Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]WorldOfRandRiu [RPG] [Miasta/Ekonomia] [Smoki] [Bossy] [Magia]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg WorldOfRandRiu [24/7] RPG! Smoki Miasta Ukryte Lokacje Zapowiedź [Rasy I Gildie]

 

Informacje3.png

 

strzalka.gif TYP: RPG + Survival

strzalka.gif Sloty: 6

strzalka.gif IP: 188.165.17.193:8207

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Tak

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Podczas startu nie bedzie.


Administracja5.png
Archerowy [Anonim] [Anonim]

 

pluginy3.png
Pod /pl będzie.

 

InformacjeDOT3.png
Kopanie, walki z potworami i budowanie. Nie.. Walki z silniejszymi potworami, smokami i bossami. Wyprawy na lochy. Tworzenie własnych miast. Zdobywanie fortuny i lepszego ekwipunku. Nauczenie się magii.
Zostań wilkołakiem,wampirem lub innym stworem!

Możliwości ekonomiczne:
- Stworzenie swojego miasta
- Kupienie domu
- Kupienie siedziby dla gildii w mieście.
- Stworzenie swojego sklepu
- Handel z graczami
Możliwości pvp/walk:
- Nowe potwory
- Smoki
- Lochy
- Wojny Gildii
- Wojny Miast
- PvP
- Turniej gladiatorów
Możliwości "realizmu":
- Drzewo opada po ścięciu.
- Śluby.
- Wojny.
- Podatki za dom,siedzibę.
- Handel.
Możliwości pracy:
- Dostępne prace w mieście.
- Nowe craftingi ( kilka będzie), a jak coś to się wykombinuje.
- Praca u kogoś.
- Niewolnictwo.

Co będzie to się okaże.
Pamiętajcie admini pracują na serwerze dzień w dzień.

Mapa: 90%
Pluginy: 95%
Spawn: 65%%
Strona: 25%
NPC: 15% ( npc myślące )
Nowe Craftingi: 85%
Nowe Moby: 100%

 

Generator by -outi-

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hymm wejdę grałem na twoim serwie skyrim

Jeśli niektórzy boją się, że to fake. To nie długo oprowadzę min. 2 osoby po serwerze.

A po za tym kilka osób pisało do mnie na pw kiedy serwer znów powstanie z prochów, ale ulepszony.

Opublikowano

a ts będzie i czy nie potrzebujesz kogoś do teamu ??

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

to czyli do teamu nie da rady wbić ?? jak by serwer ruszył napisz mi pw

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

Ciekawe ;).

Nie moge już doczekać. Jeśli serwer będzie taki jak napisałes i mi się spodoba. To będę zapraszam i zrobię reklame serwer z wielką przyjemnościa. Tylko troszeczke mało slotów jak by było 80! To WOW. To będzie napewno najlepszy serwer, który do tej pory widziałem. Będę obserwował ten temat. Ponieważ czekam na starcik. :)

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Z 6 slotami niemasz co wychodzic uzbieraj kase i conajmniej 20-30 . Taka rada .

Ciebie o radę nie proszę, bo twoje serwery padają po 2-3 dniach mimo, że z 10 osób kupi vipa. Hmm łatwa zarobiona kasa.

 

@ZangarPl

 

To wiem.. Ale po "beta-testach" będzie 10-15, a potem się zwiększy z zarobkiem jaki przyjdzie.

Opublikowano

Jeśli kogoś szukacie do pomocy , mogę się nadać

Mam dobre pomysły, nie zależnie od tego co byście chcieli , tzn pod co to ma podchodzić,

Umiem budować itp.

Tylko Na Technikowaniu się nie znam tzn: Zostania technikiem nie,

wiek:15

Mutacja:tak

Mózg:tak

Jbc pisz na pw.

Temat dodaje do sprawdzanych :>

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Jeśli kogoś szukacie do pomocy , mogę się nadać

Mam dobre pomysły, nie zależnie od tego co byście chcieli , tzn pod co to ma podchodzić,

Umiem budować itp.

Tylko Na Technikowaniu się nie znam tzn: Zostania technikiem nie,

wiek:15

Mutacja:tak

Mózg:tak

Jbc pisz na pw.

Temat dodaje do sprawdzanych :>

Spoko jeśli kogoś będziemy potrzebować to się zgłosimy.

Opublikowano

Okey,dzięki za szybką odpowiedź , widać interesują was przyszli gracze :)

I to ma być administracja a nie jakaś banda kacapów z mojej sygnatury :>

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Heh. Akurat teraz się spóźniłem z odpowiedzią, bo musiałem konfigurować,budować, a chwilkę po tym musiałem zrobić sobie przerwę. Zaraz dam kilka ss z serwera.

Dokładnie na tematyce:

- Początkowego Miasta

- Nowych Mobów

- Ulepszone itemki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...