Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] Kwadratowa Masakra [25 slotow] [Sezon 5] [Placki odrzutowe , LifeMC . LogBlock , LWC , i wiele innych] [Zapraszamy]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick -bartek0163

Wiek -15

Ile grasz w Minecrafta -Około 2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Niestety nie posiadam

Czy bedziesz griefował -Oczywiście że nie

Cos o sobie -Staram się być człowiekiem ogarniętym, nie popełniać błędów ortograficznych oraz grać uczciwie a nie na nodusie bo w tedy to psuje całą rozgrywkę. Proszę o dodanie na WL
Opublikowano
Nick -TwistedPL

Wiek -15

Ile grasz w Minecrafta - 2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Niestety Nie Posiadam

Czy bedziesz griefował - Absolutnie nie ..

Cos o sobie - Kocham współprace, minecrafta i dziewczyny ! ;**
Opublikowano
Nick - RafiMine

Wiek - 15

Ile grasz w Minecrafta - Od wersji 1.3.1

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Mam, nick to: raflik128

Czy bedziesz griefował - Oczywiście, że nie :)

Cos o sobie - Nazywam się Rafał, interesuję się koszykówką, komputerami, jestem ogarnięty, nie wyzywam ludzi, nie kradne ani nic, chciałbym tu grać, ponieważ lubię serwery typu KM :D

I love AutoIt3 ;3

 

Opublikowano

Nick -Prison_Break

Wiek -14

Ile grasz w Minecrafta - testowałem od Bety, poważna gra od 1.7.3

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Posiadam PirsonBreakGra 5 widzów :]

Czy bedziesz griefował - NIGDY

Cos o sobie -Mam na imię Olek, jestem mini Youtube'rem lubię kopać i grać w Minecrafta, szczególnie lubię rywalizacje. Lubię grać również drużynowo, lubię pomagać. Posiadam Skype, TS3.
Opublikowano

Zwiekszcie drop diaxow lub zmiencie potrzebna ich ilość na założenie gildi, bo słabo lecą.

I pytanie mam jak używać tych plecakow?? Zrobiłem go i ma 1 wytrzymałości od razu

tenor.gif

 

Opublikowano
Nick -KamixPL

Wiek -15

Ile grasz w Minecrafta -2lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -nie

Czy bedziesz griefował -nie

Cos o sobie -Mam na imie kamil jestem ogarniety i potrafie sie dogadac

Opublikowano

Nie polecam tego serwera ani trochę..


1. Chu*owa organizacja.


2. Chu*owa administracja.


3. Chu*owi ludzie.


4. Chu*owa atmosfera.


5. Administracja nie wie co to fairplay.


6. Na serwerze panuje faworyzowanie jednej drużyny.


Dziękuję dobranoc.


Opublikowano

Pisze podanie za kumpla bo nie posiada konta na mpc ;)

 

Nick - MasterPlayPL
Wiek - 16
Ile grasz w Minecrafta - od alphy
Czy masz- Nie posiadam ;)
Czy bedziesz griefował - Nie :D
Cos o sobie - Lubię sport oraz informatykę
Budowniczy
Opublikowano
Nick -NoA

Wiek -17

Ile grasz w Minecrafta - od wersji beta 1.3

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -nie

Czy bedziesz griefował - Nie ;)

Cos o sobie - Dawid, liczę na przyjemną grę.
mpcforum4everblue.jpg
Opublikowano

 

Nie polecam tego serwera ani trochę..

1. Chu*owa organizacja.

2. Chu*owa administracja.

3. Chu*owi ludzie.

4. Chu*owa atmosfera.

5. Administracja nie wie co to fairplay.

6. Na serwerze panuje faworyzowanie jednej drużyny.

Dziękuję dobranoc.

1.Trochę racja.

2.Nie wszyscy.

3.Ci jeba*i griferzy...

4.Przez ptk 3, 5, 6

5.Jeden Admin.

6.Przez ptk.5

y6eft.gif

Opublikowano
Nick -Czeli

Wiek -21

Ile grasz w Minecrafta - od 1.7

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -http://www.youtube.com/user/Psychotic2287

Czy bedziesz griefował -Nope.

Cos o sobie -Nazywam się Paweł i w wolnym czasie fappie razem z Bartkiem.



Nick -NessQeen

Wiek -20

Ile grasz w Minecrafta -od Alphy

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Mam

Czy bedziesz griefował -Nie

Cos o sobie -Nazywam się Bartek i w wolnym czasie fappie razem z Pawłem.

1384358313-U695412.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...