Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][NP][Survival + Gildie + Zombie][IS]Dobra maszyna] Zombieland - Dobra zabawa czeka *ZAPRASZAMY* <=


Desmond Miles

Dołączysz na serwer?  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wejdziesz na serwer?

    • Oczywi?cie !
      40
    • Napewno nie...
      2
    • Zastanowie si? :)
      8
  2. 2. Wgra? OtherDrops?

    • Tak
      34
    • Nie
      12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przepraszam za double post, ale informuję że serwer zostanie otworzony w godzinach szkolnych ( tzn. 12-14 )

 

Wprowadzam system zwierzaków ( można mieć swojego zwierzaka za SMS ) i dużo innych ciekawych rzeczy :)

1375385575-U914779.png


Opublikowano

1. Mogę założyć Mumble.

 

Co do otwarcia.

Serwer mogę już zaraz otworzyć, jednak nie jest na nim wszystko dokończone.

Grać można, ale mogą być reloady, bo wgrywam jeszcze pluginy.

 

 

Kto za otwarciem ? :>

1375385575-U914779.png


Opublikowano

Event będzie, ale na forum.

 

JESZCZE SEKUNDKA, WYTRZYMAJCIE

SERWER BĘDZIE W FAZIE BETA, WIĘC MOGĄ BYĆ PROBLEMY

1375385575-U914779.png


Opublikowano

Server , bardzo fajny :D wreszcie jakaś nowośc . Czekam z niecierpliwością i tak czy siak ;d zakupie vipa !!!

BTW ; prezeka najlepsza jaka widziałem

Opublikowano

@UP

IP:

s139.csrv.pl:45203

Było już wcześniej napisane ;)

@TOP

Server zaje*isty. Naprawdę, świetna robota. Życzę miłej gry, dużej ilości graczy oraz szybkiego rozkręcenia serva, Desmond. Pozdrawiam, BFH Polska ;)

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

IP jest podane wystarczy poszukać ;)

 

Dziękuję za opinie.

Jestem pod wrażeniem że BETA serwera już tak się spodobała :)

1375385575-U914779.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...