Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakieś gry na rozerwanie tej monotonności?


vRs.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fallout 3/New Vegas

Sword of the stars: The Pit

Borderlands 1 i 2

 

z mmo

Tera online

aion

 

Wszystkie znane oprócz Sword of the stars, ale i tak dziekuje : )

 

 

Haxball.

 

Taaa

 

Nfs World? Combat arms? Airrivals? Bf Heroes? ;)

 

Dość popularne tytuły : / Chodziło mi o coś bardziej rocznik 2003- 2006

gj6Xe.png Pomagam na GG ( 9509484 ) i PM. Jeśli masz sprawę to pisz ; )
by Valky

Opublikowano

Bf play4free, Team fortress 2 ? ;x

 

Znane w chuj ... bez urazy, ale przeczytałeś dokładnie moje pytanie?

 

 

 

 

I jeszcze zapomniałem wspomnieć o genialnym Game Dev Tycoon, gdzie zarządzamy firmą robiącą gry komputerowe, genialna zabawa przy tym jest, a czas szybko ucieka.

 

Właśnie pograłem. Zbankrutowałem po jakichś 2 h xD Za dużo w nowy silnik zainwestowałem. Choć gra fajna, wciąga to tylko na pare godzin. Nie ma jakiegoś punktu zaczepienia, żebym się w to wciągnał na dni : ) Dzięki za ten tytuł, warty zagrania : )

gj6Xe.png Pomagam na GG ( 9509484 ) i PM. Jeśli masz sprawę to pisz ; )
by Valky

Opublikowano

Icewind Dale I i II, Alone in the Dark, Gothic.

 

Mały Edit:

 

Zapomniałem o czymś online :) America's Army 3, dobry FPS z nakładem na realizm. Do gry raczej wymagana dobra znajomość języka angielskiego i mikrofon. Każdy stara tam wczuwać się w role amerykańskiego żołnierza, ludzie krzyczący do mikrofonu gdy dostaną, próby zabaw w zwiadowców(Z góry skazane na niepowodzenie, testowane na własnej skórze) Przyznam że z początku ciężej odróżnić kto to swój a kto wróg :D

wpr4.png

Opublikowano

@refresh

 

Mały Edit:

 

Zapomniałem o czymś online :) America's Army 3, dobry FPS z nakładem na realizm.

 

Ciekawe. Na początku myślałem że chodzi Ci o Arma 3, ale sprawdziłem na youtube : ) Dzięki za dopisanie.

gj6Xe.png Pomagam na GG ( 9509484 ) i PM. Jeśli masz sprawę to pisz ; )
by Valky

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...