Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak grać na modzie Ravi po patchu 10 maja


EmpiUfo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurde a mi nie działa :( wszystko dobrze robiłem, a gdy już włączam to pojawia mi się 50 serwerów wybieram ravie i jak wpisuje pasy to wysakuje mi " zostaniesz połączony z serwerem" i zaraz błąd łączenia się :( co robic ?

Opublikowano

Kurde a mi nie działa :( wszystko dobrze robiłem, a gdy już włączam to pojawia mi się 50 serwerów wybieram ravie i jak wpisuje pasy to wysakuje mi " zostaniesz połączony z serwerem" i zaraz błąd łączenia się :( co robic ?

Na jakie ch się logujesz? bo aktualnie ch2 nie działa i wyskakuje błąd :p

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

A nie wie ktoś jak zrobić żeby mod samodzielnie chematy podnosił czy coś ? ;3

Ja robiłem tak na kamermodzie:

1. Zapełniałem eq śmieciami ( zbroiki +1 itp.)

2. Podniosłem jednegoo hemata.

3. I od tej pory podnosi tylko hematy. :D

Mam nadzieje, że pomogłem.

Moje tut'y.

 

 

Można odrobić procenty? :D

Opublikowano

Ja robiłem tak na kamermodzie:

1. Zapełniałem eq śmieciami ( zbroiki +1 itp.)

2. Podniosłem jednegoo hemata.

3. I od tej pory podnosi tylko hematy. :D

Mam nadzieje, że pomogłem.

A nie lepiej pobrać gotowca czy samemu zrobić autopick up'a na wybrane itemy?

Tutaj macie gotowca

http://www.mpcforum.pl/topic/785103-tut-autopickup-na-wybrane-itemy-zrob-to-sam-poradnik-dla-srednio-zaawansowanych/

Jednak ja polecam zrobić samemu lepsze.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Co zrobić, aby to działało pobrałem metka PL najnowszy pach następnie pobrałem ravię, później pobrałem Kamer moda 2011 następnie wrzuciłem serverinfo i mod_config.cfg do folderu MOD w folderze z metin2. Gdy wchodzę w moda i klikam na ravię obraz się zawiesza co robić?

Opublikowano

No i Pipa :D. Ściągnąłem Metin2.pl, spatchowałem, ściągnąłem kamer moda na privy wypakowałem do tego metka pl'a, wrzuciłem ten plik co jest w download i nic nie działa. Cały czas pisze "Zostaniesz Połączony z Serwerem" pls o pomoc !!! ;(

Opublikowano

modconfig

 

linijka tak powinna wyglądać

 

 

WhisperLevel=(Lv%s) %s : 

pamiętaj o spacji na końcu

na modzie bd wyglądać troche inaczej ale jak napiszesz do kogoś to na cliencie zobaczy normalnie jak byś był bez moda

przetestuj sobie napisz z moda na clienta sobie :)

nie nie kolego i tu się mylisz linijka powinna wyglądać tak WhisperLevel=[Lv%s] % s : Twój błąd

Opublikowano

nie nie kolego i tu się mylisz linijka powinna wyglądać tak WhisperLevel=[Lv%s] % s : Twój błąd

Post był pisany przed update moda...

Jeśli ktoś ma najnowszego moda powinna wyglądać tak

WhisperLevel=(Lv%s) [%s] :

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Wkurzam sie już zmieniłem linijke w mod conifg i nic :( dalej pisze i nie widac godziny :(, może mi ktoś powiedziec jak to dokładnie wykonac lub podesłac mi mod_config

Opublikowano

Wkurzam sie już zmieniłem linijke w mod conifg i nic :( dalej pisze i nie widac godziny :(, może mi ktoś powiedziec jak to dokładnie wykonac lub podesłac mi mod_config

 

AttackSpeed=300

WalkSpeed=200
ExpDonatePercent=50
RedPotion=99.2
BluePotion=70
WhisperLevel=(Lv%s) [%s] :
WhisperLevelMode=On
HorseHack=On
FastExit=On
InGamePongChanger=Off

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Po ostatniej aktualizacji nie wiem kiedy ona nastąpiła lecz dziś jest 1 czerwca i w modzie zablokowane jest: wykrywacz metinów, wallhack, wykrywacz GM i mobber hack (pelerynki) ktoś wie jak to spowrotem odblokować? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Opublikowano

 

Wkurzam sie już zmieniłem linijke w mod conifg i nic :( dalej pisze i nie widac godziny :(, może mi ktoś powiedziec jak to dokładnie wykonac lub podesłac mi mod_config

>

AttackSpeed=300

WalkSpeed=200
ExpDonatePercent=50
RedPotion=99.2
BluePotion=70
WhisperLevel=(Lv%s) [%s] :
WhisperLevelMode=On
HorseHack=On
FastExit=On
InGamePongChanger=Off

coś jest nie tak, bo gdy pisze to 2 nawiasy "[" są przy godzinie

 

Opublikowano

coś jest nie tak, bo gdy pisze to 2 nawiasy "[" są przy godzinie

Przeinstaluj moda czy coś, bo u mnie działa na takich ustawieniach.

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...