Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Jaką frakcję preferujesz?


popek101

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem świeży w "War Thunder" Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o frakcjach i jakie samoloty są według was najlepsze i dlaczego.

Frakcje: ZSRR, Niemcy, Japonia, Wielka Brytania, USA

 

Osobiście zacząłem grać ZSRR, gram myśliwcami są zwrotne i szybko latają. Bardzo dobre do wybijania jednostek lądowych. Rosyjskie myśliwce podobno mają najmniej amunicji mi to jednak nie przeszkadza, gra mi się bardzo dobrze.

 

Larry-Chen-Speedhunters-dubkorps-audi-31.jpg

 

 

Opublikowano

Witam, jestem świeży w "War Thunder" Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o frakcjach i jakie samoloty są według was najlepsze i dlaczego.

Frakcje: ZSRR, Niemcy, Japonia, Wielka Brytania, USA

 

Osobiście zacząłem grać ZSRR, gram myśliwcami są zwrotne i szybko latają. Bardzo dobre do wybijania jednostek lądowych. Rosyjskie myśliwce podobno mają najmniej amunicji mi to jednak nie przeszkadza, gra mi się bardzo dobrze.

 

Witamy w gronie pilotów żołnierzu :) Może rozejrzysz się po dziale i

poczytasz troszkę? Jest tu kilka tematów dyskusyjnych jaki właśnie

założyłeś:

 

 

http://http://www.mpcforum.pl/topic/941863-dyskusja-samolot-dla-poczatkujacych/

http://www.mpcforum.pl/topic/925308-pytanieco-robi-wiksz-siek-niemcy-vs-anglia/

http://www.mpcforum.pl/topic/896259-pytanie-kim-gra-w-war-thunder/

http://www.mpcforum.pl/topic/934843-dyskusja-ulubiony-samolot/

http://www.mpcforum.pl/topic/941752-pytanie-dotyczace-samolotow/

 

Do tego skoro jestem dopiero co upieczonym pilotem to zapraszam do przeczytania poradników, które co jakiś czas się pojawiają.

Spis poradników:

http://www.mpcforum.pl/topic/931391-spis-poradnikw/

 

Mam nadzieję,że zostaniesz w dziale na dłużej i będziesz aktywny :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...