Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na plikach serwerowych Elektrochemie


GrAvItY1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MySql nie działa wam pewnie dlatego ze macie stary downloader a stara wersja ma błędy z odblokowaniem portów w firewallu ja np tak miałem :)

 

Tu macie bezpośredni download z strony producenta. Zeby ściągnąć trzeba zrobić konto ale ja zrobiłem za was i macie bezpośredni link;

Download

 

 

 

Strona producenta

 

 

1377531174-U173186.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zrobiłem tak jak trzeba wszystko ok i wgl teraz pytanko takie.. zrobilem konto w tabeli itp

Odpalam plik exe World serwer i Login Serwer wyskakuje failed SS ; http://scr.hu/0b66/ggczg

nie wiem czy to ma tak byc czy jak ale wklejilem LOCALE do Nostale DE odpalam wpisuje pasy i nic nie wyskakuje wywala odrazu zebym jeszcze raz wpisal passy wpissuje i nic .. ;s

qx9lvo.jpg

Opublikowano

@Dokuo źle zrobiłaś bazę danych, dlatego nie możesz się zalogować na pewno dobrze w configach z bazą danych dobrze uzupełniłaś? Login root hasło root, baza waat_01 ?

Opublikowano

Dodano wersje 0.8 do pierwszego posta :

 

<<< 0.8a ---------------------------------------------
Worldserver:
-- Bug fixes --
-[CRASH FIX] on Path Check, the last of a map. (Map is 150 width, check on 150 -> crash)
-[CRASH FIX] on Player attacking an enemy and leaving the server / map while attacking (thanks D3V!L for reporting)
-[CRASH FIX] on enemy dropping an invalid item
-Quicklist doesn't load correctly
-Damage didn't show correctly
-Max Damage is now: 65535 (Thanks Entwell, set it to unsigned int, thanks! -_-)
-Quicklist doesn't load correctly

-- New --
-Player Spawn Map & Position for new Characters in the gameserver settings.ini
-Custom Enemy Respawn Time (mapenemies.txt - RESPAWN_TIME=10 (in seconds)) - Default 10 Seconds
-Emotions
-GM Commands with $ instead of # ($port, $msg, $shutdown, $enemy,...)
-New GM Commands ($visible / $invisible) //Note: Still need some work!

<<< 0.7.5a ---------------------------------------------
Worldserver:
-- Bug fixes --
-[CRASH FIX] on invalid sockets
-[CRASH FIX] on empty (/NULL) Packets (Thanks to Italian Guys! Gafra / Ivy)
-[CRASH FIX] attacking an invalid player
-Character Resting reset on attack

-- New --
-WARNING message if a shoplist ID is invalid (NPC is getting skipped)

<<< 0.7a ---------------------------------------------
Worldserver:
-- Bug fixes --
-[CRASH FIX] on generating Random Number, if the Numbers are equal
-[CRASH FIX] Stats Request of an invalid Player
-Updated MapZones (Newest Client), Player Walking Disconnect fix
-Enemies still attacking after players death
-Character Stuck on Attacks
-Job Mage can't wear items

-- New --
-Map Settings (PVP)
-OpenPVP Maps
-PVP System
-Player Notification if he joins a openPVP Map
-Skill System //Note: Cooldown display bug
-Basic Damage Calculation (just SR&LR, no Magic)
--> !!! Add in enemies.txt - Enemy Stats !!!

-Resistances on Items (res_fire / res_water / res_light / res_shadow)
--> !!! Reset all Items in the Database (tbl_inventory & tbl_equip), else Crash !!!

-Character Death & Respawn //Basic (Item Costs > lvl 20 missing)
-Adventurer (Abenteuer) Skills //Some

nostaleh.png
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Te pliki i tak są gorsze niż u Elektro ;) ale teraz zostają jedynymi darmowymi :)

Podobno w wersji 19 ma być na WinXP.

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam mam problem...z gm wpisuje komendy niby poprawnie a one ni dzialaj dlaczego? jak wiecie cos w tym temacie prosze o info- mam clijenta nostale.de prosze help!!:) zgory dziekuje:)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Da ktoś link do najnowszych plików ?

Szukasz kogoś kto wykona grafikę, logo do drużyny esportowej? 


Napisz do mnie postaram się wykonać prace jak najlepiej.


Aktualnie nie mam czasu na wykonywanie grafik.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...