Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]My-Mine.pl[Mody][Survival][Wiele światów][Nowość] Jedyny taki serwer! : )


Lisek071

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Lex
Wiek: 15

 

@PYTANIE : Jak bd mieć te paczke to normalnie jak mam wersje 1.5.2 wypakuje tam te pake i bd dzialalo po uruchomienia waszego launchera czy trza jakie starsze wersje ściągać ?

zu439g.jpg

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

potrzebujesz minecrafta 1.5.1 ale jak wgrasz te pliki to możesz nawet do minecrafta alpha 1.2 wgrac i będzie dzialac

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

Podania prosimy składać na nasze forum !! (nazwa serwera z dopiską .pl) Po więcej informacji zapraszamy na forum, a serwer już ma nowe IP trwają prace nad przywróceniem wszystkiego do poprzedniego stanu. Godzina startu będzie dostępna na naszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia i Zapraszamy

//reklama

Opublikowano

Serwer już został przeniesiony. Tylko drobne poprawki i można otwierać. Jutro otworzymy go ponownie o godzinie 15:00 albo może wcześniej.

LexPL co do twojego pytania to będzie normalnie działał. Osoby które pisały podania do whitelist'y zostali dodani, a jutro podam ip. : )

//reklama

Opublikowano

sek125, wiesz co to znaczy podania do WhiteListy na forum? Złóż podanie na naszym forum inaczej nie przyjmiemy Twojego podania.

//reklama

Opublikowano

Ostatni raz powtarzam ! Nie przyjmujemy podań na mpcforum, wszystkie podania do whitelisty są rozpatrzane tylko i wyłącznie na naszym FORUM !

//reklama

Opublikowano

No wbiiiijac ludzie, malo osob jest a serwer naprawde fajny.

Wkurza mnie juz to ze sa same serwery z maszynami a ludzie na nich graja... Nuda tam jak nwm co.

Co chwile taki serwer z maszynami a tu wkoncu jakis inny i nikt nie gra...

Trudno trzeba wytrzymac, moze kiedys wiecej takich serwerow bedzie.

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

Nick: 1nano1

Wiek:17

 

Nick: multilozo9

wiek: 22

 

Nick: Don

wiek 17

 

nick: doniuk

wiek: 18

 

Nick: Harique

wiek: 16

 

nick: ShiBBy

wiek: 17

 

nick: XanterPL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...