Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ViaWWWGamers-portal dla społeczności graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dalej szukamy redaktorów :D

Jesteśmy w trakcie załatwiania itemków/premki itp itd od firm zajmujących się tworzeniem gier, możecie liczyć niedługo na jakieś małe konkursiki ;]

qn2uyb.png
Opublikowano

Tło, tło i jeszcze raz tło, zmień je bo nie pasuję do białych belek

ładne logowanie, tylko przyciski mogłeś własnie zrobić, te logo też jakoś do tej strony nie pasuję :(

1377863814-U611928.png

[/center]

Opublikowano

Strona nawet ładna... ważne, że jakiś pomysł jest.
Ale

Pierwsze primo: to jednak i tak dziurawa joomla
Drugie primo: może coś robione, ale na i tak już gotowym frameworku
Primo... trzecie: Jeśli jest non-profit dla piszących, może jakoś się będzie rozwijać, ale nie liczcie na cuda.

Szerokości w internetach! B)

9obpmnjr.png

Opublikowano

hyh, ile nas tu nie było ;)

nic sie nie zmieniło....a tak na poważnie, redaktorów już mamy, teraz nawiązujemy współprace z kilkoma firmami.

Kolejny giveawey niedługo.

Pamiętajcie że u nas możecie za darmo załozyć forum/grupe/cokolwiek dla swojej gildi ;)

qn2uyb.png
Opublikowano

viawwgamersb.png Wczym zrobiłes tą grafike ? Strona fajna lecz hosting nie za bardzo bo długo się laduje :P

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Naprawdę bardzo fajnie to wygląda i działa. Motyw jest przejrzysty dzięki czemu czytanie artykułów czy postów na forum sprawia przyjemność. Podoba mi się zastosowanie "strumienia myśli", czyli tej ala facebookowej tablicy. Naprawdę kawał dobrej roboty :)

Opublikowano

Tak, nabór dalej jest ;)

Pisz na portalu do usera Thoran albo TreeCou,

Tak lecimy na gotowcu, ale mamy kilka komponentów które nie są "zerżnięte", po za tym nie tylko my lecimy na gotowcu -pewna strona o tematyce fantasy itp też na nim leci, a jest dość popularna ;)

Mieliśmy na poczatku inny silnik ale był po prostu słaby i przenieśliśmy sie na Joomle.

A niedługo dodamy system blogów, jak tylko go spolszczymy .

qn2uyb.png
  •  carbonx zmienił(a) tytuł na ViaWWWGamers-portal dla społeczności graczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...