Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]My-Mine.pl[Mody][Survival][Wiele światów][Nowość] Jedyny taki serwer! : )


Lisek071

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema,

Wyszła nowa paczka v3.0:

Paczka na słaby komputer:
PACZKA NA SŁABE KOMPUTERY
Paczka na taki średni Komp:
PACZKA NA NORMALNE/ŚREDNIE KOMPUTERY
Skan:
https://www.virustotal.com/pl/file/e2ce4aeba06452878aeb890682c9cb7153ae7d86968f6bf96bc64d1f7506d2f5/analysis/1370275737/
Instalacja:
1. w folderze .minecraft usuń folder config, coremods, mods, bin
2. wypakuj tam pobrane pliki z paczki na wolne lub szybsze komputery
3. Pobierz plik: https://www.dropbox.com/s/fiyhjlgpuumbqlg/wirelessRedstone.properties i wklej go do folderu .minecraft
4. Jeśli chcesz optifine to wystarczy pobrać: http://www.minecraftforum.net/topic/249637-152-optifine-hd-d3-fps-boost-hd-textures-aa-af-and-much-more/
UWAGA - OPTIFINE NIE MA W ŻADNEJ PACZCE TRZEBA DOGRAĆ, BO NIEKTÓRZY NIE CHCIELI
Zmiany:
- Minecraft 1.5.2
- Kilka nowych modów
- Nowa mapa

UWAGA - JEST TEŻ STARA

Opublikowano

PACZKA W 1 BEZ TEGO PLIKU WIRELESS REDSTONE I Z OPTIFINE

 

https://www.dropbox.com/s/sfno8gw08d2wnyd/my-mine_v3.0.1_srednie.rar

 

LAUNCHER 2GB:

 

https://www.dropbox.com/s/zy07fbo626pcl77/2GBLaunchMinecraft.rar

 

UWAGA NIE BEDZIE NOWYCH PACZEK TA JEST OSTATNIA I MAPA TEZ PUKI CO

Opublikowano

Będę bardzo kreatywny :

- nick: Almadril

- wiek: 14

- coś o mnie: Jestem ambitny potrafię współpracować i uwielbiam grać na modach

- Ts3/Skype : mam oby dwa

- Mikro : mam

- imię : Kamil

- czy ogarniam mody : troche szybko je ogarne

 

pozdrawiam Almadril

Brak Sygnaturki YEAH

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...