Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wyjść z J************* brązu ?! ]


Viktor11PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TO ŻE KTOŚ JEST W BRONZIE I NIE MOZE WYJSC OZNACZA TYLKO I WYLACZNIE, ZE NIE ZASLUGUJE NA WYZSZA DYWIZJE! Napisałbym 100 powodów, dlaczego tak jest ale zwyczajnie nie mam czasu na pierdoły

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jesli uwazasz, ze faktycznie jestes lepszy i dasz sobie rade na wyzszym poziomie, to w koncu wyjdziesz. Ale jesli chcesz rad to prosze:

 

-graj duo ( moze to byc kolega z podobnej dywizji, ale tez np. z platyny itd, zeby cie wycarrowal )

 

- jesli juz grasz duo, to graj z kolega na topie/jungli.

 

- nigdy nie flameuj slabszych ( to serio , nic nie daje )

 

Bierz postacie dobre do carrowania: Nasus, jax itd.

Opublikowano

Nie wyzywajcie ludzi bo nie wszyscy z brazu V sa słabi jak gówno, co prawda ja jestem w srebrze ale mam kolege który nie mógł sobie poradzić w brazie V , zacząłem z nim grać duo doszedl do srebra , pozniej zaczął sam grać i teraz jest w platynie. Niekiedy poprostu sie nie da solo WYCcarować gry, nie ma chuja..

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Nie wyzywajcie ludzi bo nie wszyscy z brazu V sa słabi jak gówno, co prawda ja jestem w srebrze ale mam kolege który nie mógł sobie poradzić w brazie V , zacząłem z nim grać duo doszedl do srebra , pozniej zaczął sam grać i teraz jest w platynie. Niekiedy poprostu sie nie da solo WYCcarować gry, nie ma chuja..

To ladnie go team carrowal...

 

@topic

  • graj duo
  • roam to podstawa
  • nie wyzywaj
  • staraj sie motywowac i prowadzic team
Opublikowano

A ja wam teraz coś powiem. Jak siedzisz w brązie to po prostu nie umiesz grać i nie zwalaj na team. Ja sam wyszedłem z brązu na srebro bez grania duo. Sam długo tam siedziałem bo zwalalem wszystko na team. Zacząłem grać dobrze i wyszedłem wyżej. Więc proszę nie pierdol*ie mi tu że przegrywacie przez drużynę. Jesteś w brązie 5? Jesteś słaby.

xxx

Opublikowano

Ludzie mówią "graj top, graj mid, jungle, bo tylko nimi wycarrujesz". Gówno prawda.
Dowód taki: Sam siedziałem w B-V, oczywiście była to tylko i wyłącznie moja wina. Ale się przyzwyczaiłem. Grałem normale, uczyłem się grać KAŻDĄ ROLĄ (więc na rankedach u mnie nie ma czegoś takiego 'omfg, you noob, I cannot play *lane* or *lane*, lolol afk'). Po xx normali, zacząłem grać rankedy. Ale najlepsze było to, że z brązu wyszedłem tylko i wyłącznie dzięki supportowaniu. Jak?

Support to nie tylko "postaw tu warda", "tu healnij", "tu daj manę", "o, tu może aegisa zbuduję, aury OP". Support to przede wszystkim:

- Kontrola mapy.
- Kontrola timingów wardów (wiesz kiedy kończy się enemy ward? Insta-gank junglera kiedy top się nie wróci, nawet się czegoś takiego ludzie nie spodziewają na brązie).

- Pingi przede wszystkim. Widzisz "SS" na topie? Ping. Ping. Ping. SS na midzie? Ping. Jungler przy waszym blue? Ping. Cokolwiek się kurwa nie dzieje - masz od tego odpowiedni ping. Jesteś supportem, to ty masz kurwa ogarnąć całą mapę i pilnować ich jak najbardziej uparta matka na świecie.

- Kontrola barona i dragona - DRAGON TO GLOBAL GOLD -> GLOBAL GOLD WYGRYWA GRY. Rób Dragona co 6 minut, ODMIERZAJ CZAS, Zapisuj, cokolwiek, masz komendę zwaną ./note, masz timestampy, ciężko? W ciągu jednej gry, po zabiciu 5 dragonów masz 1k golda dla każdego. 5k golda dla drużyny. Masywna przewaga.

- W grze są też ping wardy! Zauważ to! Czyszczenie barona przed jego zrobieniem, to TY masz kontrolować mapę a nie enemy team.

- Pokazuj słabe punkty - gdzie team ma pushować, gdzie fala minionów jest silniejsza, farmy, enemy champy, dobre opportunity do inicjacji. Kieruj grą, a nie pozwól byś tylko biernie w niej uczestniczył.

- Jeżeli masz supporta ze stunem / inicjującego -> Nie aimuj na alistara który wyszedł niedawno z krzaków. Znajdź ich ADC/Middlera jeżeli inicjujesz, jeżeli masz stuna - osłaniaj swojego ADC/Mida. Za wszelką cenę pilnuj tych, którzy robią NAJWIĘCEJ. Bo teamfight polega na zadaniu w sumie największych obrażeń, a nie zabiciu jednej osoby.

- Jeżeli masz supporta pasywnego, wykorzystaj to. Nawet Soraka z pingami potrafi rozpierdolić grę. Wystarczy UWAŻAĆ. Pokaż swojemu ADC jak ma grać, kiedy atakować i nie przejmuj się jeżeli na początku opornie mu idzie współpraca. Z czasem się przyzwyczai.

 

To raczej większa część tego, co supp musi robić, nie licząc o kontrolowaniu cd'ków i BAITOWANIU. Ale tego nie potrzebujesz aż tak w Bronzie. Ale jak wyżej ludzie mówią - graj więcej normali, naucz się mechaniki. Gra to ciągła nauka, uwierz mi ;)

Pomogłem? Polub mój post :3

Opublikowano

Pozdro dla cb ziomek. Wiele ludzi w tym temacie powiedziało, że na to zasługujesz no to zasługujesz :D. Nawet run nie masz -.- . Pozdro co to za troll....

Opublikowano

W sumie dzięki za wszystkie nie "hejterskie" rady , spadłem do brązu V ale się poprawiłem i wróciłem do brązu IV

Szerze , nie wiem po co ten mój post ma 1k+ wyświetleń, a niektóre poradniki 300,600 wyświetleń. Naprawdę dzięki za pomoc , postaram się

farmić lepiej ( dla kolegów , jak grałem adc support miał lasthitów tyle samo co ja po prostu kradł farme)

No i to chyba na tyle ZAMYKAM ponownie ,wcześniej pisałem CLOSE.

 

 

Dzięki:

 

Co z tego się dowiedziałem:

-farma 0

-team 0

-ja 0

-moja dywizja 0

-bulid 0

 

 

Poleciała na mnie masa hejtów :c

To w sumie przykre.

Ale jak trafiają się "gorsi" gracze jak np. support który kradnie farmę, albo mid którego nigdy nie ma bo mówi że gankóje lepiej niż jungler...

 

 

Jednym słowem CLOSE. :C

Proszę miejcie szacunek i nie jedźcie kogoś , że nie potrafi ...

 

Możecie mi też pomóc i powiedzieć jak farmić ( lasthity ) w sęsie kiedy i jak

1389978070-U498021.jpg

Opublikowano

Zagraj se dużo normalów, popatrz jak inni grają ( bo jak masz 30 lv, to zapewne inni będą dobrze grali ), nie zawsze da się wygrać, ale częściej się da niż nie da :) dzisiaj ( przed chwilą ).
Przed chwilą gdy grałem mecza( normala, 25 lv ) to aż się grać chciało, nikt nic nie flamił na chacie, wszyscy z sobą współpracowali, ashką miałem 0/6/0 na lini ( oj tam xD ) a potem nadrobiłem do 7/8/10, nie ksułem ( według mnie ) i potem nawet ścisnąłem wrogiego ezreala ( który na początku miał te chyba 5/0... ;S - wszyscy wiemy czemu ),jeden wyjątek to jak na początku dedłem raz ( oddałem first blooda ) to mój support akali( który nie był supportem ) napisał noob :P, a potem gdy dedłem 2 raz ratując akali ( która przeżyła ) już nic nie pisał :D mój nick Lidbey

Last Hity... musisz się w nie jakby to powiedzieć "wczuć" :) na początku musisz po prostu wiedzieć ile zadaje twój AA ( najlepiej se walnij miniona z max. hp i zobacz ile mu HP zleci, dodam, że lepiej tego opancerzonego, meele ) potem w przybliżeniu atakujesz minionki tak abyś zdobywał je wszystkie, ew. jak grasz postacią z AOE skillami to możesz użyć ( NAPRAWDE nie polecam w early game, chyba, że grasz postaciami bez many ) próbuj dostać jak najwięcej minionów, im więcej ich zdobędziesz z każdej farmy tym lepiej, nie wychodź z lini jak nie musisz,( jak nie musisz - jak jesteś pewny, że nie zginiesz ) - nie musisz walczyć z wrogiem, a jak ciebie cisną to daj im się spushować do turreta to łatwiejsza farma, ale na początku będzie trudno z "magami" ( strzelające miniony ) - na meele to niech 2 razy wieża walnie i wtedy ty atakujesz ( zawsze masz miniona jezeli on ma full hp ), a na maga to też można zrobić AA - wieża - AA, albo gdy masz silny AA to wieża - AA

Opublikowano

last hity farmisz wtedy kiedy twoje AD wynosi hp enemy miniona takie trudna -.- ?

 

A skilli używasz np to pokowania oczywiście postacie z maną bo postacie z energią mogę farmić lepiej Riven Zed Lee lub ZAC

Opublikowano

Damiankos - nie ma czasu sprawdzania HP każdego miniona... patrzysz ile zadajesz z AA ( jaką część HP - to widnieje nad minionami ) i zadajesz np 1/4 hp miniona to czekasz az tyle zejdzie albo mniej i atakujesz... moze masz racje, ze atakujesz jezeli twoje ad to hp miniona, ale to troche duzo czasu zajmuje kazdego miniona HP sprawdzanie - na początku może w sumie tak robić zeby jakos sie nauczyl...

Opublikowano

Jak grasz zajebiście - idź w junglę lub dobrym btuiserem na solo topa. Dobrze gankujący jungler wygrywa early za to dobry bruiser carriuje mid i late.

 

Jak grasz słabiej - znajdź sobie ogarniętą drużynę, dogadajcie się na ts i współpracujcie. Komunikacja to 25% wygranej :)

1374788544-U921656.png

Opublikowano

Staraj się grać jak najlepiej potrafisz, nie flame'uj bo to tylko pogarsza atmosferę w drużynie, a dobre zgranie prowadzi do wygrania gry. Graj na pozycji w której może dobrze roam'ować czyli chodzić po innych liniach i im pomagać. Staraj się brać postacie którymi potrafisz grać a nie takie które np kontrują wroga. Uwierz mi, jeżeli grasz dobrze i się postarasz to wyjdziesz.

Aha, polecam ci przed grą włączyć jakąś przyjemną muzyczkę a łatwiej ci będzie się skupić i zapanować nad emocjami.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...