Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][NP][Survival + Gildie + Zombie][IS]Dobra maszyna] Zombieland - Dobra zabawa czeka *ZAPRASZAMY* <=


Desmond Miles

Dołączysz na serwer?  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wejdziesz na serwer?

    • Oczywi?cie !
      40
    • Napewno nie...
      2
    • Zastanowie si? :)
      8
  2. 2. Wgra? OtherDrops?

    • Tak
      34
    • Nie
      12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NIE POLECAM SERWERA

 

Administracja na serwerze sama siebie nie umie ogarnąć, jeśli ma sie większa wiedzie od admina i napisze się o tym na czacie automatycznie dostaje się kicka :DDD

Okropne lagi na serwerze, ponieważ admini dodają nowe pluginy bez dobrych configów potem mówi że gracze chcieli je :D lecz na forum lub czacie nie było żadnego vote :D

 

Zapewne admin odpisze na mój komentarz że serwer jest w czasie betą (hahahahah) Gdy wszedłem na serwer było fajnie dodali frakcje też było fajnie ale, gdy zaczęli dodawać następne pluginy np.Drop z Stone ,wszystko zaczęło się walić lagi w chu. :D itp.

WIEC DZIEKUJE ZA CHU. SERWER

 

I NIE POLECAM BO TO ZMARNOWANIE CZASU NA TAKA FAJNA GRE JAK MINECRAFT

Opublikowano

@Ibiza ;*

Beka ;*

 

Po 1.

Twój kolega został zbanowany za wyzywanie serwera ( miałem lepsze, załośny serwer, żałosna administracja )

Wtedy Ty automatycznie sie odezwałeś i powiedziałeś że serwer jest beznadziejny :)

Po 2. Kiedy wgrywam jakis plugin informuję że może być lag/restart/crash :)

Lagi był spowodowane pluginem który usunąłem 2 godziny temu.

Nie wiem w czym sęk.

Od tamtego czasu nikt nie skarży się na lagi :)

 

 

Btw. co do OD :

70% graczy serwera chciało go, więc go wgrałem.

Planowałem to od dawna.

 

 

A teraz pozdrów zenona i wyjdź :)

1375385575-U914779.png


Opublikowano

Kocham waszą inteligencje hahahahah

Gadamy o mnie czy o moim kolędzie ????

heheheheh

Takimi komentarzem pokazujesz jakim jesteś idio.. :D

Opublikowano

Dzięki Ibiza za to że udowodniłeś że zenek to Twój kolega.

Pokazałeś że jesteś głupszy niż myślałem.

 

 

SERWER JEST OTWARTY PRZECIEŻ ._.

A TYTANI JUŻ SĄ ( czasami drobne bugi są )

1375385575-U914779.png


Opublikowano

 

 

Dzięki Ibiza za to że udowodniłeś że zenek to Twój kolega.

Pokazałeś że jesteś głupszy niż myślałem.

SERWER JEST OTWARTY PRZECIEŻ ._.

A TYTANI JUŻ SĄ ( czasami drobne bugi są )

 

Dodaliście te faction i to nie wygląda jak zombi land :(
Opublikowano

Jaki jest powód że tak uważasz?

Wg. mnie i wielu graczy ułatwiło to rozrywkę ( claimy )

 

Jeżeli coś nie pasuje pisz na forum serwera w dziale Sugestie :)

1375385575-U914779.png


Opublikowano

Dzięki Ibiza za to że udowodniłeś że zenek to Twój kolega.

Pokazałeś że jesteś głupszy niż myślałem.

 

 

SERWER JEST OTWARTY PRZECIEŻ ._.

A TYTANI JUŻ SĄ ( czasami drobne bugi są )

 

 

Nie gra tu Ibiza?

Uff, więc mogę wbijać :D

 

Serwer mi Lisek o nim opowiadał, ponoć zayebisty

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Szczerze powiem że serwer jest na prawdę bardzo dobrze utrzymywany, w razie jakichkolwiek lagów czy problemów z serwerem administracja robi 20 minut przerwy, naprawiają co trzeba i odpalają. System gry wyjątkowy i ciekawy, ciężko wytrzymać bez zbudowania tymczasowej kryjówki ale gdy zdobędzie się w miarę dobry ekwipunek, przetrwanie nie sprawia problemu. Polecam i zapraszam serwer bo trochę brakuje graczy ^_^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...