Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] Kwadratowa Masakra [25 slotow] [Sezon 5] [Placki odrzutowe , LifeMC . LogBlock , LWC , i wiele innych] [Zapraszamy]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

85880326789352802540.png



Kwadratowe Zycie


61990680.png

193.111.140.179:25590


typserwera.png

Kwadratowa Masakra 5


iloscslotow.png

25


wersjaserwera.png

1.5.2


bialalista.png

tak


premiummy.png

nie


potwory.png

tak


zwierzeta.png

tak


nethers.png


testcb.png

tak


ekipapv.png

JeBeKtv , Fantastic12345


dodatkoweinfou.png

Witamy oto serwer Kwadratowe Zycie.Udalo sie nam znalesc sponsora wiec serwer bedzie stal dopoki swiat sie nie skonczy :D Na serwerze jest kilka pluginow ktore was chronia , na przyklad plugin LWC blokuje dostep innym graczom do waszej skrzynki chyba , ze im ja udostepnicie.Naszym zabezpieczeniem przed grieferami jest plugin LogBlock.Dla waszej wygody mamy plugin dodajacy plecak odrzutowy dzieki ktoremu mozna latac :D Mam nadzieje ze spodoba sie wam nasz serwer , jesli masz jakies propozycje/uwagi dotyczace serwera albo jest cos co bys chcial zmienic w naszym serwerze prosze o powiedzenie nam tego przez GG 46047855 . Zapraszam na serwer panuje mila atmosfera !

Wzor dodania na WL

Nick -
Wiek -
Ile grasz w Minecrafta -
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -
Czy bedziesz griefował -
Cos o sobie -

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick - Hisagi

Wiek - 17

Ile grasz w Minecrafta - z dwa lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Tak mam HGamesPL

Czy bedziesz griefował - Na 100% :D, na poważnie nie bo to nie ma sensu...

Cos o sobie - Osoba, która pisze pierwsze podanie i chciałaby zagrać na tym serwerze :)

Opublikowano
Nick -Ambro

Wiek -16

Ile grasz w Minecrafta -Rok

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Nie

Czy bedziesz griefował -Nie

Cos o sobie -Chciałbym zagrać na tym serwerze, interesuję się informatyką i siatkówką.

Opublikowano
Nick - PackFlamePL

Wiek - 11 lat :/

Ile grasz w Minecrafta - Prawie 4 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Tak, ale jeszcze nie nagrywam (przed mutacją = NIGDY :D)

Czy będziesz griefował - Nie (chyba ^^) xD

Coś o sobie - Cześć, nazywam się Marcin. Lubię grać w piłkę i biegać. Na grę w MC poświęcam dziennie 1-2 godziny. ;)

mca.png

Opublikowano

 

Nick - PackFlamePL
Wiek - 11 lat :/
Ile grasz w Minecrafta - Prawie 4 lata
Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Tak, ale jeszcze nie nagrywam (przed mutacją = NIGDY :D)
Czy będziesz griefował - Nie (chyba ^^) xD
Coś o sobie - Cześć, nazywam się Marcin. Lubię grać w piłkę i biegać. Na grę w MC poświęcam dziennie 1-2 godziny. ;)

 

Ziom ja mam pytanko jakim cudem grasz prawie cztery lata w MC ? Wyszedł w roku 2011 Listopad 18 ... Ehh nawet alpha była w 2010 .. to nie ma szans, że prawie cztery lata już na starcie zmyślasz ;d

Opublikowano
Nick - _GigaByte_

Wiek - 13

Ile grasz w Minecrafta - 2lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Nie mam(przy nagrywaniu mam 4fps i nie da się tego oglądać)

Czy bedziesz griefował -Nie będę

Cos o sobie -Jestem punktualny (xD)lubię grać w majnkrowdy, oraz jestem dowcipny, i przyjazny, raczej nie będę miał żadnej "dramy"


Kuzyna:


Nick - MaCHoN0

Wiek - 14

Ile grasz w Minecrafta - gra 3lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Nie ma

Czy bedziesz griefował -Nie będzie!

Cos o sobie -Jest mądry xD, lubi grać w majnkrowdy ;P oraz w lola, i w Don't Starve, i w diablo III. Lubi także piłkę nożną, jego powołaniem jest bramka ;D
Opublikowano

Ziom ja mam pytanko jakim cudem grasz prawie cztery lata w MC ? Wyszedł w roku 2011 Listopad 18 ... Ehh nawet alpha była w 2010 .. to nie ma szans, że prawie cztery lata już na starcie zmyślasz ;d

Pierwsza wersja została wydana 17 maja 2009 roku. ZAPAMIĘTAJ TO PFF

mca.png

Opublikowano

Nick-BartoGaming

Wiek:14

Ile grasz w mc: 2 lata

Czy masz kanał na YT (niewymagane): tak posiadam kanał ale nie prowadze działalności :P

Czy będziesz griefował: Nie i mam nadzieje że sam nie zostanę...

 

Coś o sb- Lubie grac na PC i w noge i gralem na sezonie 4!

Proszę o dodanie!

Opublikowano

Nick - MineResim Grałem na jednym z sezonów :)
Wiek - 14
Ile grasz w Minecrafta - Od wersji InDev
Czy masz kanał na YT(niewymagane) - MineResim
Czy bedziesz griefował - Oczywiście, że nie
Cos o sobie - Jestem miły, ogarnięty, lubię pomagać innym, lubię grać na serwerach typu KW Pozdrawiam

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

Opublikowano

Pierwsza wersja została wydana 17 maja 2009 roku. ZAPAMIĘTAJ TO PFF

Nie bd się tutaj z szczeniakiem kłócił :D To i tak nie wiem, że naprawdę grałeś "4" lata heh

Opublikowano

hmmm może to nie ja? Pamiętasz mnie może z poprzednich edycji i jakoś takich sytuacji nie było

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

Opublikowano

Pamietam Cie i dostales bana , sprawdzilem logi w konsoli oraz gracze sie skarzyli na Ciebie.WIec sory ale nie bylo innego wyjscia i teraz nie moge Cie dodac na WL.Ale sa tez inne serwery KM.

Opublikowano

ja nie dostałem bana -.-

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

Opublikowano
Nick -MenO

Wiek -14

Ile grasz w Minecrafta -od wersji 1.8.1

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -nie

Czy bedziesz griefował -nie

Cos o sobie -Mam 14lat nazywam się Seweryn i lubię grać w piłke nożną i minecrafta ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...