Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] EQ- jak zrobić PRO Szamana?


10minutt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc przejde od razu od rzeczy :) Gram na PandoraMT2 szmaname smokiem (jak naraźie) mam 102lvl i chciałbym na tym zostać i kosić wszystkich 150/200lvli.. nawet 250 jakby to było możliwe.. jak zrobić takiego Pro szmana? Jakie Eq powinien mieć i czy lepiej do tego smok czy healer (moge zmienić profke w każdej chwili)

I nie chodzi tylko o PVP, też o to że wjade do innego któlestwa i będę sobie rozwalał w M1 wszystkich (widziałem, niektórzy dawali rade tak)

Co proponujecie?

Opublikowano

Jak dla mnie lepszy na wojny szman healer,może nie ma dużych hitów ale jest jak czołg,weźmie na siebie ludzi,a jakiś kolega będzie ich bił.

Co do eq to nie będę tu opisywał każdego itamka bo już są tutki na ten temat.

Poszukaj w starych tutach,albo poszperaj na forum Pandory jak ja tam grałem były tutki dotyczące każdej klasy(grałem 4miechy temu)

Pozdrawiam AsPol.

Pomocnik
Opublikowano

Proszę nie wiem czy wartości się zgadzają

 

dfaf.gif


Zbroja



  • Odporność na Miecze 15%
  • Odporność na Strzały 15%
  • Odporność na Magię 15%
  • Odporność na Sztylety 15%
  • Odporność na Broń Dwuręczną 15%

Dzwony działają tylko na hity, więc nie opłaca się wkładać odporności na nie w 1/5.

Magia wchodzi w zbrojach na 100 lvl i 105 lvl, zależnie od postaci jaką gramy.




Buty



  • Odporność na Miecze 15%
  • Odporność na Strzały 15%/Szansa na uniknięcie Strzały 15%
  • Odporność na Broń Dwuręczną 15%
  • Odporność na Sztylety 15%
  • PŻ +25000

Bransoleta



  • Odporność na Magię 15%
  • Silny przeciwko Ludziom 15%
  • Szansa na przeszywające Uderzenie 15%
  • PŻ +25000
  • (dowolny)

Naszyjnik



  • Odporność na Miecze 15%
  • Odporność na Strzały 15%
  • Odporność na Broń Dwuręczną 15%
  • Odporność na Sztylety 15%
  • PŻ +25000

Kolczyki



  • Odporność na Miecze 15%
  • Odporność na Strzały 15%
  • Odporność na Broń Dwuręczną 15%
  • Odporność na Sztylety 15%
  • Silny przeciwko Ludziom 15%

Tarcza



  • Odporność na Omdlenia
  • Zręczność +20/Siła +20/Inteligencja +20
  • Silny przeciwko Ludziom 15%
  • Szansa na blok ciosów 15%
  • 15% Szansa na odbicie Ciosu

Hełm



  • Odporność na Magię: 15%
  • Silny przeciwko Ludziom: 15%
  • Szansa na uniknięcie Strzały: 15%
  • Regeneracja PŻ: +30%
  • (dowolny)

Broń



  • Obrażenie Umiejętności: 20%+
  • Silny przeciwko Ludziom 15%
  • Szansa na cios krytyczny 15%
  • Zręczność +20/Siła +20/Inteligencja +20
  • (dowolny)

jeśli pandora działa nadal na kamermodzie to wstukaj to co trzeba do bonus switchera wbudowanego lub wstrzykni jakiegoś do clienta ustaw kupowanie zmianek i jedziesz ;D 6/7 to nie pamiętam jak to było <_< ale wydaje mi się że abs na klase/hp będzie dobre koniecznie healerem graj bo to jest poezja :D.Będziesz miał około 100% abs na wszystko +6/7 powkładaj kd uchylenia/uniku/prędkości(do ostatniego nie jestem pewny) kd do broni na 3 klasy woj/ninja/sura.Liczne na Like i 5 :)

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Opublikowano

A chodzi mi też o takie bardziej szczególy też o których słyszałem.. że np. najlepsza zbroja do PVP to jest szata na 1lv+0 bo ma mało deffa.. to prawda? I reszta itemków jaka powinna być? Proszę o nazwy.

 

Edit:

i piszesz "PŻ +25000" chyba 2500 nie?

Pomocnik
Opublikowano

Sorrka bo to z innego serwera na pandorze o ile pamietam nie ma takiego czegoś jak 500,1000,1500 hp o ile pamietam :D to wpisujesz w bonus switcherze 1 i ci już na maxa w bija do pvp najlepsze eq to każdy item na 1 poziom +0 bo im mniejszy def tym mniejsza przeszywka mogę ci jeszcze jakoś pomóc?

 

Błękitna Szata +0
Czapka Mnicha +0
Skórzane buty +9(nie dają wcale defa to mogą być)
Kolczyki Z Niebiańskich Łez +9(więcej inty)
Bransol. Z Niebiań. Łez +9(krytyk)

Naszyjnik Z Niebiańskich Łez +9(szybsze ładownie skilli oraz pszeszywka)
Lwia Tarcza/Tarcza Tygrysa/Tarcza Smoka/Sokola Tarcza +9(daje 20% abs w zależnosci od klasy idzie to w tej kolejności Sura/Ninja/Szaman/Woj

O EQ nie mam więcej do powiedzienia liczne na kolejnego like :D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Opublikowano

Sorrka bo to z innego serwera na pandorze o ile pamietam nie ma takiego czegoś jak 500,1000,1500 hp o ile pamietam :D to wpisujesz w bonus switcherze 1 i ci już na maxa w bija do pvp najlepsze eq to każdy item na 1 poziom +0 bo im mniejszy def tym mniejsza przeszywka mogę ci jeszcze jakoś pomóc?

w sb jak wpiszesz 1 to wbije najmniejsza wartosc bonu np 500hp na max 2000hp . Nie kazdy item... tylko zbroja ale nwm czy sie oplaca bo daje na magie i mozna wbic 4x15 + hp

Pomocnik
Opublikowano

No wiesz dawno mnie na pandorze nie było i nie pamiętam jak to było z max bonami wtedy to tylko dłuższe robienie :D ja na xenoxie te eq robiłem dzień więc na pandorze będzie to 3-7dni w zależnosci od szczęścia i dostępnego czasu można by też polemizować że stalka lepsza ale stalka tak naprawde działa na szamana w mniejszym stopniu na surę :)

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Opublikowano

Właśnie nie mogę sie zdecydować co do zbroi.. stalka +9 ma wbudowane 20 na magie, za to ta na 1lv nie ma za dużo defa.. to co lepsze?

I jaką broń kupić?

Pomocnik
Opublikowano

Według mnie lepsza jest jednak ta zbroja na 1 poziom bo przy walce z wojami(najwięcej na serwie za moich czasów ^.^)to ta magia im albo zmniejszy o troche dmg albo w ogóle :)

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Pomocnik
Opublikowano

Oczywiście bambusowy dzwon na 75lvl na pandorze to będą raczej średnie potrzebne +50% a lepiej leczeniem grać bo na pandorze gdy w pvp z abs bije się po 1,5 max to leczenie jest bardzo przydatne :) a te buffy troche mniej bo i tak masz wystarczającą abs na broń

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Pomocnik
Opublikowano

To właśnie trudna kwestia bo masz 2 ścieżki wyboru 250atk/3khp lub 3khp/15%abs :D Zależy czy wolisz postać DPS czy pod abs taką

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem co to dps xD ja myślałęm że 250/15%abs, ale w każdym itemie abs na inna klase czy wszsytk na woja? xD ale jakbym tak zrobił jak pisze to miałbym malo hp

Pomocnik
Opublikowano

DPS-Damage per second czyli obrażenia na sekunde czyli poprostu DPS to większy dmg z jednego ataku(w tym przypadku z broni)Więcej bijesz i masz hp a w 15%/3k jesteś bardziej tankowaty(weźmiesz więcej na klate) Dlatego też nie wiem czy masz zamiar robić 4eq osobno czy 1 tak zwane wojenne?

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem co to dps xD ja myślałęm że 250/15%abs, ale w każdym itemie abs na inna klase czy wszsytk na woja? xD ale jakbym tak zrobił jak pisze to miałbym malo hp

Lepiej jest posiadać więcej ABSu niż więcej HP.

Pomocnik
Opublikowano

Wolisz mieć powiedźmy 100% na 1 klase czy po 60 na wszystkie? :D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Opublikowano

Wolisz mieć powiedźmy 100% na 1 klase czy po 60 na wszystkie? :D

tak wole.. 60% na wszystkie

 

I do lepiej.. odporność przeciwko.. czy silny przeciwko... -,-?

Pomocnik
Opublikowano

Spróbuj wbić w itemach bony abs/abs

 

80% WOJOWNIK
60% NINJA
60% SURA
60% SZAMAN

 

Zależy od szczęścia jak ci wejdzie ale to będą dobre bony i te 1-5 co ci podawałem i na woja będziesz miał na oko okoł 200% abs na reszte po 150%



tak wole.. 60% na wszystkie

 

I do lepiej.. odporność przeciwko.. czy silny przeciwko... -,-?

 

Lepsze jednak odporności bo przy sumowaniu silnego vs abs przeciwnika wyjdziesz albo na minusie albo na 0 a zamiast tego możesz mieć jeszczę więcej abs :)

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Opublikowano

ale jak wbije abs/abs to nie będę miał ataku za dużo ani hp.. yy nie wiem dobrze to będzie? te bpny 1-5 to mniejsyz problem bo ustawie bota, ale te 6/7 zmianki troche kosztują a ja mam jakieś 3,5kkk tylko

 

I doporność robić czy silny przeciwko?

Pomocnik
Opublikowano

No wiesz chyba jak pvp się rozgrywa na pandorze?Te szybkie trwa z 10min :D każdy tu bije od 500-1,5k więc te silne i tak nic ci nie da lepiej mieć tego abs wkońcu jesteś tankiem grałeś kiedyś w lola?Jak idzie tank(ten z abs)vsAD Carry(ten z atakiem) tank bije go mało ale ad carry bije tankowi prawie że nic w tym że ad carry ma mnóstwo ataku a tank ma obrone i na dłuższą mete po dłuższym czasie jednak wygra tank :D

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Pomocnik
Opublikowano

Tak da :) zapomniałem w ogóle o epickich itemach :D ale widzisz przy tych cenach to do tego perfekta ci z 10kkk brakuje ^.^ ale to twoje pieniądze :D chociaż jabym wolał najpierw zrobić bony chociaż jeśli masz więcej kasy możesz kupować odrazu epiki z abs wojennym

Pomogłem ?? Daj + Uciesze się. Pomogleś mi ???? Leci +
| Pijawka | Pijawka II | Pijawka III | Debiutant |

 

ng4s.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...