Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GAP130][Vsro] PegasusGalaxySro - Zapraszamy - DeathOrGlory!


Lochu123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie czemu strona nie dziala ? Chcial bym sie zarejestrowac i sie nie da. I pytanie 2 czy silki sa za free ?

strona nie dziala drugi dzien nie wiadomo dlaczego a co do silkow to 1h=1 silk+ vote 4 silki co 12h

Opublikowano

 

Na serwer PegasusGalaxySilkroad

Zapraszają członkowie najlepszej polskiej gildii - DeathOrGlory

dpmw.jpg

 

 

Strona Główna: http://pegasus.galaxysro.net/

Rejestracja: http://pegasus.galaxysro.net/?register

 

Download:

1. http://www.multiupload.nl/BGCG1YW22A

2. http://dfiles.eu/files/splz0l061

3. (FtpServer HighSpeed ) ftp://95.140.34.97/

Nazwa użytkownika: galaxy_member

Hasło: galaxy

4. https://docs.google.com/file/d/0Bywv1f6XnuuQNjVMemYtckZvQXM/edit?pli=1

 

Informacje odnośnie Servera :

 

Wszystkie regiony działają!

Max Degree: D14

Max Level: 130

Mastery Skilli: 130

Max Job Level: 7

_____________________________________________________

 

Exp And Sp Rate: 400X

Exp w Party: 450X

Drop Itemów: 250X

Drop golda: 200X

Szczęście w alchemii: 30X

Sox Drop: 40X

Magic Pop: 40X

Forgotten World: 40X

Job: 200X

_____________________________________________________

 

- Wyższe staty w broniach egy

- Itemy D13 można zdobyć z talizmanów z Forgotten World

- Transy z Item Malla można kupić za golda w stable

- Specjalny quest na broń D14

- Miasto Baghdad dodane

 

Przedmioty Startowe:

1. Weapon DG1 (+115)

2. Chest, Legs i Boots DG1 (+115)

3. Grab Pet 3 Dniowy.

46457415176117412806.png

 

NPC z questami na tytuły

78555186706764962345.jpg

 

Co nowego?

- Egy Galaxy Bronie

- nowe przedmioty do kupienia w item mail

- Vote For Silk

- co godzine Silk dla postaci zalogowanej

- Avatary, devil spirity, fellow pety i wiele innych rzeczy w item mallu

 

Item mall:

 

50725435924843774194.png

 

Najlepsza Polska gildia - DeathOrGlory rekrutuje aktywnych graczy!

Wymagania:

- Posiadanie TeamSpeak 3

- Duża aktywność na serwerze

 

_____________________________________________________

 

Oferujemy:

- Pomoc z lvl'em dla słabszych graczy

- Gildiowe karawany

- Miłą i niepowtarzalną atmosferę

 

_____________________________________________________

 

Kontakt:

W grze : Sataneal | Lochu | Mastema

Gadu Gadu : 8033554

 

_____________________________________________________

 

Dodatkowe informacje o gildii:

- Posiadamy unię z najlepszą gildią na serwerze - SealTeam

- Posiadamy Hotan Fortress

- Nasza unia posiada wszystkie 3 dostępne fortece na serwerze.

 

_____________________________________________________

 

TeamSpeak3

IP: ForGame.pl

Kanał: 84. DeathOrGlory

Hasło: arris

Wkrótce będziemy mieli własny serwer TeamSpeak 3 na dobrym serwerze dedykowanym. Póki co czekamy na licencję.

 

_____________________________________________________

Gildia samych frajerow i scamerow

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co do .... Gm wprowadził jakieś updaty i m inie chodzi... oO nie mówcie ,ze drugi raz clienta pobierać... ja ktak to ja sie z serverem żegnam -.-

Opublikowano

co do .... Gm wprowadził jakieś updaty i m inie chodzi... oO nie mówcie ,ze drugi raz clienta pobierać... ja ktak to ja sie z serverem żegnam -.-

tak trzeba pobrac nowego clienta

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Gildia samych frajerow i scamerow

Mam pytanie czemu p[egasus nie dziąła kiedyś tam grałem w gildji gwardial ale miałem przerwe od silka che znowu wbic i nie che mi sie strona otwierać nie wiesz mzoe ocochodzi???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...