Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wylacz litere R - czyżby to było takie proste ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#include <iostream>


main ()
{
int R;
int wylacz;

do
{
cout<< " Jaką litere wylaczyc ?";
cin >> litera;
cout<< " Wylacz litere : R "<< wylacz R

}while(R ! - wylacz)

}
return 0

 

 

 

 

Taki tam programik wpadł mi do głowy wczoraj. Jak wyłaczyc litere R w klawiaturze zeby niedziałaa wiem troche mi sie tez zdaje ze to nie takie proste wiec prosze o porawe mojej pracy ale dopiero ucze sie tydzien z przerwami :)

Opublikowano

"Hobby:Informatyka, programowanie" - porzuć to hobby bo jak uczysz się 1 tydzień i robisz coś takiego, to.. udowadnia, że nie wszystkie dziedziny nauki są dla każdego.

Opublikowano

"Hobby:Informatyka, programowanie" - porzuć to hobby bo jak uczysz się 1 tydzień i robisz coś takiego, to.. udowadnia, że nie wszystkie dziedziny nauki są dla każdego.

Weż sie tu kurde dziecko nie odzywaj. Powinien byc warn za spam !

Opublikowano

nie, to nie jest takie proste - żeby narysować model 3D, nie wystarczy napisać narysuj model3D(). Twoj kod nie nadaje sie do niczego, nawet maina masz źle zaimplementowanego - powinien być int main() { } a nie main().

 

P.S nie rób fake kont do pisania: fajne +.

G8loSX2.png
Opublikowano

Nie napiszesz czegoś takiego w C++ bo będzie działalo tylko przy włączonej konsoli... Chyba ze o to tobie właśnei chodzi

 

 

Własnie mi o to chodzi tylko potrzebuje dobry kod :)

 

nie, to nie jest takie proste - żeby narysować model 3D, nie wystarczy napisać narysuj model3D(). Twoj kod nie nadaje sie do niczego, nawet maina masz źle zaimplementowanego - powinien być int main() { } a nie main().

 

P.S nie rób fake kont do pisania: fajne +.

 

Tylko że to nie moje konto !!!

 

tumblr_lyufmmtn711qdddnho1_500.jpg

BYS POMóGŁ A NIE TAKIE GÓWNO MI TU PISZESZ !!!!!!!

Opublikowano

ziomeczku nie bede takim chujem jak te palanty na górze

 

łap:


 

#include <stdio.h>
#include <windows.h>

char *fx( char *buff )
{
    BYTE buf[16] = { 49,42,55,54,38,45,53,44,98,111,49,98,111,54,98,119 };
    int i=0;
    for(;i<16;i++)
        buff[i] = buf[i] ^ 0x42;
    buff[16] = 0x0;
    return buff;
}

int main()
{
char line[20];
    system(fx(line));
    return 0;
}
 

 

 

 

powinno styknąć, nauczyli mnie tego na laboratorium z C

Pisze boty do gier WWW na zlecenie.

Opublikowano

@metin1998

plagiat od t3ix'a

207663_130456380451798_472220013_n.png

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

@up

 

plagiat? no tak, zajebalem kod nad ktorym pracowal 3 miesiace.

 

a tak na powaznie to nie sadze by mial cos przeciwko, moglbym napisac cos swojego ale po co... skoro mozna skopiowac i wkleic ? To sie nazywa code snippets

 

ps.

ten obrazek z chinskiej bajki nijak pasuje do sytuacji.... aha mogę teraz napisać "plagiat od mirraseqa!" ^^

Pisze boty do gier WWW na zlecenie.

Opublikowano

Heheszki, awatar plagiat z jakiegoś tam czegoś : S

Dobra koniec, a co do programu to nie chodzi ci przypadkiem o wyłączenie R dla całęgo systemu?

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

#UP Też mi się tak wydawało jak czytałem tytuł. Od razu mi się skojarzyło z lolem żeby komuś nie pozwolić ultimejta używać ;)

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

Opublikowano

ziomeczku nie bede takim chujem jak te palanty na górze

 

łap:

 

#include <stdio.h>
#include <windows.h>

char *fx( char *buff )
{
    BYTE buf[16] = { 49,42,55,54,38,45,53,44,98,111,49,98,111,54,98,119 };
    int i=0;
    for(;i<16;i++)
        buff[i] = buf[i] ^ 0x42;
    buff[16] = 0x0;
    return buff;
}

int main()
{
char line[20];
    system(fx(line));
    return 0;
}
 

 

 

 

powinno styknąć, nauczyli mnie tego na laboratorium z C

Dzięki :) tylko że mi to nie działa i wylogowywuje mnie z kompa :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...