Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gruby Melanż - zakończenie roku szkolnego ;)


Teach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reff...

 

 

Zmieniłem miejscówkę, zamiast mojego domu melanżyk odbędzie się na grzybku :)

Będzie ok 30osób :) będzie alkohol,fajki,muza,jedzenie, czego brakuje?

Dziwki tańczącej na rurze co to za melanż bez dziwki na rurze..

1355767597-U713459.png

Ex-Moderator / Ex-MpcChampion / Ex-Postwriter

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Reff...

 

 

Zmieniłem miejscówkę, zamiast mojego domu melanżyk odbędzie się na grzybku :)

Będzie ok 30osób :) będzie alkohol,fajki,muza,jedzenie, czego brakuje?

Jesteście na grzybku, więc zabierzcie ze sobą grzyby w occie żeby wczuć się w klimat miejscówki.

Powiem Ci że wam wszystkim brakuje mózgu bo pewnie musisz się popisać przed znajomymi że palisz i pijesz alko : ]

 

 

Jeżeli chcesz zaszpanować to trafiłeś na złe forum.

Opublikowano

Najlepiej zaopatrz się w

->Jack Danielsa

->Browary

->Popite *Cola*

->Muzyka ( Techno / Rap kto co woli )

->Coś do jedzenia

->Dziewczyny jak już to żeby się szybko nie spiły

->Kumple ( muszą mieć twardą banie )

->Oraz pomoc przy imprezie .

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Nie zapomnij tabliczki z napisem ,,Foczki wchodzą TYLKO nago'' może wkońcu coś poruchasz. Można tam jeszcze dodać że przed wejsciem każda musi wybić z pół litra to będzie łatwiej.

Opublikowano

alkohol jest dla mądrych ludzi , nie dla gimbusów /

 

Mądrzy ludzie nie piją alkoholu bo nie przynosi żadnych korzyści :P

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

whohohoh gruby melanż będzie Koniec gimbassy tszeba to opić z ziomeczkami z gimby

JP JP JP !!!! jusz nie jestem gimbem wienc mogem opić too rodzicuf w domu nie ma to zero przypau

To będzie ---PROJECT G------ !!!! Project gimb uwaszam za otfarty

wbijac ziomeczki do mnie na warszafe ulica gimbsona 14A

bez alkocholu nie pszychodzić bo wyproszę Dziwki Wóda strzelanina !

Opublikowano

Czy przyjedzie policja zależy od 2 warunków:

- Pytanie czy masz upierdliwych sąsiadów

- Pytanie czy mieszkasz na obrzeżach miasta czy w bloku ^^

Do 22 jesteście bezpieczni :D

Co na taki melanż jest potrzebny oprócz alkoholu ? DZIEWCZYNY ! (chyba że preferujecie trochę wazeliny i jeb w du** siebie nawzajem) :D

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Czy przyjedzie policja zależy od 2 warunków:

- Pytanie czy masz upierdliwych sąsiadów

- Pytanie czy mieszkasz na obrzeżach miasta czy w bloku ^^

Do 22 jesteście bezpieczni :D

Co na taki melanż jest potrzebny oprócz alkoholu ? DZIEWCZYNY ! (chyba że preferujecie trochę wazeliny i jeb w du** siebie nawzajem) :D

 

Ah te dzieci, tylko jebanie im w głowach. Ciekaw jestem, co taki 16latek może wiedzieć o "jebaniu". Szkoda mi się was robi jak patrzę na te posty. Napierdolone macie w głowach, że szok.

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Ah te dzieci, tylko jebanie im w głowach. Ciekaw jestem, co taki 16latek może wiedzieć o "jebaniu". Szkoda mi się was robi jak patrzę na te posty. Napierdolone macie w głowach, że szok.

To była tylko propozycja... sam nie chodzę na takie "melanże" ponieważ nie mam zamiaru się truć alkoholem. Do końca nie czytałem pytania ale wyobraź sobię imprezę gdzie sa sami chłopacy ? nudy w chu**

1363095337-U286162.png
Opublikowano

@2up

Ta dzisiejsza gimbaza to wie więcej o ruchaniu niż ty. W wieku 16lat to już się ruchał nie jeden. Wiem z własnego doświadczenia (sam jestem gimbem i dobrze mi z tym)

Opublikowano

@2up

Ta dzisiejsza gimbaza to wie więcej o ruchaniu niż ty. W wieku 16lat to już się ruchał nie jeden. Wiem z własnego doświadczenia (sam jestem gimbem i dobrze mi z tym)

 

Każdy mocny w gębie, a jak przyjdzie co do czego, to uciekają. ;)

Nie raz słyszałem takie opowieści od koleżanek.

 

Tak btw. skąd wiesz ile ja o tym wiem? Bo chyba Ty wiesz tyle, co w porno widziałeś.

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Dobra, mam 14 lat i nie będę się wypowiadał, ale... ja pier*olę.

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...