Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zgarnij Flage![CTF] [Serwer Capture the flag][Pierwszy w polsce!][Jak Ace of Spades][Zapraszamy]


jankesadamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP Czego go tyrasz? Co, obraził ciebie? NIE!

 

Adminie, to że ty nie masz lagów to nie znaczy że inni muszą nie mieć. Chyba robisz ten serwer dla innych a nie dla siebie. I nie rozumiem jednego, dlaczego od razu tyrasz ludzi, bo co, ktoś źle ocenił twój serwer? Powinieneś zwrócić uwagę na jego post i naprawić to co jest źle a nie od razu wyzywać. Każdy ma prawo wygłosić negatywną opinie.

KHA`ZIX!

Opublikowano

@UP Czego go tyrasz? Co, obraził ciebie? NIE!

 

Adminie, to że ty nie masz lagów to nie znaczy że inni muszą nie mieć. Chyba robisz ten serwer dla innych a nie dla siebie. I nie rozumiem jednego, dlaczego od razu tyrasz ludzi, bo co, ktoś źle ocenił twój serwer? Powinieneś zwrócić uwagę na jego post i naprawić to co jest źle a nie od razu wyzywać. Każdy ma prawo wygłosić negatywną opinie.

nie wyzywam nikogo, ludzie sie sami czepiaja bo nie wiadomo jaki bym serwer nie zrobił to i tak jest : nodusy graja, admin dziecko, gowniany serwer i inne tego typu wkurwiajace przypowieści - dlatego serwer narazie off zmieniamy mape, konfe plugionow, spolszczenia, automatyczne przydzielanie druzyn, antyspam, i dobra zabawa ;)

 

hm plugin nie jest wykozystany w nawet 10% a serwer opiera sie na pluginie WAR jest pare bledow na spawn w informacjach ale to wina administracji bo nie znaja pluginu na jakim opiera sie serwer :/ po prostu dno dna moze jak to rozwina dodadza kilka klas wiecej aren np spleef td ctf albo bomberman

iLE MASZ LAT? 7? BO CHYBA TAK :-

13_mpcforum-logo.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...