Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebujesz wbic szybko 30 lvl? / Zdobyc szybko IP? To poradnik dla Ciebie!


Piteruum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PO NOWYM PATCHU NIE DZIAŁA , BYL TO NIBY BUG , NAPRAWIONE SORY. :unsure:

 

 

 

 

Witam a wiec przejdzmy do rzeczy! <3

 

Dzis krotko wytlumacze Wam , jak wyfarmic sobie IP , lub szybki wbic 30 poziom. :ninja:

 

Let's GO! <_<

  • Wchodzimy do gry
  • Wybieramy Tryb Co-op vs. AI
  • Wybieramy boty Intermediate na Twisted Treeline
  • Najlepiej zaprosic znajomych bo niewiadomo jak wyjdzie z randomami
  • Pickujemy 3 ADC, ew. postacie ktore dobrze szybko pushuja
  • Kupujemy item na start ktory daje atack speed + ad za 500g + poty
  • Idziemy w 3 na bota poniewaz idzie tam 1 bot a 2 do gory czyli szybszy push
  • Pushujemy bota , aby skonczyc gre jak najkrocej po 5 minucie poniewaz jesli skonczymy przed 5 minuta nie dostaniemy IP / XP

 

 

Tipsy i Inne :ninja:

  • Gramy Teleport + Smite
  • Hurricane itemy ktory bije w 3 obiekty bardzo dobry push normalnie kolo 4 minuty kupuje
  • Osobny runepage i wziasc same runy na AD + Atack Speed
  • Boty łatwe daja okolo 15 mniej expa , ip za gre
  • Na serwerze West , jest specialny czat przeznaczony do szukania osob ktore chca farmic

 

 

Jak to sie przelicza? Jaki to zysk?

  • BEZ IP BOOSTA :mellow:
  • 30-50 IP za gre co daje 270-600 IP na godzine
  • IP BOOST o.O
  • 80-100 IP za gre co daje 720-1000 IP na godzine
  • BEZ XP BOOSTA :mellow:
  • 50-65 expa za gre co daje 450-600 xp na godzine
  • XP BOOST o.O
  • 110-125 expa za gre co daje 1000-1200 xp na godzine

 

Jak ktos zrobi przeliczniki expa tez moze podeslac , niestety mam 30 i niewiem. ;>

 

 

 

Jesli ktos bylby chetny na farmienie zapraszam Eune nick Bogdanzos.

 

 

Nie znalazlem owego poradnika , ale jesli bylo przepraszam.

 

Pozdrawiam.

 

 

EDIT 1:

* Dodany przelicznik XP

* Dodany Tips

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak to sie przelicza? Jaki to zysk?


  • BEZ IP BOOSTA :mellow:
  • 30-50 IP za gre co daje 270-600 IP na godzine
  • IP BOOST o.O
  • 80-100 IP za gre co daje 720-100 IP na godzine



Dostajesz 720-100 ? literówka popraw. Poradnik ładny ale ciut bez sensu gra ma sprawac przyjemnosc a granie na botach jest nudne ;_;

Opublikowano

 

Jak to sie przelicza? Jaki to zysk?

  • BEZ IP BOOSTA :mellow:
  • 30-50 IP za gre co daje 270-600 IP na godzine
  • IP BOOST o.O
  • 80-100 IP za gre co daje 720-100 IP na godzine

Dostajesz 720-100 ? literówka popraw. Poradnik ładny ale ciut bez sensu gra ma sprawac przyjemnosc a granie na botach jest nudne ;_;

Dzieki , poprawione.

 

Ja wiem , ale sam potrzebuje IP , i w sumie zagralem 10 gier , a gralem ze znajomymi , i dlatego nie bylo tak nudno. : )

Opublikowano

tym sposobem można wbić 30 lvl w 2-3 dni, był o tym kiedyś film na youtube jak jeden z pro playerów o tym mówi :P

 

co do ip to nie wiedziałem, przydatne

Opublikowano

Ciekawy, krótki i zwięzły poradnik, a zarazem pomocny :) Dzięki . Na pewno wypróbuję :)

Można jeszcze kupować boosty na winy i bedzie po 160IP za wygraną ale sie szybko skończą ;d

Opublikowano

Ciekawy, krótki i zwięzły poradnik, a zarazem pomocny :) Dzięki . Na pewno wypróbuję :)

Można jeszcze kupować boosty na winy i bedzie po 160IP za wygraną ale sie szybko skończą ;d

Napisalem z boostem dostaje sie do 100 ip : ) , wiem chetnie bym kupil boosta ale bo ja wydatkow nie mam ^^

Opublikowano

Napisalem z boostem dostaje sie do 100 ip : ) , wiem chetnie bym kupil boosta ale bo ja wydatkow nie mam ^^

mi chodzi o kupno jednocześnie boostów na wygrane i na dni ;)

 

Arcymistrz
Opublikowano

Dobrze opisane, nie ma nawalone wszystkiego dzięki czemu wygląda estetycznie

Jednak minusem może być to, że nie nabija nam winów do gry, jeśli gramy przeciwko bottom, chyba, że coś zmieniali, bo z tego co pamiętam wbijając refy na 5v5 przeciw botom nie dostawałem winów do kolekcji w profilu ;)

 

Tak czy inaczej, ładnie.

Opublikowano

Co do expa trochę się nie zgodzę ponieważ lepiej wychodzi granie niestandardowych ty +boty vs boty. Poza tym wszystko ładnie na pewno mi się przyda dam ci like :))

Opublikowano

Co do expa trochę się nie zgodzę ponieważ lepiej wychodzi granie niestandardowych ty +boty vs boty. Poza tym wszystko ładnie na pewno mi się przyda dam ci like :))

No niewiem jakie tam sa przeliczniki i ile trwa gra wiec Ci nie powiem jak wychodzi.

 

EDIT Dodany Tips i Przelicznik XP.

Opublikowano

Biorę brata i kolegę i zbieram na Fizza ;)

Fajny sposób do refów też dobre ;)

Ale na refie zajmuje troszke dluzej , bo bez run , masterkow , i do 10 lvla troche tych meczy wyjdzie : )

Opublikowano

mi tam po 20 ip leci max ;/

Bo wziales pewnie boty łatwe : ) Inaczej to niewykonalne. Gralem juz 20x , 20x po 41 ip. Bez Boosta.

Opublikowano

 

Wybieramy Tryb Co-op vs. AI
 

Niestandarowa ?

Nie, normalna masz opcje grania przeciw botom z ludzmi tak jak wchodzisz do kolejki.

Opublikowano

mi cos nie idzie jakie postacie najlepiej na to wybierac ?? gralem dzis z kolegami i nie mozemy tego skonczyc dochodzimy do inchibitora i te 2 boty w gory ida do na s i nas cisna i nie mozemy skonczyc

 

gralismy postaciami : ashe,quin i tristana

 

moze ktos wie jakie postacie najlepiej brac by jak najszybciej skonczyc ?

64l7.png

Opublikowano

Poradnik super, pewnie się przyda dla low level. Jeżeli ktoś na ruskim gra i jest chętny poderpić IP zapraszam PW :)

csyt2-signa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...