Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] Kwadratowa Masakra [25 slotow] [Sezon 5] [Placki odrzutowe , LifeMC . LogBlock , LWC , i wiele innych] [Zapraszamy]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick - RedziQ

Wiek - 14

Ile grasz w Minecrafta - Od bety 1.3 (nie wiem dokladnie :P)

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Mam

Czy bedziesz griefował - Nie

Cos o sobie - Co tu dużo pisać :P Jestem po prostu sobą :)

#teams4bal

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MatV3

Caroline

RedziQ

Dodani

Powiem tak , teamy wybieracie sami ja jestem "przywódca" w czerwonej a 2 admin w niebieskiej , na serwerze kazdy dojdzie do jakiej bedzie chcial druzyny , a jesli chodzi o plecaki odrzutowe bo duzo osob sie pyta jak to wyglada wiec wejdzcie sobie i zobaczcie

TS bedzie
Opublikowano
Nick -Eqall
Wiek -19
Ile grasz w Minecrafta -Rok?Nie pamietam dokladnie
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -nie
Czy bedziesz griefował -Tak, będe niszczył wszystko buahahahah.Powaznie to nie, glupie pytanie :)
Cos o sobie -Hmm jestem miłym ogarniętym chopakiem, pomocnym, mam ts.
Opublikowano

Nick -Madziunka
Wiek -14
Ile grasz w Minecrafta -1-2 lata
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Nie mam :(
Czy bedziesz griefował -Nie nie będę
Cos o sobie - Cześć , jestem Joasia , lubię grać w piłkę ręczną . Kocham zwierzątka .

Yea Baybe

Opublikowano
Nick -VanBen

Wiek -16

Ile grasz w Minecrafta -2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Brak

Czy bedziesz griefował -Nie

Cos o sobie -Jestem ogarnięty:)

Nick -CraftHD

Wiek -15

Ile grasz w Minecrafta -2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Brak

Czy bedziesz griefował -Nie

Cos o sobie -Jestem ogarnięty:)

19539769190345228492.jpg


Opublikowano

========Podanie kolegi========

 

Nick - Master_Fafa
Wiek - 14
Ile grasz w Minecrafta - 1,5roku
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -nie
Czy bedziesz griefował -nie
Cos o sobie - jestem ogarnięty dobrze buduje i pomagam w potrzebie :)

Opublikowano

Jeszcze może zdążę xD

 

Nick - Therion
Wiek - 15
Ile grasz w Minecrafta - od bety 1.3_01
Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie.
Czy bedziesz griefował - Nie.
Cos o sobie - Lubię gry teamowe właśnie w stylu KM. Jestem ogarnięty i dobrze współpracuję z innymi.
Opublikowano

5.9.180.100 wbijajcie TS tymczasowy



Ja nie wejde na TS , jestem chory moze niektore osoby to juz wiedza :D



5 minut szykujcie sie !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...