Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

BloomPlaying

[DL][1.6.2]Pliki Serwerowe All-In-One by BloomPlaying

79 postów w tym temacie

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Dawanie rang: /rank <nick> lub /setrank <nick> lub /pex user <nick> group set <nick>

W paczkach wkurza mnie plugin iChat którego nie cierpię po co utrudniać życie jak można prefix w permissionsex i essentialschat?

Poza tym każde pliki muszą mieć osobny skan z strony, najlepiej virustotal.com, lub w ostateczności jakiś inny

Edytowano przez Alanpl3

Fajne pliczki :) Nie skorzystam bo sam tworze dla sb ale dla kogoś zielonego mogą być

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Dodałem nową paczkę Survival Dirt, która nadaje się dla osób początkujących, osób, które chcą stworzyć własną paczkę lub zacząć własny serwer z tymi pluginami i z kilkoma swoimi ;)

Survival Dirt zawiera w sobie 18 najbardziej potrzebnych pluginów.

Pracuję już także nad nową wersją plików 1.1

Zapraszam do pobierania!

Link do paczki Survival Dirt: http://www.mediafire.com/?u35drvn649g1zp0

Dawanie rang: /rank <nick> lub /setrank <nick> lub /pex user <nick> group set <nick>

W paczkach wkurza mnie plugin iChat którego nie cierpię po co utrudniać życie jak można prefix w permissionsex i essentialschat?

Poza tym każde pliki muszą mieć osobny skan z strony, najlepiej virustotal.com, lub w ostateczności jakiś inny

Wiesz co jak ten plugin cie pasuję to go usuń [iChat]

bardzo fajne pluginy przydały się :)

Radzę ci usunąć colored sings i autosaveworld bo colored sings ma już wbudowany essentials a autosave ma już wbudowany bukkit.

Proszę o usunięcie pluginu IslandWorld, iż nie wyraziłem zgody na dodawanie go do swoich paczek.
Plik challenges.yml na żywca wzięty, natomiast messages_en - w nim specjalnie nie przetłumaczyłem dokładnie dwóch zdań, a patrząc na twoje pliki właśnie są te nieprzetłumaczone dokładnie zdania.

Plugin ma być usunięty w jak najszybszym czasie, pozdrawiam ;)

PS. Każde pliki skyblock z pluginem IslandWorld sprawdzam :P

//Jeżeli nie leci Zgłoś.

Edytowano przez MijamO
1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Dobrze. Przepraszam za to, że nie zauważyłem tego. Użyję uSkyBlock. Pliki SkyBlock wrócą dziś lub jutro, natomiast ja wysyłam już wam pliki Survival, Hardcore i SG w wersji 1.2.

Pliki Parkour i SkyBlock już dostępne. Zapraszam do pobierania!

Edytowano przez BloomPlaying

ja jestę zielony i wielkie THX, na początku miałem problemy ale nie przez paczke :3

xxx

Likujcie to jego kanał

Edytowano przez BR3ND

Fajna paczka można ją pobrać na prawię karzy rodzaj serwer'a polecam ją (Testowałęm).

I zmień ten kolor (Niebieski) bo jest trochę oczo jeby o_O!

Zmieniłem kolor listy pluginów i ChangeLog'u. Też myślałem nad zmianą tych kolorów bo ciemne i rażą w oczy ;p

Ciesze się, że korzystacie z paczki, testujecie. Pamiętajcie, że ta paczka ciągle się rozwija. Jak ktoś wyłapie błąd, niech pisze na PW. Ja postaram się go jak najszybciej poprawić.

Ktoś widzę też podał link do mojego kanału na YouTube. Jak ktoś chce, to może mnie oglądać, a jak nie to nie ;)

Jakie są rangi :DPlease powiedz :) Ja bym chciał:

Gracz

VIP

SVIP

Killer

Budowniczy

GameMode

Architekt

Moderator

Admin

HeadAdmin

Wlasciciel

Zalozyciel - GŁÓWNA

PongCraft - GŁÓWNA

Dodaj też paczuszke na ZaMóWiEnIe

Z tych co ty wymieniłeś ja posiadam Gracz, VIP, SVIP, Budowniczy, Moderator, Admin, HeadAdmin, Właściciel. Ale przecież możesz sobie dorobić rangi.

Dodaj też pliki serwerowe pod kwadratową masakre ;-)

1 osoba lubi to

Na taką paczkę czekałem ;) . Powodzenia przy robieniu paczki PVP :D

Ja Tu Jestem Nowy Bardzo Nowy Zapraszam was na server Gamemode IP:evelated.plŻyczymy miłego Grania :) :) :D

Oj Oj Oj

• Wchodzcie na server DiamondCraft NIE!!!!!!!!!!!!
    :ninja: :rolleyes:
    -.- o.O 8S :unsure: :( :angry: <3 :) <_< :mellow: B) xD :D :P ;) :O ^_^ :huh: :rolleyes: -.-

Bardzo ciekawa paczka plików serwerowych. Serdecznie polecam :D

Ja Też ale bardzo chętnie !

:):D

Waszymi postami zachęciliście mnie do szybszego rozwoju paczki. Dlatego przyśpieszam pracę nad wersją paczek 1.3 i pracuję nad PvP :)

Ciekawe jaki serwer to uciągnie ;], vps 8 gb będzie miał lagi jeszcze osobno mapy na parkour w ch*j wyrenderowany świat + mapy survival games serwer. ale tak to fajny pomysł z tym że połączyłeś te mody ;].

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0