Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Mamy tu jakis fanów The elder scrools Skyrim?


gracmenos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam lubię Rzeczną Puszczę :D

 

Najlepsza według mnie to Skórzana zbroja jest lekka i dobra bo jest lekka ;)

I sztylet co w gwieździe zarannej dostajesz misje żeby go poskładać ;)

 

A no i Lubie białą grań bo Lydia :D

Opublikowano

Co do miejsca to Biala Gran :D

I podobalo mi sie na poczatku jak mi glowe chcieli sciac i jakis ptaszek przylecial i nie scieli ;_;

Nie wiem jakie ty ptaki widujesz ale w grze był smok :) Moja ulubiona broń to łuki bo można cisnąc z daleka :D i te skille z spowolnionym czasem mmmmm :D

Opublikowano

A mi się podobają te misje gdzie te szpony złote/rubinowe są i trzeba odgadnąć ustawienie posągów żeby dojść do skarbca ;)

 

tak DLC tez są ważne ja nie mam żadnego DLC ale zastanawiam się nad zakupem

Opublikowano

A mi się podobają te misje gdzie te szpony złote/rubinowe są i trzeba odgadnąć ustawienie posągów żeby dojść do skarbca ;)

 

tak DLC tez są ważne ja nie mam żadnego DLC ale zastanawiam się nad zakupem

 

A wiesz że wystarczy wejść w ekwipunek i myszką przechylić szpon żeby zobaczyć na nim ustawienie? Nie potrzeba nic zgadywać xD

 

DLC opłaca się, naprawdę są OP.

 

@

 

@Dami wiem że można szpon obracać :D ale chodzi mi o te filary co stoją żeby pułapki nie uruchomić co trzeba je obracać na nich jest chyba

Ryba Sokół i Wąż

 

P.S. warto zakupić jakiś dodatek i ile kosztuje Dawnguard czy jak to tam idzie ;)

Też nie trzeba było zgadywać, wszystkie podpowiedzi na ścianach były xD

 

Opublikowano

Noo troszkę się nagrałem :) Na avku mam swoją postać ze Skyrim.

Ekwipunek:

cały Deadryczny set (legendarny)

Buława Molag-Bala

Maska Knosisa

 

Zwiedziłem chyba całe Skyrim, zbadałem każdy zakątek mapy i wykonałem większość questów. Warto było wydać kasę na całą grę z dodatkami. Dawnguard i Dragonborn fajniutkie dodatki. Do tego Hearthfire i zabawa w budowe domów oraz zakładanie rodziny. Solstheim z Dragonborna faktycznie podobne do Morka. Jest lekki klimat. Na TES: Online także czekam. Zobaczymy co to będzie. Do Bety się na razie nie dostałem.

A po przejściu gry jak pisał kolega wyżej można bawić się modami. Nawet w budowę swojego miasta.

Opublikowano

@Dami wiem że można szpon obracać :D ale chodzi mi o te filary co stoją żeby pułapki nie uruchomić co trzeba je obracać na nich jest chyba

Ryba Sokół i Wąż

 

P.S. warto zakupić jakiś dodatek i ile kosztuje Dawnguard czy jak to tam idzie ;)

Opublikowano

Heh, no Skyrim może i jest fajny, lecz szybko się nudzi. Mówię Wam, nawalajcie modów ile wlezie, opłaca się.

A co do TES online to nie za fajna gra wyjdzie... Te auto ataki i widok zza pleców, ajj :unsure:

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Heh, no Skyrim może i jest fajny, lecz szybko się nudzi. Mówię Wam, nawalajcie modów ile wlezie, opłaca się.

A co do TES online to nie za fajna gra wyjdzie... Te auto ataki i widok zza pleców, ajj :unsure:

 

No jeśli spodziewasz się typowego TES'a to musisz czekać na kolejną część. TES Online ma być po prostu w uniwersum TES-ów,ale będzie to standardowy MMORPG więc nie licz na coś innego.

Opublikowano

Oj... straciło się dużo życia na tej grze... xD.

 

Postać - kahjit o bardzo pięknym imieniu Mruczek ;]. Zabijał albo z łuku albo dwoma mieczami :).

 

Co do ESO, po gameplayach widać, że trochę nie tego :/.

 

Przeszedłem normalnego skyrima, przeszedłem dawnguarda, zrobiłem domek w heathfirerze, miałem przechodzić dragonborna, ale już wtedy zacząłem Gothica. Za Gomeza!


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Oj Grało się grało. Niestety gdy byłem już prawie na końcu gry to mi się zapis usunął i klapa :(*

Przestałem grać.

A gra jest fajna grałem magiem i koxiłem na High


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Heathfire wyszedł już dawno, tylko że nie ma oficjalnej polskiej wersji. Chyba miesiąc czy dwa miesiące temu dragonborn wyszedł, to jest najnowszy DLC.

ZA GOMEZA!


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Armor set: Smocze Łuski

Broń: Daedryczny Łuk (legendarny, ogień), Miecz Ostrzy (bez skazy), 2 daedryczne sztylety i Brzytwa Mehrunesa Dagona

Towarzysz: Serana

Ulubione Miejsce: Stara miejscówka Mrocznego Bractwa niedaleko Falkreath lub Wampirza Twierdza z Dawnguarda.

Domy: Samotnia, Pęknina, Markart, Biała Grań

Ulubiona frakcja: Gildia Złodziei
Rasa: Bosmer, wampir, niegdyś wilkołak

Ulubiona daedra: Clavicus Złośliwy (lubię skurczybyka).
Dziękuję, dobranoc.

258101b92660b.png
Opublikowano

Zbroje jakie nosiłem to lekkie głównie na maga.

Broń to były zaklęcia ze szkoły zniszczenia i szkoły przywoływania rozwinięte po około 70-80 pkt, używałem też czasem kosturów ale to w nagłych sytuacjach.

Ulubionym miejscem była Akademia magów.

Gildia oczywiście magowie.

Opublikowano

Oj... straciło się dużo życia na tej grze... xD.

 

Postać - kahjit o bardzo pięknym imieniu Mruczek ;]. Zabijał albo z łuku albo dwoma mieczami :).

 

Co do ESO, po gameplayach widać, że trochę nie tego :/.

 

Przeszedłem normalnego skyrima, przeszedłem dawnguarda, zrobiłem domek w heathfirerze, miałem przechodzić dragonborna, ale już wtedy zacząłem Gothica. Za Gomeza!

 

Hahaha wiem,że to nie od tego temat,ale ZA GOMEZA TARCZA!!! ;] Na tej grze to dopiero się,życie straciło hahaha nie było internetu to grę przeszedłem chyba z 17 razy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...