szukałem nie ma nigdzie takiej informacji o banach dla Mysro jakie konta zostały zbanowane. Jeśli znajdę to dam znać.

Opublikowano

Nie mam pojęcia z kąd takie info bierzecie ale juz z 3 osoby wymyślily koniec inspy . Inpekcja ma czas nieokreślony czy otworzą wtedy jak naprawią bugg moze to potrwac nawet do soboty ;] (oby nie ! )

chcę ci podziękować mamo

chcę ci podziękować tato

za prowadzenie tego pieprzonego świata

do gorzkiego końca

nigdy nienawidziłem naprawdę jedynego, prawdziwego boga

ale boga ludzi, których nienawidzę

mówisz że chcesz ewolucji

małpa była wielkim uderzeniem

mówisz, ze chcesz ewolucji, człowieku

a ja mówię, że jesteś pełen gówna

LAST+Tour+on+Earth.jpg

Opublikowano

spoko jeszcze tylko 2,5 godziny _._Zzzzz ale mało banów na razie zrobili jak na to ile osób kopiuje przedmioty o.O

Pieprzyć bany, gorzej jakby usunęli stal network :D

 

@down

no to niefajnie, bo mi się nie che latać od stalla do stalla i szukać itemków :/.

Jakiś ludź usunął...

Admin Cienia
Opublikowano

@ptr

Stall network usuną jeśli już nie został usunięty, teraz pewnie szukają konto co mają zdupowane przedmioty.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

SWSRO juz jest open. Może ktoś sprawdzić czy jest stall network i czy ktos dostal bana?

 

A jak na mysro kupilem wczoraj 100 silkow i posiadalem skopiowane skill edit potiony tez moga zbanowac czy banuja tlyko konta na ktore nie były kupowane silki itp?

Admin Cienia
Opublikowano

Bez przypału, proszę modów o nie zamykani tego tematu.

 

@up

To od nich zależy.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Server down time: Since 1pm-gmt+1!

 

Albo o 10:00 czasu w chinach

 

Albo 20:00 lub 1:00

 

Na tyle wiadomosci sie natknołem chodząc po wielu stronkach i szczerze mówiac nie wiem komu wieżyc najlepiej czekac a i wątpie zeby dali jakis event świąteczny :D

chcę ci podziękować mamo

chcę ci podziękować tato

za prowadzenie tego pieprzonego świata

do gorzkiego końca

nigdy nienawidziłem naprawdę jedynego, prawdziwego boga

ale boga ludzi, których nienawidzę

mówisz że chcesz ewolucji

małpa była wielkim uderzeniem

mówisz, ze chcesz ewolucji, człowieku

a ja mówię, że jesteś pełen gówna

LAST+Tour+on+Earth.jpg

Opublikowano

z kąd wiesz ze po 21, mi na czacie mówili ze za 12h (licząc od godziny 16.00)

Czyli to tak będzie po 21 ;p zresztą nikt tego nie może wiedziec wszyscy sie w wróżki bawią xD

chcę ci podziękować mamo

chcę ci podziękować tato

za prowadzenie tego pieprzonego świata

do gorzkiego końca

nigdy nienawidziłem naprawdę jedynego, prawdziwego boga

ale boga ludzi, których nienawidzę

mówisz że chcesz ewolucji

małpa była wielkim uderzeniem

mówisz, ze chcesz ewolucji, człowieku

a ja mówię, że jesteś pełen gówna

LAST+Tour+on+Earth.jpg

Opublikowano

podaj mi dokladna godzine off serwera to ci podam o ktorej a nie ...takie sranie w banie se spamujecie bo cholera dzieci robia co chwile nowy topic kiedy bedzie on...

jak kiedys serwer wylaczyli na miesiac nic nie bylo zadnego spamu a teraz nawet 24h nie mozecie nie grac idzcie na dwor no lify...-.-'

z kolegami/przyjaciolmi sie spotkac o ile ich macie ... ; o

Opublikowano

JA jestem mądry więc poszedłem na Roraty :P

Eventu nie będzie na 100% .

a Serwer otwart raczej nie będzie po 21.

najwcześniej jutro....

fan club of movia !!
 

Opublikowano

xcoom nie mysl ze jestem no lifem tylko zrobilem temat poto aby sie dowiedziec na ile bedzie zamkniety,jesli nie wiecie to trudno .

Opublikowano

fajni by było jakby chociarz choinke w city. Kiedy otworzą to otworzą ważne żeby bana nie mieć

 

Widocznie GM nie zna jeszcze wszystkich komend że nawet nie raczy postawić zwykłej choinki :lol:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...