Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na plikach serwerowych Elektrochemie


GrAvItY1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[TUT][Jak zagrać na plikach serwerowych Elektrochemie]

1.Najpierw musimy pobrać pliki potrzebne do działania serwera

MySQL Community Installer

 

http://dc472.4shared.com/download/vRtWe6Vi/mysql-installer-community-5525.msi?tsid=20130522-055921-a51cbc33
 

NOSTALE_LOCAL.EXE

 


http://www.mediafire.com/download/95ldz5u22ldgnn2/Nostale_LOCAL.exe
 

 

 

SQL Install




2.Gdy już ściągneliśmy MySQL Community Installer uruchamiamy instalacje

3.Czekamy aż się włączy

4.Klikamy Install MySQL Products

5.Klikamy "I accept the license terms"

6.Klikamy Next

7.Klikamy Execute

8.Czekamy aż instalator sprawdzi nasze połączenie z internetem po czym klikamy Next

9.Klikamy Custom oraz wybieramy ścieżke instalacji plików

10.Odznaczamy w "Applications" program "MySQL for Excel 1.1.1" bo jest nam niepotrzebny po czym Next

11.Jeśli wszystko się udało i jest na zielono klikamy Next

12.Czekamy aż wszystkie programy się zainstalują potem klikamy Next,Next

13.W "Advanced Options" zaznaczamy "Show Advanced Option" potem Next

14.WPISUJEMY TUTAJ HASŁO ALE MUSIMY JE ZAPAMIĘTAĆ LUB GDZIEŚ SOBIE ZAPISAĆ ! [bardzo Ważne]!

15.Klikamy Next a gdy nie mieliśmy zaznaczonego "Standard System Account" zaznaczamy to po czym klikamy Next

16.Klikamy Next,Next gdy wszystko się uda skonfigurować klikamy Next po czym Finish

SQL Dump

17.Gdy już zainstalujemy MySQL Workbench włączamy go powinniśmy mieć pomyślnie skonfigurowaną baze danych oraz serwer

18.Klikamy Local Instance [w zależności od nazwy wpisanej] nad SQL Development

19.Wpisujemy hasło które zakładaliśmy przy instalacji

20.Pod opcją View klikamy taki żółty stożek z plusem

21.Teraz musimy wpisać to w name : waat_01

22.Klikamy Apply, gdy włączy nam się instalator klikamy Apply po czym Finish

23.W menu "Schemas" klikamy prawym przyciskiem na nazwę waat_01 i klikamy "Set as Default Schema

24.Klikamy File po czym Open SQL Script wyszukujemy w rozpakowanych plikach serwerowych pliku "WAAT_DATABASE" i klikamy OK

25.Klikamy taki żółty piorun nad nazwą "WAAT_DATABASE"

26.W menu "Schemas" klikamy prawym przyciskiem na nazwe "waat_01" i klikamy "Refresh All"

27.Klikamy w strzałkę koło "Tables" i dodajemy sobie konto,raty itp..

28.Włączamy Login Server.exe i World Server.exe

29.Jeśli mamy to włączamy NOSTALE_LOCAL.exe a jeśli nie mamy to ściągamy

30.Teraz możemy grać

Proszę o podpięcie i ściągnięcie mi 5% za tuta.

Będe w tym temacie dodawał nowe wersje plików gdy będą wychodzić

Skan "[WAAT] [server Files]"

1/45

 

https://www.virustotal.com/pl/file/9775f68b0bac29139c0e608e28255f50622181de85087c0a7c48aafea3ae1a31/analysis/
 

Skan "MySQL Community Installer"

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1369227164-U744956.png
 

 

NA KONIEC MUSIMY ŚCIĄGNĄĆ NT DE PONIEWAŻ SERWER JEST PODSTAWIONY POD NT DE I NIEDZIAŁA NA INNYCH WERSJACH

 

 

 

Podpinam, dopóki ten tutorial na coś się przyda

 

//KlauS :#

 

//Z tego, co wiem, nie można podawać linków do innych for, a tym bardziej e***.

Miyoshi

nostaleh.png
Opublikowano

Porządny poradnik dzięki zrobię serwer według tego poradnika. Skąd pobrać "NOSTALE_LOCAL.exe" ?

 

 

Działa na 32 bitach?

 

Na chwile obecną działa tylko na 64 bit.

7ibz.png


Opublikowano

NPC :

 

http://www.mediafire.com/download/4b4d5kjoui8y3ii/Npc_scripts.rar
 

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/2d277405805170566cdbd834aa54b2648e92e6eecf834db0dd47ef2c3b3da2a1/analysis/1369248836/

 

 

 

Te dodatkowe co stoją możecie usunąć poprzez normalne usunięcie kodu z pliku txt. Ja osobiście wole zwykłe npc nie żadnego berka itp ..

 

UP@Zapomniałem dopisać że musisz ściągnąć NT DE dlatego że serwer jest podstawiony pod port NT DE dlatego na pl by nie działał a NOSTALE_LOCAL.exe możesz znaleźć w temacie shindy zaraz zapodam link

 

 

NOSTALE_LOCAL.exe : Download

 

 

 

http://www.mediafire.com/download/95ldz5u22ldgnn2/Nostale_LOCAL.exe
 

 

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/e0c820f7701899cd2200e3fe9b322ffa99cc93ef9105d57e45865d64d99216e7/analysis/
 

 

 

 

 

Skan, skan, skan! Dwie godziny na dodanie.

//KlauS :#

nostaleh.png
Opublikowano

Na tych plikach sa mobki/npc itd ? Wole sie spytac bo ostanio przy czyszczeniu ze 7 baz usunolem i nie chcem znowu zasmiecac

 

@edit

Mozesz dac normalny link do dl a nie z epvp bo nie kazdy ma konto ( ja mam )

I link do mysql tez daj na inny hosting bo nie kazdemu chce sie rejestrowac ( moze to byc wkurzajace )

 

Client musi byc DE czy moge probowac na PL ?

 

@edit2

Zrob skana 0.3a

Pliki sa juz pod 32bit ( Login i world server z WinXP ) - nie testowalem bo sql jeszcze mi sie sciaga

 

@edit3

Da sie tym grac na multi jezeli tak to czy jest wersja pod linuxa ( na vpsa :DD ) ???

 

@edit4

Pliki dzialaja , kto nie chce instalowac sql to polecam baze na db4free ^^ serwer dziala swietnie.

Mam pytanie , czy postacie sie zapisuja przy zamknieciu czy trzeba cos zrobic przed zamknieciem ? ( nie zapisalo mi sie )

Opublikowano

1.Tak sa moby npc itp. edit 1. Trzeba przez nostale de. edit 3. Jak multi ze z kolega? to przez hamachi dajesz ip w login i server. edit 4.Powinno sie zapisywac.

7ibz.png


Opublikowano

@up

Na PL Cliencie da sie grac tylko ze nazwy mobow/itemow/npc/map sie nie wyswietlaja dobrze

 

 

3. Jak multi ze z kolega? to przez hamachi dajesz ip w login i server.

 

A jak on wbije ( o to mi chodzi bo wiem ze mozna ip zmienic ) ? NostaleLocal laczy sie z 127.0.0.1 ( localhost ) , zawsze mozna sprobowac locala przerobic ^^ ( albo wlasnego launchera zrobic )

 

 

@edit

A jest wersja pod linuxa ? ( dokladniej debian 6 32bit )

Opublikowano

Jest tylko na windows'a xp i 7 32/64 bit

Na Windows 8 też działa c:

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Mam problem . jestem przy pkt 15 . I dzieje mi się takie coś.

z9ekyNh.png

Dalej

ZcUBpmZ.pngDalej

7k2e5c2.pngI błąd ... Czemu ? System moze jakis problem sprawi? Mam windows 8 64 bit .

hd5RvDu.png

QYUhDIk.png


Opublikowano

Ten sam błąd. Grav pomożesz ?

Jestem na punkcie 15 i wyskakuje mi błąd :/

Opublikowano

potrzebuje pomocy,gdy odpalam MySQL installer to wyskakuje ramka z napisem ,,Please wait while the MySQL Installer processes the current operation." i po tym nic się nie włącza a program nie jest zainstalowany -.- pomocy ;/ nawet czekam 5 min.i nic nie odpala sie ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...