Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] EQ- jak zrobić PRO Szamana?


10minutt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znaczy mi sie nie śpieszy... mógłbym najpierw kupić takie epiki, a potem zrobić w nich jakieś pro bony.. sposob na kase mam xD troche wolny ale w pare godzin przy szcześciu te 1kkk zarobie

chodzi mi o naprawde porządne eq zeby każdy leżał i kwiczał xD

 

Wiem że zadaje banalne pytania ale ja zawsze gralem na PL a tam wszystko inaczej jest

Pomocnik
Opublikowano

Jak jeszcze coś to wal śmiało :D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Opublikowano

albo takie coś:

53232582050274396047.jpg

tanie jak barszcz, a 5k i 50% zaklęcia się przyda.,.. skille by się ładowały szybko xD

Nie jestem pewnien czy dobre parametry są na tym screenie bo gram na modzie... ale chyba tak

 

to robić abs/abs, czy jak? i na zwykłych itemach czy na eq smoka?

Pomocnik
Opublikowano

Rób abs/abs bo mówisz że chcesz chodzić po miastach i zabijać no a tam sie na ciebie po 10 będzie rzucało :D jak cie stac to eq smoka rób zawsze to cie wspomoże ;D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Opublikowano

ok dzieki.. mam jeszce jedno ostatnie chyba pytanie xD... a bransoleta smoka co pokazałem ma 38% na luda.. 28% wbudowane i 10% dodane.. wchodzi do niej taki bon czy był on ododany zanim ulepszyli ją na smoka? xD wiecie ocb

Pomocnik
Opublikowano

Wiem nie zmieniaj to było wbite lepiej jej nie ruszaj jak masz kupić to kup i taką zostaw :D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Pomocnik
Opublikowano

Wydaje mi się że z niebianskiej :D lub ebonitowej tego niestety nie jestem pewny :D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Pomocnik
Opublikowano

No dla szamana niebianskie i pamietaj nie pamietam ale jesli w sklepach sa przetopy to powkladaj :D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Pomocnik
Opublikowano

Z niebianskich :D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Pomocnik
Opublikowano

O maj gad nie pamiętam co daje konkretny epik ale zaraz sprawdze i porównam :D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...