Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] RPG'i najlepsze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o tym że Gry RPG wymiatają :D

 

Jakie według was są najlepsze RPG

 

Ja grałem w :

 

Skyrim

 

Wiedźmin

 

Wiedźmin 2

 

Gothic

 

Gothic 2 / noc kruka

 

Gothic 3 / Zmierzch bogów

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skyrim, pokemon red, fallout 3 i New Vegas, w inne rpg nie grałem, ale właśnie nadrabiam zaległości :)

Opublikowano

Ja uwielbiam RPG ale typu Skyrim Wiedźmin i Gothic

 

Najpierw zakupiłem

 

Wiedźmina potem Wiedźmina 2 potem cudownego Skyrim'a a następnie zajebiaszczą sagę gothic

 

Nie wiem czy dokupić dodatki do skyrim co wy na to ?

Opublikowano

Co wy niby wiecie o dobrych RPG-ach?

 

Baldur's gate

Planescape torment

Neverwinter nights

 

Tak na początek :)

1374788544-U921656.png

Opublikowano

@up no ale wolę gry gdzie jest widok z pierwszej lub ewentualnie z 3 osoby a nie strategiczny

 

 

ej no co jest większość tytułów się powtarza ;) nie znacie więcej RPG-ów

Opublikowano

Stara dobra seria Gtohic oprócz Arcani (Nie miałem okazji zagrać więc nie wiem)

Skyrim

Dragon Age II

Wiedźmin

Neverwinter nights 2 (Dawno temu nie wiele pamiętam z tej gry)

Fallout New Vegas (Można zaliczyć pod cRPG)

Risen

Opublikowano

- seria Gothic

- seria Wiedźmin

- seria KotOR

- seria Mass Effect

- seria Raisen

- seria TES

- seria Dragon Age

- Fallout 2

- Baldur's Gate

- Świątynia pierwotnego Zła

- Planescape Torment

 

No co :) Grało się w te RPGi ;)

Opublikowano

Polecam Dragon's Dogma.

Jeden z lepszych RPG. Podobny do Skyrima.

Ostatnio wyszedł dodatek.

 

Down

Sorry, masz rację : ( Tylko konsole.

 

Więc, polecam wszystkim Dark Souls'a :P

Ciekawa gra, z fajnym systemem walki.

Jest bardzo trudna do przejścia :p

Opublikowano

Polecam Dragon's Dogma.

Jeden z lepszych RPG. Podobny do Skyrima.

Ostatnio wyszedł dodatek.

 

A on nie jest tylko na konsole? Czy na PC też wyszedł?

Opublikowano

Evil Islands: Klątwa Zagubionej Duszy i zdecydowanie najlepszy RPG w jaki grałam, czyli Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi ;)

A z tych nowszych to jedynie Dragon Age Początek.

58815786.jpg

Opublikowano

Najlepsza gra RPG w jaką grałem, to Divine Divinity.

Setki jak nie tysiące misji, ogromny świat, od chuja itemów, zajebista fabuła = niezliczone zarwane noce :D

Widok jak w Diablo, ale mówiąc szczerze, to Diablo się nie równa do DD.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

A kto mi powie jak się gra nazywała też RPG co można było się w smoka zmieniać ? @2up bo ta nazwa coś mi się kojarzy z tą grą :D

 

Ja osobiście gram teraz w gothic 1 i może mi ktoś doradzi który obóz wybrać :D bo wypełniam misję dla nowego a i jak szybko podkoksić b mnie ścierwojady zabijają -_-

Opublikowano

A kto mi powie jak się gra nazywała też RPG co można było się w smoka zmieniać ? @2up bo ta nazwa coś mi się kojarzy z tą grą :D

 

Ja osobiście gram teraz w gothic 1 i może mi ktoś doradzi który obóz wybrać :D bo wypełniam misję dla nowego a i jak szybko podkoksić b mnie ścierwojady zabijają -_-

Divinity 2 Ego Draconis. Czyli trzecia część Divinity xD

Najłatwiej w starym obozie jest (też gram :D, ale w Morczne Tajemnice ten dodatek rozpierdala).

Żeby nabić lvl, rób te misje w których nie trzeba nikogo zabijać (np kupić dla jakiegoś typa miecz u fiska)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

wiem to świstak dął mi tą misje ale mi teraz zostało zabicie mrdraga jakaś mikstura od tych z sekty dla dextera i mam się na arenie bić ale ja mam 2 lub 3 poziom i ci na arenie mnie pobija ;)

 

ale ponoć od 5 lvl można misje mieć u tych z sekty to tam trochę pozdobywam reputacji potem pójdę do nowego obozu i jak bedę koks to skończe stary obóz :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...