Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]REAKTYWACJA-MachinesCraft [DEDYK][MODY][60SLOTÓW][IndustrialCraft2,BC3,ThaumCraft3]Nowe rudy, maszyny, zwierzęta i setki nowych itemów...]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mogę się doczekać dekorowania swojego domu meblami xD


a tak w ogóle serwer będzie dzisiaj czy macie jakieś większe problemy?

ahh nie będzie mnie :(

 

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie mogę się doczekać dekorowania swojego domu meblami xD

 

a tak w ogóle serwer będzie dzisiaj czy macie jakieś większe problemy?

ahh nie będzie mnie :(

Ja tak samo nie mogę się doczekać ;D Te nowe bloki maszyny <3

I takie pytanie do adminów, wyrobicie się do 14 ??

Opublikowano

Siemka, właśnie szukałem czegoś do rozluźnienia się i wpadłem na pomysł co by się pobawić w te minecrafty, i mam pytanie czy jest ktoś ogarnięty w tych maszynach etc. bo ja się na tym kompletnie nie znam a mógłbym z kimś pograć. Jkbc piszcie na skype (muniq12~Skype)

7952e489457bfd8aab9189a50218baa5.jpg

Opublikowano

@up

mógłbyś pograć ze mną oraz jeszcze jednym kolegą, ale nie obiecuje. Zobaczę ile ja oraz on będziemy mieć fpsów, bo przy tylu modach dużej ilości się nie spodziewam.

Opublikowano

Macie problemy z launcherem ? Bo juz prawie 20 minut spoznienia :(

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Ludzie przestańcie spamować.. Bartek powiedział już raz.. Trzeba czekać i tyle. Jak będzie to będzie. Takie posty typu 20 minut spóźnienia, to możecie sobie o kant dupy potłuc. Bądźcie cierpliwi a serwer pojawi się w najbliższych godzinach..

Kappa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...