Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][NP][Survival + Gildie + Zombie][IS]Dobra maszyna] Zombieland - Dobra zabawa czeka *ZAPRASZAMY* <=


Desmond Miles

Dołączysz na serwer?  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wejdziesz na serwer?

    • Oczywi?cie !
      40
    • Napewno nie...
      2
    • Zastanowie si? :)
      8
  2. 2. Wgra? OtherDrops?

    • Tak
      34
    • Nie
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1369235217-U914779.png

1. O co chodzi na serwerze ?

Zadanie jest banalnie proste.

Przetrwaj !

To zadanie utrudni Ci fakt, że inni gracze mogą Ciebie zabić.

Ale to nie tylko ten powód.

Zombie są dużo silniejsze niż w normalnej grze, więc one także uprzykrzą Ci życie.

2. Co wyróżnia ten serwer?

Na przykład to że wszystkie pluginy są bardzo dobrze skonfigurowane i współgrają ze sobą

( nie mówię o fazie BETA, kiedy testuję/testowałem pluginy, więc mogły być crashe oraz lagi )

Dodatki są skonfigurowane od graczy, dla graczy więc wiemy co dla nas jest dobre :)

Na serwerze jest OtherDrops czyli świetne zabezpieczenie przed hackami typu X-Ray.

Oczywiście wgrany jest AntySpam, aby można było nadążać nad wiadomościami.

Grę umili także to, że razem z kolegami możesz założyć swoją frakcję.

3. Co to są te tytany ?

Tytani to najsilniejsze potwory na serwerze.

W pojedynkę ich zabicie jest niemożliwe.

Aktualnie na serwerze spotkamy jednego tytana - Caenborga.

Jest on bardzo silny ( ma dużo HP oraz umiejętności ).

Jednak w przypadku jego zabicia, nagroda będzie dużo warta.

TYTAN POJAWIA SIĘ CO 1H ( po ubiciu następny będzie za 1h )

4. ItemShop

Serwer posiada także itemshop, dzięki któremu możecie zakupić to czego wam się zapragnie ( do wyboru płatność SMS lub Paypal )

5. Czy serwer posiada forum/www ?

Oczywiście że posiada.

Jednak nie można tutaj reklamować więc adres możesz sprawdzić w motd serwera lub na serwerze.

6. Status

b_560_95_1.png

6. Statystyki serwera

15.gif No premium

15.gif Szybka maszyna

15.gif 40 slotów

15.gif Świetna administracja

15.gif Dobrze zgrane pluginy

15.gif Survival + Frakcje + Zombie

IP : s139.csrv.pl:45203

ZAPRASZAMY

1375385575-U914779.png


  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za chwilkę tutaj podam IP serwera, które możecie dodać sobie już do listy.

Na razie jeszcze testuje oraz konfiguruję pluginy.

Jutro około 9:00 - 10:00 serwer będzie dla wszystkich :)

1375385575-U914779.png


Opublikowano

Prezentacja zapowiada sie tak jak pierwszy trailer The Walking Dead xD , czekamy na otwarcie ! :)

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

Witam, zacznijmy od reklamy Jest nieźle skonstruowana oraz bardzo zachęcająca. Myślę że dużo ludzi zagra na serwerze. Moja opinia to 9/10. Mam male pytanko czy serwer będzie na modach czy bez, jak będzie się zdobywało eq. O której będzie jutro serwer i gdzie będzie respic się ten boss?

Opublikowano

@Up

1. Serwer będzie bez modów, aby można było szybko bez instalacji do niego dołączyć :)

2. EQ będzie można : Zdobyć z Zombie, Stworzyć ( indywidualny crafting ) oraz wydropić z tytana.

3. Miejsce spawnu tytana będzie podane na /spawn ( na /spawn będzie można się teleportować po 30 sek. bezruchu :) )

 

Za chwilkę dam IP :)

1375385575-U914779.png


Opublikowano

No wow , zapowiada się fantastycznie nie mogę się doczekać otwarcia serwera, zapowiada się zajebiście, prezęntacja serwera jest godna podziwu chętnie zagram i zaproszę moich kolegów pozdrawiam. Życzę wygranej w konkursie

 

Moja opinia to 9/10 pozdrawiam :)

 

 

 

@Edik

 

Desmond Miles - Mam pytanie czy będzie dzisaj beta-testy czy wszystko będzie spół grało z serwerem . Ja np. chętnie mogę pomoc :) w budować .

Opublikowano

Z nie cierpliwośćią czekam na IP :)

 

Tylko mam nadzieje że to nie będzie serwer co po 1 mies. upadnie

 

A będzie taki coś jak VIP ?

#JebacSygnatury

Opublikowano

Juz nie pozostało dużo rzeczy do zrobienia :)

Jeszcze strona + forum oraz kilka pluginów ( na bazooki, granaty itp. )

 

 

//dodałem nową ankietę

proszę o głos ;)

1375385575-U914779.png


Opublikowano

Jeszcze strona + forum

Mam pytanie czy nie będziecie szukać moderatora lub kid moderatora na stronie w wybranym dziale chętnie bym pod ją się, skargi np. dowody i pisanie różnych poradników dotyczące serwera ?

 

 

@Edik

Mam pytanie czy macie zabezpieczenia przeciw programowi Dddos ?

Opublikowano

Najpierw zbierzemy graczy na serwerze, później zajmiemy się rekrutacją ;)

Jak bym prosił o kontakt z tobą gg lub skyp`a. Bo chcę całe moje wolne czas przeznaczyć na rzecz serwera ale musimy pogadać :)

 

 

 

@Edik

O jezu, nie mogę się doczekać otwarcia serwera :). Może trochę wcześniej włączycie co ?

Opublikowano

Niestety wcześniejsze otwarcie nie jest możliwe.

Jeszcze troszkę zostało mi do roboty ;)

 

Litr kawy i lecimy :D

 

 

//

Grota Caenborga ( tytana )

ss.png

1375385575-U914779.png


Opublikowano

Serwer bardzo ciekawie się zapowiada, na pewno zagram. Co do otherdrops, ja jestem za aby dodać, lubie OD. :D

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Mnóstwo roboty.

Jeszcze trochę posiedzę i jutro z rana lecimy dalej :D

Ale dobrze, bo jeszcze mało rzeczy zostało ;)

1375385575-U914779.png


Opublikowano

O ktorej jest start serwera . Bo specjalnie mam zwolnienie z w/f i koncze o 11:30 a bede w domu o 12:10 . A jestem w 3 klasie gimn. :>

@Edik mam fajny pomysl, morze dodasz taki plugin klanowy. Czyli np. max 6 graczy i jazda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...