Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IntelCraft [Autorskie Pluginy] [Exp ze Stone] [Dropy z kamienia] [Dziala Fortuna][1.5.2][Survival+Frakcje][Mila Administracja][Non-Premium]


MrLusise

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Gracze ktorzy wbijaja na serwer to nie nasza wina.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

@up

Jak narazie nie planujemy powiekszac slotow lecz mysle nad jeszcze 1 serwerem lecz innego typU

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Jak oceniam serwer ?

 

Minusy :

 

- nie ogarnietego czatu

- gdy niszczy sie stone np. na cubie na spawnie dropie cobel -.- (zle skonfigurowane otherdrops)

- Przy pierwszym wejsciu na serwer otrzymuje sie enderchest i pare itemow (w ten spobób ludzie

moga klonowac enderchesty)

- enchant na spawnie (zrobcie sobie free builda -.-)

- brzydki spawn (jezeli mozna to nazwac spawnem)

- napisy kiedy gracz wchodzi i wychodzi na serwer (robi to duzy spam ;x)

- zbugowane motd bo wchodzi na liczbe graczy ;_;

- zbugowany portal do netheru pokazuje sie w roznych miejscach ...

- zbyt krotki czas na usuwanie itemkow z ziemi ..

- przy spawnie duzo wody co oznacza Wode Gaming -.-

- ip to numerki .. jezeli nie macie domeny to chociaz ustawcie sobie jakas darmowa

taka jak np .tk

 

Plusy:

 

- Widocznosc dystansu jest ustawiona na 10 a nie ma lagow

(lecz nie wiem jak z wieksza iloscia graczy)

 

Moja ocena w skali 1-10

 

To 2 za checi.

Opublikowano

@up

Pracuje caly czas nad ogarnieciem bugu z stone i cobel.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Dobra podpowiem ci dla dobra serwera jak odbugowac to ;P

Bo pewnie kilofy ci sie szybko niszczyly...

Nie instaluj zadnych innych pkugow na drop ze stone..

 

Gdy macie exp ze stone w OD musisz tam ustawic aby kilof sie nie niszczyl tzn.

dodaj przy expie taką linijke:

 

damagetool: 0

 

Wtedy bedzie normalnie dropac pozdro.

Opublikowano

@up Nie przeczytalem twojego posta szkoda bo zrobilem plugin ktory sprawdza czy gracz jest na cub lub claim i blokuje dropienie expa a jezeli nie jest to exp leci normalnie.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

@up

Zrobilem plugin ktory sprawdza czy gracz moze budowac jezeli nie to exp nie dropi.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Jedyne co powiem to tyle ze pograłem parę dni na serwie i zdecydowałem zakupić s-vip wszystko okey męczyłem sie z enchantowaniem eq jakieś 2 dni poszłem sobie je przetestować każdy padał a oczywiście przyszedł koleś na nodusie "Evil coś tam" i mnie zabił ja dziękuje za takie coś ..... a najlepsze jest to ze 3-4 graczy twierdzi tak samo a admin nic z tym nie robi więc ja już zakończyłem grę na tym serwie bo to nie ma sensu męczyć się 2 dni z eq a jakiś cwel na nodusie ci wbije i tyle. nq

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...