Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Diamond 4!


Rek0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzymam fason iks de.

Wam też by się przydało trochę treningu, gdyż teoria czasem nie wystarcza :ninja::ninja:

Platynki chociaż byście wbili to byście byli autorytetami na forum, a tak brak szacunku.

Opublikowano

gz

 

serio widać że umiesz grać - nawet adc w diamont nie jest łatwo mieć cait 6/1

 

gj

powiedz tylko czy w diamencie czesto jest rengar na solo ;)

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

Gz diamentu.

Życzę powodzenia w dojściu do platyny ;)

 

Hahaha... Z Diamenta do Platyny mu życzysz dojść? :)

 

@Top.

Gratulacje.

Znowu fajne staty i widać jak dobrze ogarniasz.

Czekam aż wbijesz Challengera :D

Opublikowano

-.- gz gz .... przez was mnie ciągnie do tego żeby zacząć grać rankedy ^^

 

 

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

 

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

Opublikowano

Platynki chociaż byście wbili to byście byli autorytetami na forum, a tak brak szacunku.

zakladasz ze jestes autorytetem i cieszysz sie szacunkiem wsrod forumowiczow? dobrze dla cb

 

zalonil specjalnie farme nie mozna go shejtowac

 

arkanis red wygral ci ta gre, prawdopodobnie najlepszy midlaner we wschodniej europie

Opublikowano

zakladasz ze jestes autorytetem i cieszysz sie szacunkiem wsrod forumowiczow? dobrze dla cb

 

zalonil specjalnie farme nie mozna go shejtowac

 

arkanis red wygral ci ta gre, prawdopodobnie najlepszy midlaner we wschodniej europie

Mam wyjebke na forumowiczów iks de, gdyby był tutaj wyższy poziom to bym się przejmował a w tym dziale jestem tylko dla waszych hejtów... "Ma diamonda to myśli, że jest dobry".

Wiem również, że nie jestem tutaj autorytetem.

Co do tego co napisałeś o przywoływaczu Arkanis Red, nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

Opublikowano

heh kupowales boosta z tej samej strony co ja xD mnie też ludzie z imperium boost'owali + dobrygracz z golda do platyny B)B)B)

 

JP7SYyZ.gif

 

Opublikowano

Brawo Early. Tej, ja Cię usunąłem ze znajomych, bo myślałem że nie żyjesz.. xD

 

Gratz, najtrudniejsze ligii to tylko 2/1, i dobry początek w świeżej 5. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Platynki chociaż byście wbili to byście byli autorytetami na forum, a tak brak szacunku.

Nie trzeba miec pro elo dywizje zeby byc autorytetem na forum, jest to nawet zbedne a jezeli twierdzisz ze ty jestes autorytetem forum to wspolczuje.

Co do diamentowki, gz. Zycze dalszych sukcesow.

sstwc.jpg

Opublikowano

@up

Gdybyś ty był tutaj autorytetem to wszystkie odpowiedzi w tym temacie byś przeczytał i wiedział ze ja nie jestem tu autorytetem. Kidmod a taki spammer, moda nie zobaczysz :* btw. Mistrzow teorii twego pokroju jest wielu.

@2up

banana miałem wtedy chyba, ot co

Opublikowano

@up

Gdybyś ty był tutaj autorytetem to wszystkie odpowiedzi w tym temacie byś przeczytał i wiedział ze ja nie jestem tu autorytetem. Kidmod a taki spammer, moda nie zobaczysz :* btw. Mistrzow teorii twego pokroju jest wielu.

@2up

banana miałem wtedy chyba, ot co

To po co piszesz zebysmy wbili platyne by zyskac autorytet? Zaprzeczasz sam sobie. Co do spamowania, nie byl to spam, wyrazilem swoja opinie na temat twojej wypowiedzi jak i tematu. I opanuj te swoje zaczepki bo robisz sie smieszny :).

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...