Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wylacz litere R - czyżby to było takie proste ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co się bawisz w pisanie takiego bezsensownego programu, weź rozkręć klawiaturę i przetnij na płytce ścieżkę od r (wyłączysz r na zawsze), albo natnij ścieżkę i zamontuj włącznik [musisz przyciąć kawałek klawisza (będziesz mógł włączać i wyłączać klawisz kiedy chcesz i na jak długo chcesz)]. A jeśli koniecznie chcesz napisać program to dodaj jakiegoś hotkeya żebyś mógł włączyć ponownie jak będziesz potrzebował R.

Opublikowano

Mozna to zrobic z kazda litera i liczba w kompie ?

Asus R510J i7 4710HQ // 4 GB DDR 3 // 750 GB 7200 RPM // nVidia GTX 850M 2 GB // Windows 7 Ultimate

 

Za pomocny lub śmieszny post wg Ciebie zostaw jakis znak :)

Opublikowano

Co się bawisz w pisanie takiego bezsensownego programu, weź rozkręć klawiaturę i przetnij na płytce ścieżkę od r (wyłączysz r na zawsze), albo natnij ścieżkę i zamontuj włącznik [musisz przyciąć kawałek klawisza (będziesz mógł włączać i wyłączać klawisz kiedy chcesz i na jak długo chcesz)]. A jeśli koniecznie chcesz napisać program to dodaj jakiegoś hotkeya żebyś mógł włączyć ponownie jak będziesz potrzebował R.

Wg. mnie lepiej to zrobić programowo - mniej roboty

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...