Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IntelCraft [Autorskie Pluginy] [Exp ze Stone] [Dropy z kamienia] [Dziala Fortuna][1.5.2][Survival+Frakcje][Mila Administracja][Non-Premium]


MrLusise

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Serwer jest on :P Zapraszamy tez na ts serwera ip takie samo.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

@up

Mysle ze bedzie wiecej.

Zaraz zrobie jakis evencik

@edit

Zapraszam do komentowania

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

@up

Dziekuje za bardzo pozytywna opinie

Postram sie go jak najbardziej odbugowac.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Naprawcie bug z szybko niszczącym się kilofami :x Kopać się nie da, bo zniszczy się 20 klocków i kilof pada, albo zwiększcie drop. Jak naprawicie wbije. Tyle ode mnie.

Opublikowano

Szkoda, że admin nie reaguje na to, jak do niego pisze na ts'ie albo pisze w grze. Dwa razy zabili mnie nodusowcy, ahh no tak. To nie nodus! Przecież widać osobę która kopie na shifcie na poziomie dwunastym... No i jak napisał BigBad - lipa z tymi kilofami, jedno uderzenie w stone'a to 3 uderzenia dla kilofa. Pozdrawiam.

Opublikowano

@up

Kilofy sie juz nie niszcza :) Bug ten zostal naprawiony !!!

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Bug z kilofami jest caly czas naprawiany. Lecz najwazniejsze bugi zostaly juz naprawione.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

@up

Wiem Przezprzypadek mi sie to zrobilo. :)

@edit
Event za ok 30 min.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Hmm serwer spoko ale nie potrafi sie obronic pryed atakami DDOS

Jak to nie? Własnie się obroniliśmy , attaki dd'os zostały Zniszczone , teraz serwer powinien nie mieć lagów Gracz Powodujący ATTAK botami został zbanowany , Zapraszamy DO GRY !

 

DZIEKUJEMY GRACZOM ZA 100/100 GRACZY! <3 FOR EVER

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...